Любители на Котки - Тема 141

  • 57 366
  • 738
# 345
На мама жабЕто
Виж целия пост
# 346
Абе, тук съм. Ама предпочитах да съм там, защото сега ми се изсуши мозъка да мисля мъжа ми и близките ми. От друга страна, децата ми тук са спокойни поне за мен. Егасиму географските и политически неволи... Всеки ден се чуваме по телефона с мъжа ми, но ако се забави половин час, аз изпадам в истерия.
Виж целия пост
# 347
Абе, тук съм
Скрит текст:
. Ама предпочитах да съм там, защото сега ми се изсуши мозъка да мисля мъжа ми и близките ми. От друга страна, децата ми тук са спокойни поне за мен. Егасиму географските и политически неволи... Всеки ден се чуваме по телефона с мъжа ми, но ако се забави половин час, аз изпадам в истерия
.
Много се радвам, че си тук.
Виж целия пост
# 348
Да споделя как изморявам моето животинче, играем хокей на паркет с капачка от минерална вода- туба. Голяма лудост после спи цяла нощ до 5 сутринта.По повид лудостите, вярно ли е това с котките и страха им от краставиците, при нас не действа Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Скрит текст:
Да споделя как изморявам моето животинче, играем хокей на паркет с капачка от минерална вода- туба. Голяма лудост после спи цяла нощ до 5 сутринта.По повид лудостите
, вярно ли е това с котките и страха им от краставиците, при нас не действа Simple Smile

Ама ти сериозно ли?
Краставиците са една от любимите игри. Wink

Дай снимка Wink
Виж целия пост
# 350
Не разбрах за краставиците
Виж целия пост
# 351
Някъде по това време, точно преди 3 години, хванахме с капан "мамин" Киро.  hahaha Питам го днес как беше в дупките в снега, но не казва.  Wink




Британчето, за което писах 2-3 пъти в последните дни, вече е звездичка.  Cry Не му е издържало сърчицето.  Cry

Виж целия пост
# 352
Милата душичка, съжалявам.. Cry
Виж целия пост
# 353



Британчето, за което писах 2-3 пъти в последните дни, вече е звездичка.  Cry Не му е издържало сърчицето.  Cry



E толкова нямаше кой да го вземе? Нали е бритенче. Толкова хора търсят.  Помня, преди време, тук не смееше никой да пише ако има малко по-породиста котка.... Пак ли е така?
Виж целия пост
# 354
Британчето, за което писах 2-3 пъти в последните дни, вече е звездичка.  Cry Не му е издържало сърчицето.  Cry

E толкова нямаше кой да го вземе? Нали е бритенче. Толкова хора търсят.  Помня, преди време, тук не смееше никой да пише ако има малко по-породиста котка.... Пак ли е така?

Става дума за коте, което си имаше любящи стопани, но беше с генетичен проблем от лошо развъждане. Беше само на 7 месеца.
Виж целия пост
# 355
Става дума за коте, което си имаше любящи стопани, но беше с генетичен проблем от лошо развъждане. Беше само на 7 месеца.

Много, много съжалявам. Disappointed Relieved
Да почива мир в душата му, ако може.

Ти го представяш, все едно, че е умряло заради породата си.
А доколкото разбирам не е така...
След еди коя си ...  има много нови попълнения, които мен ме радват.
 Заради катерушката ли продължаваш "делото" й?
 Което, никой не разбра какво е ... Wink
Виж целия пост
# 356
Нещо не успявам да проследя нишката на разговора, но все тая, сви ми се сърцето за малката душичка. Sad
Виж целия пост
# 357
Нещо не успявам да проследя нишката на разговора, но все тая, сви ми се сърцето за малката душичка. Sad
То няма и необходимост.  В тази тема. Wink
Виж целия пост
# 358

Селфи от преди час като се прибрах.

Какво сварено месо с кокал е безопасно да й се дава? Пилешкото май забранено с кокали, да не си нарани хранопровода.
Нали се оплаквах, че човешка храна не яде. Тя е страшна клюкарка кой какво прави и яде. Души и не яде, само да види какво е. Веднъж й дадох пилешки черен дроб, суров - изяде го и търсеше още.
Вчера стопанката й ще готви ориз с пилешко. Свари бутчетата и ги остави на печката да изстинат. Феликс се метна на печката и с лапа тръгна да ги вади от тенджерата. Не успя - дали заради топлата вода или защото използваше нокти, а не зъби.
Вечерта яде месо от свареното пилешко бутче. Някой прибрал кокалите в пликче за уличните кучета и ги оставил на печката. Тази нощ си пуша в кухнята. Тя отвори пликчето, извади един кокал, яде от него, разходи се, върна се да си играе с него.

Докато пиша, успя да събори някаква торта от масата. Интересно й беше фолиото, да забива нокти в него. Вдигнах я. След малко нещо се самоуби- половин кренвирш. Не е храна, а играчка. Гони си го из кухнята и е щастлива.
Виж целия пост
# 359
Доколкото знам, са опасни тръбните кости в бутчетата. Шийки мисля, че може да яде. Но то и купешкото пилешко е гарнирано с букет химикали, та колкото по-рядко, по-добре.

П.п. И за уличните кучета са опасни тези кости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия