Любители на Котки - Тема 141

  • 57 366
  • 738
# 465
Като сте на тема бебета 😊😁 Нашето вече направи голяма беличка 😏 Пуснал е яко бримки ( не знам как да го обясня) на пердетата. Направо на няколко места има извадени кончета. Както съм казвала, всичко ни е ново и ще ги сваляме да ги носим евентуално да ги разшиват отдолу и да прибират бримките. Питане имам обаче. Портокаловият аромат ли ги отблъскваше? Портокалово масло ли да търся? Как и къде се продава, директно ли се пръска върху мястото, мога ли да напръскам пердетата. Ей такива въпроси ми напират😁 Ще съм благодарна да споделите опит и инфо. Иначе драскалката, която ме взехме, си я уважава, точи си ноктите там и си играе с мишока. Според мен с пердетата по- скоро се е закачил и не е успял да се откачи без поражения🤣
Виж целия пост
# 466
Нашата Ая не е толкова красива...........
Как да не е красива. Прекрасна е. Heart
Виж целия пост
# 467
Джанта, Ая ти праща много целувки😍

На нея мирисът на портокали изобщо не и действа. Ходи и си души коричките и си играе с тях.
Виж целия пост
# 468
Лола като 8 седмична:

Виж целия пост
# 469
Красотичка ми е тя, няма грозна котка, всичките са ми мили и на душа, де да можеше това и за хората да се отнесе.
Брат ми казва, че Ушатото е най-грозната котка, която е виждал, ама си е наш, това му е чара. Grinning
Виж целия пост
# 470
То при котките е като при децата, нашето гардже си е най-хубаво. И това си е съвсем нормално. ❤️
Виж целия пост
# 471
Няма такова нещо като грозна котка 😊
А Ушатото пък ми е много на сърце ☺
Маааяяя сладка малка топчица❤ Много прилича на другия ни котарак като малък. Но нямам негови снимки, загубих ги.
Ето го бебе Марси 😍 Тази ми е любимата му бебешка снимка

Скрит текст:
малко по-голям и плешив
И щерката е била малка с него ☺😃
Виж целия пост
# 472
И аз съм на това мнение. И най-неугледната котка, ако я обичаш, става най-прекрасната на света.
Виж целия пост
# 473
Ушатко не е грозен, Ивекс. Уникален е. Той, брат ти, не е виждал грозна котка.
Аз съм виждала и тя е най сладкото и мило същество на света. Дори я пипнах. Ми тя не е грозна, тя е мила, сладка и кадифена душичка. Живинка. Породиста. Грозни са само душите и действията хорски

Малеее, каква рижава снежинка е Марси. Красотник. Heart
Виж целия пост
# 474
Брат ми казва, че Ушатото е най-грозната котка, която е виждал, ама си е наш, това му е чара. Grinning
Свекърва ми казваше: Наше лошо нема Simple Smile
Виж целия пост
# 475
Аз обичам всякакви котки, всяка тук в темата я разпознавам коя е още преди да съм прочела целия отговор.
Ушатко е страхотен чаровник:heart:
Късметка с точицата на носа е страхотна топчица.
Всички котета тук са страхотни по своему:heart:
Виж целия пост
# 476
Всички котки са красиви, аз ги обичам всичките и не ги сравнявам никак ...
Я вижте гатанка, що е туй животно?

Надебеляла е ..
Виж целия пост
# 477
Пък да ви кажа аз съм ядосан, не ми дават по масата да ходя. 😂
Виж целия пост
# 478
"Лека ви нощ" от мен, аз така обичам да чакам мама докато си мие зъбите Simple Smile


Прекрасни, пухкави котанчета има в темичката! За мен всяко е уникално, всяко едно се отличава по определен начин и изпъква с нещо...обожавам котките и ако можеше щях да имам пълна къща с котки 😍
Виж целия пост
# 479
Котковците ни са уникални! Не мога да изреждам. Всички са невероятни красотковци!
Моето момче беше невероятно грозно... проскубано, гладно, гльоджаво, врещящо същество.
Сега е 6 кг котарак, охранен, наперен,  с лъскава козина ( имам съседка и приятелка, шиеща кожи- харесала си го  е за маншон или  шапка Joy ...шегичка разбира се...).

Чудя се как съм живяла 17- 18 години без  котка... И се сещам, че си бях обещала (след Боби, най- невероятното и  прекрасно котешко същество)... никога да не затварям домашен любимец в апартамент...
Спазих и си спазвам "обещанието".
Сигурно затова си купихме къщата Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия