AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 45 650
  • 758
# 690
Взех си по една мостра  на ароматите които ще излизат в следващия каталог, тествах и какво мога да споделя:
1. Турската роза - по-скоро Моно аромат, мирише ми на роза, но подсладена с ванилова захар. Напомня ми аромат на розов локум. Траен, с времето розата се притъпява, ваниловата захар изпъква.
2. Ирис и нероли. Много алдехиден. По принцип неролито дава такъв сапунен уклон на ароматите. Траен, много траен, три часа на китката все още блъска на скъп сапун. Ирисът съвсем не го забелязвам в аромата.
3. Жасмин и туброза - моят фаворит от трите ако трябва да избирам все пак. Много напомня базата на серията Тта с белите цветя, някаква смесица е от тудей, стария олуейз, ттаамур, Тта ин лав. Мирише скъпо, но и някак типично. Не, не на Ейвънската средна ценова парфюм на категория, а точно като лимитен парфюм от серията  на Тта, каквито пускаха преди всяка година.

Виж целия пост
# 691
Майка си купи Максима и съм направо впечатлена от аромата и трайността му!
Виж целия пост
# 692
Майка си купи Максима и съм направо впечатлена от аромата и трайността му!

Препоръчах го на една колежка,тя също е очарована от него.
Виж целия пост
# 693
Момичета какво ви е мнението за този озаряващ дневен крем със SPF20?
Скрит текст:
Питането ви е от доста време вече, но все пак ще се включа, дано не е късно. Зависи от кожата преди всичко. С нормална, но склонна да се изсушава кожа съм (на 40 г. съм), кремът ми понася добре. Лятото ми идва леко тежък, но зимата ми е идеален.
Виж целия пост
# 694
mimeime Simple Smile Благодаря Hug
Виж целия пост
# 695
Здравейте! Ако някой е ползвал крем radiant with rose water and shea butter, би ли споделил мнение? Ето този:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 696
Този Максима само на мен ли ми прилича на Lady million на Пако Рабан?
Виж целия пост
# 697
Здравейте! Ако някой е ползвал крем radiant with rose water and shea butter, би ли споделил мнение? Ето този:
Скрит текст:
Имам такъв за тяло, много хубаво мирише
Виж целия пост
# 698
Този Максима само на мен ли ми прилича на Lady million на Пако Рабан?
Мъжкият много прилича на инвиктус Пако Рабан, а дамския ми прилича повече на един друг дамски Пако Рабан, забравих името
Виж целия пост
# 699
Този Максима само на мен ли ми прилича на Lady million на Пако Рабан?

Бих се заклела че на мен ми прилича на Good girl на Carolina Herrera. Но трябва да се пробва на кожа. Така със страниците е подвеждащо.
Виж целия пост
# 700
Този Максима само на мен ли ми прилича на Lady million на Пако Рабан?

Бих се заклела че на мен ми прилича на Good girl на Carolina Herrera. Но трябва да се пробва на кожа. Така със страниците е подвеждащо.
Нищо общо с гуд гърл. Имам парфюмите
Виж целия пост
# 701
Този Максима само на мен ли ми прилича на Lady million на Пако Рабан?

Бих се заклела че на мен ми прилича на Good girl на Carolina Herrera. Но трябва да се пробва на кожа. Така със страниците е подвеждащо.
Maxime = Bad Boy Carolina Herrera почти 1/1
Maxima = Good Girl Carolina Herrera

Бележка: имам Bad Boy и мога да гарантирам за приликата, но за Good Girl съм чула от фрагрантика
Виж целия пост
# 702
Здравейте! Ако някой е ползвал крем radiant with rose water and shea butter, би ли споделил мнение? Ето този:
Скрит текст:

Ползвам този крем вече може би повече от година - разкошен е!
Със суха кожа съм, хидратира добре, кожата ми направо го 'изпива' моментално.
Направо не е за вярване, че на такава нищожна цена успях да открия крем, който така добре да се разбира с кожата на лицето ми.

Едит: след като видях колко хубав е този крем си купих и всички останали от този тип - с авокадо, краставица, какао и т.н... но не ми харесват. Или ми идват тежки и мазни, или не попиват добре.
Виж целия пост
# 703
 
Въпрос....тези двете олиа еднакви ли са? Долното е от последната брошура.
Виж целия пост
# 704
Здравейте, има ли начин да се поръча от сайта на Avon чрез куриер, а не чрез представител?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия