Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 65

  • 35 130
  • 748
# 315
Момичета, при така нареден гранитогрес, как бихте редили ламината по стаите, успоредно или перпендикулярно на коридора? Ламинатът е доста близо до гранитогреса като цвят, а като размер май са едни и същи.

https://i.postimg.cc/VkvMX3Wv/IMG-ae41a0ef168ef00cd66d29f79cd294aa-V.jpg
Виж целия пост
# 316
Аз - успоредно.
Звънче, много хубава стая.
Касия, предлагам жълто. В нета има доста розово-ментови примери.
http://dizainall.com/wp-content/uploads/2016/5/myatniy-tsvet-2.jpg
https://zappriani.bg/uploads/df1db43c21c02b670be6bb1c60173554.jpg
Виж целия пост
# 317
Kaisia, на мен ми е доста неуютна тази стая.  Ако зеленото е като на мострата, може би - да, но от реалните снимки - незнам... И цяла една стена - без никаква връзка с останалото.
Важното е да се харесва на детето.
Е,да де....нали за това питам как мога да оправя положението.
Тегля цветовата схема и очаквам още съвети..

Защо не помислиш за някакви декоративни елементи - тип корнизи,  рамки,... Цвета е хубав, но някак самостоятелно си стои стената.  При  zvаnchе стои по-добре защото всички стени са в един цвят. И пак - един бял корниз по ъглите на тавана ще стои супер. Мебелите са по-масивни и разчупени и не се "губят" толкова.
При теб е някак си стерилно.
Виж целия пост
# 318
И аз успоредно, но според мъжът ми щяло да изглежда странно. Иначе в кухнята си продължават успоредно... https://i.postimg.cc/W4nhK8nC/IMG-bb76a390b892171e8c8f32a8bfcff6e1-V.jpg
Виж целия пост
# 319
Dark_Chocolate, добре си е така.
Виж целия пост
# 320
Dark_Chocolate,при нас целият апартамент е с ламиниран паркет.На коридора като посока е както при вас,в стаите е перпендикулярно на коридора,за да бъде по посока светлината от прозорците,което е водещо. В момента нямам снимка,но обещавам да направя утре или в неделя.
Виж целия пост
# 321
Kaisia, на мен ми е доста неуютна тази стая.  Ако зеленото е като на мострата, може би - да, но от реалните снимки - незнам... И цяла една стена - без никаква връзка с останалото.
Важното е да се харесва на детето.
Е,да де....нали за това питам как мога да оправя положението.
Тегля цветовата схема и очаквам още съвети..
Защо не помислиш за някакви декоративни елементи - тип корнизи,  рамки,... Цвета е хубав, но някак самостоятелно си стои стената.  При  zvаnchе стои по-добре защото всички стени са в един цвят. И пак - един бял корниз по ъглите на тавана ще стои супер. Мебелите са по-масивни и разчупени и не се "губят" толкова.
При теб е някак си стерилно.
Много бързо се пълни. Ние трябва да приберем доста неща вече, но ще изчакам да дойде лятната ваканция. При Кайсия е малко стерилно, защото още не са си го обживяли. Като сложи килим, перде, няколко коша за играчки и снимки и е готова.
Виж целия пост
# 322
Момичета, някоя от вас може ли да се похвали с дървен гардероб по поръчка с добро качество. Имам в спалнята място за Г-образен гардероб 177 на 120 см и се чудя дали да не поръчам масив.
Виж целия пост
# 323
Dark chocolate, и при нас е само ламинат
Ей така стои перпендикулярно, снимката е от монтажа
Виж целия пост
# 324
Second,е сложила много добра снимка! Оказа се, че и аз имам някаква от монтажа на вратите,но пак се вижда пода :
Виж целия пост
# 325
Благодаря, момичета! Май ще трябва перпендикулярно, макар и да искам ламинатът да стои като продължение на гранитогреса. Порових се малко и попаднах на тези две препоръки: https://i.ytimg.com/vi/bb-afHLYe64/hqdefault.jpg
Виж целия пост
# 326
Е, то си зависи и от помещенията - коя страна искаш да "удължиш" или "скъсиш" визуално.  При равни обстоятелства, аз съм за успоредното.  Перпендикулярното "спъва" погледа.
Виж целия пост
# 327
Аз не давам да се трупат разни неща. в стаята.Тавана е пълен със играчки и всякакви други джаджи и  неща ,които трябва да разкарам-заемат адски много място.По-голяма чат от свободното си време   прекарва вече  с таблета или телефона и за в бъдеще най-вероятно тенденцията ще продължи. Мисля да сложа възглавнички някакви и килим.Постер на зелената стена  може би и това е...
Виж целия пост
# 328
Кайсия, виж на леглото има метнато едно одеало с тъмно лилав акцент. Това е цветът, който ви трябва + акценти в жълто https://pin.it/zas2yev4sehxxh
Виж целия пост
# 329
Кайсия,

До скоро имахме подобна тийнейджърска стая ( вместо зелено беше лила). Тя си я беше аранжирала и избрала как да изглежда. Само леглото беше двойно. Бяла кувертюра и лилави възглавници.
Над леглото бяхме поръчали много голям размер постер на снимка на цвете с капка вода в тази гама- малко арт.
Над бюрото имаше огледало голямо с бяла рамка. Помагаше и при гримиране и обличане на тийнейджърката.
Тя се чувстваше комфортно в тази основно бяла стая, светъл ламинат и лилави нюанси. ( Обзавеждането беше от Икея )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия