Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 60 909
  • 800
# 405
Цъ
Виж целия пост
# 406
Михаела, явно някъде грешиш!
При всички други става, показали са ти!
Сайтът е много хубав, на мен точно ми даде    цветовете, които нося.
Момичета, Nars предлага ли се в България( мисля, че не, права ли съм?)
Виж целия пост
# 407
Пиша си Мейбалин и натискам лупичката. 
...
Виж целия пост
# 408
Ами напиши го на латиница. Момичетата достатъчно подробно са обърнали внимание на въпроса ти и са ти дали подробен отговор.

Аз да си кажа, че откакто си преоткрих DW не го сменям Grinning
Скрит текст:
Та в тази връзка имам свободни за размяна Lancome Teint Idole Ultra, BeautyBlender Bounce и Missha 23.
Виж целия пост
# 409
На латиница на кирилица все същата... Но и аз искам да пробвам DW  и търся моя цвят
Виж целия пост
# 410
Lollaa, Миша 23 какъв е? Тъмен, жълт? Аз съм светла, по-скоро неутрална.
 След всички хвалби тук, искам да го пробвам.
Ако няма много драстична разлика с 21, може да ми го пратиш.
(И 21 не съм пробвала, но от findation ми изкарва него като съответствие)
Виж целия пост
# 411
Успях 😇
Показа ми 2С0


Същия ли е като Марка, модел и т. Н.?
Благодаря!
Виж целия пост
# 412
Михаела, да, същият е.

Лучия, по-скоро е сивкав при нанасяне. Аз съм със студен подтон и този добре ми се слива с лицето. За ориентир по марки съм - Lancome 02 Lys Rose, BB Bounce 3.15C, EL DW 2C3, Revlon Colorstay 250, Dior Undercover 015.
Виж целия пост
# 413
Значи сега търся колкото се по малко количество да си намеря и закупя
Виж целия пост
# 414
Продават в Дъглас и Бюри зоун малки опаковки, мисля по 15 мл, около 30лв, но не знам какви цветове има.
Ако искаш само да го пробваш преди да купиш, помоли в същите магазини да ти направят отливка.
Виж целия пост
# 415
Може ли линк към точната страница, моля!ще съм много благодарна ако и с това ми помогнете дори и на лични 😊
Нямам възможност да отида до магазина им
Виж целия пост
# 416
Не продават минита онлайн.
Виж целия пост
# 417
https://douglas.bg/estee-lauder-double-wear-stay-in-place-makeup … spf-10-conf-43926
Продават, но само три цвята. Confused
Виж целия пост
# 418
Аз съм виждала минита само на Клиник. Продават ли и някакви други марки?
Виж целия пост
# 419
Аз съм виждала минита само на Клиник. Продават ли и някакви други марки?
DW имат..цена 26лв. за 15мл., но не помня само в Дъглас или и в Сефора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия