КАУФЛАНД - тема 40

  • 64 119
  • 767
# 615
Ще видя при нас как е. Ако е намалено, ще купувам.
Виж целия пост
# 616
Даже видях, че на 4.54 лв съм купила мрежичката авокадо
Виж целия пост
# 617
Мацки, хубави ли са чугунените грил тигани на Лава. Сега са 20 лева. Мият ли се в съдомиялна.
Виж целия пост
# 618
Днес си купих инхалатор sanitas на 30лв, имаше и медисан намален от 60 на 45лв. За мен си беше попадение.
Виж целия пост
# 619
Не е намалено при нас авокадото в мрежа.
Пак наши и ваши, значи! Joy
Виж целия пост
# 620
И при нас не е намалено, 6,99лв за мрежа.
Виж целия пост
# 621
Днес си купих инхалатор sanitas на 30лв, имаше и медисан намален от 60 на 45лв. За мен си беше попадение.

В кой град Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Днес си купих инхалатор sanitas на 30лв, имаше и медисан намален от 60 на 45лв. За мен си беше попадение.

В кой град Simple Smile
Монтана
Виж целия пост
# 623
Взех си емайлирана тавичка. Много ми хареса на пръв поглед, представям си сега една баничка вътре😯😍
Виж целия пост
# 624
Отивам тая сутрин за лалета. Има всички възможни цветя. Лалета няма. Питам- показват ми някакви прецъфтяли е саксия. Питам за букети с лалета. Ми, няма. Проблеми с доставките. Айде в Лидл и си купих и съм вече спокойна за празника
Виж целия пост
# 625
Брей! Аз мислех утре да ходя за лалета.
Да знам, значи.
Виж целия пост
# 626
Отиди в Лидл. Беше пълно. Бяха сложени на 2 места
Виж целия пост
# 627
Да, направо там ще ходя.
Благодаря ти, Пийк!
Виж целия пост
# 628
Тюх, тъкмо бях в Лидл и се чудих дали да си купя лалета, викам си, утре ще си взема от Кауфланд...
Виж целия пост
# 629
Брадли и момичетата , на които им е удобен маг.в Овча купел (Кукуряк)-има мъжки ризи на интересно намаление -от 15 на 4 лв.В момента налични са номера 38,39,40,41 и цветове-бяло,синьо и сиво.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия