Юли свършва с дните задушливи, АВГУСТ идва с бебета красиви!

  • 22 607
  • 294
# 105
Здравейте момичета!
Аз съм от августовските мами 2005 и много често чета при вас и ви се радвам.

baloni Честито на всички, които вече гушкат бебчетата си.  cheers

Леко раждане на тези които още са 2в1. Най-важното е каквото и да става да запазвате самообладание и да не допускате да ви завладява паника. Всичко ще бъде наред - убедена съм. Около вас ще има екип от специалисти, които ще бъдат там за да ви помогнат и ще направят всичко което е необходимо. Вярвайте им.

Ние днес имаме рожден ден. Ставаме на една. 4470
На този ден миналата година моето малко слънчице се роди. Това е един от най-щастливите дни в живота ми. Толкова бързо мина тази една година - като че ли беше вчера.
Бъдете всички живи и здрави.
Черпим ви - кой каквото пие (но вие май повечето ще сте на безалкохолно  Laughing) cook
ЧАО
П.П. И ако мога да помогна с някаква информация - насреща съм.
Виж целия пост
# 106
[Здравейте момичета!
Аз съм от августовските мами 2005 и много често чета при вас и ви се радвам.

baloni Честито на всички, които вече гушкат бебчетата си.  cheers

Леко раждане на тези които още са 2в1. Най-важното е каквото и да става да запазвате самообладание и да не допускате да ви завладява паника. Всичко ще бъде наред - убедена съм. Около вас ще има екип от специалисти, които ще бъдат там за да ви помогнат и ще направят всичко което е необходимо. Вярвайте им.

Ние днес имаме рожден ден. Ставаме на една. 4470
На този ден миналата година моето малко слънчице се роди. Това е един от най-щастливите дни в живота ми. Толкова бързо мина тази една година - като че ли беше вчера.
Бъдете всички живи и здрави.
Черпим ви - кой каквото пие (но вие май повечето ще сте на безалкохолно  Laughing) cook
ЧАО
П.П. И ако мога да помогна с някаква информация - насреща съм. ]

 newsm59 ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕННИКА!
Благодаря за почерпката.  Laughing В тази жега сокчетата са за предпочитане. Hug Предполагам че ще имаме доста въпроси относно раждането и кърменето и ще сме благодарни за помощта.


[Понеже никога не съм използвала депилатуарен крем искам да попитам няколко неща - през колко време се прави и по-добре ли е от бръсненето?; какъв крем е най-добър? колко време се стои намазана с крема и един малко тъп въпрос, ако е над 10 мин. как се стои когато се прави на триъгълника Rolling Eyes?]

И мен ме инресесуват подробности по този въпрос. Wink
Виж целия пост
# 107
pathy , честит рожден ден на твоето съкровище!   bouquet  bouquet  bouquet
Честит ни месец Август! Ей, добутахме го дотук!  Hug
Аз отивам след малко на ЖК и запис, взела съм си багажа за всеки случай и ми е притеснено.  Praynig
Сънувах, че имам тризнаци  #Crazy и майка ми направи секциото - беше се справила чудесно  Joy
Как мина лекцията днес?
Аз бих станала щъркел ва всички ви с удоволствие, но не знам колко съм надеждна - току-виж бебо тръгнал всеки момент  Rolling Eyes
didika , не можах да прочета стихчето - разплаках се. Хормоните май бая ме гонят и мен...
Ох, стискайте палци!
Желая успех на всички, които имат симптомите на скорошно раждане!  Praynig
ВесиГ - бъди спокойна, щом всичко сега е наред. Може просто бебчето да е спинкало.   bouquet
Цунки и до писане!  Hug
Виж целия пост
# 108
здсравейте момичета:)ето ме и мен днес-аз вчера бях доста ревлива а днес май съм по-добре Simple Smileдокато ви четях много неща имах сда пиша и сега да видим какво съм запомнила Simple Smile
весиГ стискам палци всичко с тоновете да е наред-аз преживях същото преди 2 седмици и знам как се чувстваш-опитай се да си по спокойна ,а и щом не са те приели веднага значи всичко е ок
пати честит ти рожденик!
теди 84 ще се радвам да съм ти щъркел макар че вече виждам че си имаш няколко Hug
велмар аз днес бях на вагинален преглед и сега след твоя пост ходих да се видя- #Crazyимам зацапване-абе кървене направо но сега като четох че другите мами неса имали след тоя преглед и се притесних,а си мислех че е нормално:(
оффф знаех си че ще забравя повечето неща за писане #Cussing out
сега да се отчета от днешния преглед-беше доста неприятен но не е нещо което не се търпи-имам гъби #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire и сега ще си слагам клотримезол или нещо такова,нямам и милиметър разкритие,макар че след тоя ореглед ми се стори че сега ако не получа няма кога да е,бебето било още високо и общото заключение на доки е че тази седмица няма да раждам,"успокои"ме че седмица след термина ще мислим какво да правим
сега се притеснявам за това кървене дали да и се обадя пак newsm78 вие как мислите?за бръсненето тая ззадача съм я прехвърлила на мъжа ми-отнема ми доста време и нерви щото той много вноимава и е бавен а аз не мога да издържа дълго по гръб но се справяме само така
ами това е от мен за сега и аз ще вися пред компа и ще ви чакам да се включвате Heart Eyes
Виж целия пост
# 109
пак съм аз
дидика много хубаво стихче и заглавието за нова тема ми харесва Peace
кабив радвам се че мъжа ти си е вече в къщи  и всичко е минало без проблеми
Виж целия пост
# 110
   Хей, супер стихче!  Hug И аз се сетих за едно, което много харесвам.  Simple Smile Ето го:

Всичко знам за тебе, бебе!      
Автор Мая Дългъчева

Днес татко ме гушна и радостно рече:
“В корема на мама живее човече.”
Дали е момченце или пък момиче?
Дали ще е братче или пък сестриче?

“То колкото житено зрънце е само,
но спи и расте под сърцето на мама.
И сигурно много прилича на тебе,
когато си бил във корема й бебе.”

Туй, че нашето бебе пораства, е ясно.
Ами как се побира? Не му ли е тясно?
“Не, не се тревожи! - Мама права застава. -
Виж, коремът ми също расте, наедрява.

Все едно е хралупка - тъмна, топла и мека,
все едно е къщурка - и просторна, и лека...
Ден след ден се заобля, ден след ден се издува -
има място за бебчо дори да лудува!”

Вече в кухнята често заседява се мама.
Ние с татко се смеем, че похапва за двама -
два банана изяжда, две филийки препича…
И след малко от глад към хладилника тича!

Ала то е, защото се храни със нея
бебчо, дето в корема й кротко живее.
Как, ще питате вие, като няма устичка?
Ще ви кажа - през някаква тайна тръбичка.
Понякога мама бледа лежи.
Навярно коремът й доста тежи.
Тогава съм мил - безшумно се движа
и заедно с татко за нея се грижа.

Когато заспи, стихват стъпки и песни -
съня й не бива никой да стресне!
Влакчето даже мирува, кротува,
защото и бебето също сънува.

Колко много коремът на мама порасна!
Всяка рокля предишна сега й е тясна.
Вътре бебето шава, премята се, рита
и почуква с юмруче... За мене ли пита?

Знам, не вижда оттам непознатия батко,
но познава гласа ми и този на татко,
затова му разказваме как си мечтаем
скоро заедно с него у дома да играем.

С нетърпение питам: ”Защо ли се бави?
И кога ще излезе? Да не би да забрави?”
“Още малко остана - моят татко отвръща. -
Ще ухае на бебе после цялата къща!”

Най-накрая е тук! Вече имам сестриче!
Вижте, то се усмихва! Вижте, то ни обича!
Ох, как искам по-бързо да стане голямо!
Не расте ли и братче в корема ти, мамо?
Виж целия пост
# 111
Здравейте,не знам дали приемате гости от другите теми,ама реших да опитам. Rolling EyesМисля си,че и вие четете нашата темичка и знаете,че аз и Дидка25 останахме "късметлийките",които пренасяме вече с няколко дни!Не знам дали е късмет или не,вече толкова съм притеснена,но не искам да ви занимавам с моите тревоги! Naughty
Чувствам ви толкова близки,тъй като знам на всяка една от вас историите...Искам да честитя на всички обебени мами,да са им живи и здрави дечицата!На тези ,които празнуват-всичко хубаво занапред в живота. На чащите бебочествата си-успех и леко раждане!На мамите с проблеми-дано всичко мине бързо и да е наред!
Гледам че коментирате бръсненето-аз ходих на кола-маска,нищо,че доста си ме болеше.Ходих няколко дни преди термина и вече си имам поникнали косъмчета,но ги оправих и аз сама Flutter в банята с бръснача!
За вагиналния преглед-аз също не съм имала никакво зацапване,макар че ме гледаха всеки ден.
Извинете ме,че толкова се отнесох,ама като от нашата темичка всички са с бебчета,а аз не....и...няма с кои една дума да си кажа!Благодаря ви,че ме изчетохте Hug
Виж целия пост
# 112
Здравейте мами!   bouquet
Ех, дойде и нашия месец!  Hug А защо тези дни нямаме вести за бебета?   newsm78
Да не би honey да е родила, а да си няма щъркел? И stanislavchen също?
ellenka ти още ли си тук? Всеки път си мисля че ще се включиш с новина за бебе!  Hug
VesiG не се притеснявай. Всичко ще е ок.  Peace
Kabiv радвам се че мъжлето ти е добре и вече е при теб!  Laughing
tedi79 стискам палци.  Peace Какво сега - ако се изгубиш за ден два да знаем че си родила така ли?
Виж целия пост
# 113
Здравейте момичета! Най-после сме си вкъщи. Изписаха ни вчера и още сме на вълна свикване един с друг. Иначе малкият ми-голям мъж Калоян е най-послушното бебе на света Hug не прилича на майка си Joy. Не можем да го събудим с татко му да яде. Иначе като посъбера малко сили ще седна за по-дълго пред компютъра да ви разкажа. С две думи секциото мина леко - раждах с пълна упойка по собствено желание. Станах на следващия ден - болеше, но не чак да не се търпи. Виж сега е друго положението - с всичкото вдигане, кърмене и слагане на бебо в кревата вече втори ден имам избили петна по превръзката...ама няма начин NaughtyЗатова гледам повечко да лежа, докато той спи.

Честити бебоци на всички останали мами. Да са им живи и здрави и много много да ги слушат. Сега се запътвам пак към кревата, а като събера малко сили ще сменя и лентичката
Виж целия пост
# 114
[Здравейте,не знам дали приемате гости от другите теми,ама реших да опитам. Rolling EyesМисля си,че и вие четете нашата темичка и знаете,че аз и Дидка25 останахме "късметлийките",които пренасяме вече с няколко дни!Не знам дали е късмет или не,вече толкова съм притеснена,но не искам да ви занимавам с моите тревоги! Naughty
Чувствам ви толкова близки,тъй като знам на всяка една от вас историите...Искам да честитя на всички обебени мами,да са им живи и здрави дечицата!На тези ,които празнуват-всичко хубаво занапред в живота. На чащите бебочествата си-успех и леко раждане!На мамите с проблеми-дано всичко мине бързо и да е наред!
Гледам че коментирате бръсненето-аз ходих на кола-маска,нищо,че доста си ме болеше.Ходих няколко дни преди термина и вече си имам поникнали косъмчета,но ги оправих и аз сама Flutter в банята с бръснача!
За вагиналния преглед-аз също не съм имала никакво зацапване,макар че ме гледаха всеки ден.
Извинете ме,че толкова се отнесох,ама като от нашата темичка всички са с бебчета,а аз не....и...няма с кои една дума да си кажа!Благодаря ви,че ме изчетохте Hug]

Здравей Vera_25! Добре дошла при нас! Не се притеснявай да пишеш и при нас. Сега когато всички са в очакване ни олеква да споделяме една с друга всички симптоми. Wink Аз също се притеснявам от преносване, но пък сме казали бебчо да не бърза прекалено много. smile3521 Не че като реши да излиза ще го върна. Joy
Днес може и да има вече някое бебче. Дано скоро да се включат "щъркелите" с новини. Hug
Виж целия пост
# 115
Ох, какви ги върша незнам. Тъкмо напиша нещо и как го правя този номер с изтриването незнам.  #Cussing out
ЗАЩО НЯМA UNDO!  #Cussing out
Затова съм си разделила сега писанията.
Момичета какво е това кървене след преглед? Мен са ме гледали три пъти досега и освен лек дискомфорт друго няма!
Аз днес до обяд бях на работа. Надявам се скоро да не ходя там. Не че не съм си взела домашно, но това е друго. Иначе днес минахме и задължителните медицински прегледи. Един хирург тръгна да ме убеждава как трябва да си платя за да родя. Побеснях!  #2gunfire Не трябвало така да се ражда при случайни хора. Нямам нищо против избора на лекар, но не лекаря да си предлага услугите, а аз сама да преценя какво искам. Едно време баба ми като е раждала на полето да не и е било зле. То ако има да става нещо и 5 екипа да си избера пак ще стане. На мен никой клиент не ми плаща за това че си върша работата.  Crossing Arms Ох, извинявам се - но просто този лекар много ме ядоса - сигурно и той иска пари от пациенти без да се притеснява.
След работа ходих на ЖК. Тоновете на бебето са добри. Ако до 9-ти не родя пак ще ходя на ЖК.
Иначе са ме обзели едни доста объркани чуваства и мисли. Преди няколко вечери сънувах че ми е паднала тапата. Общо взето съм доста позитивно настроена към предстояща среща с бебо. Вчера си купих пола и блуза за изписването. Все се настройвам, че няма как да не усетя момента и си мисля че ще имам време да се изкъпя и обръсна преди да тръгна за болницата.  Laughing
Иначе доста хубава тема сте зачекнали за бръсненето - аз тези дни искам да отида на коло маска, моята козметичка е в отпуск и сега ще търся накоя в квартала.
Тези дни ще досаждам много - дано не ме изгоните от форума!  Laughing
Ами хайде доскоро - мноооого ми се доспа нещо !  Tired
ЦЕЛУВКИ!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 116
И аз днес почвам да досаждам, но ми е топло и не ми се прави нищо друго. Mr. Green Преди малко гледах снимките на бебчетата. Много ме разнежват.  Blush Искам всичките да ги намачкам. Laughing

Divas гледам че ни четеш. Къде се загуби толкова време? newsm78
Виж целия пост
# 117
Здравейте и от мен,
Още ли няма новини за бебчета?! Всеки път отварям с надежда темата, но засега има застой... Сама не мога да си обясня защо се вълнуваам толкова... Всъщност мога.
Иначе аз вчера бях на преглед и доктора каза: "Няма да е скоро. Има време. На 14-ти ела пак." Спомням си, че предния път( преди 5 год.) получих леко кървене при преглед, едва когато доки ми махна тапата, защото вече имах регулярни контракции.
emelle, не се ядосвай, лекарите са такива. Да не ти казвам вчера колко ни поиска моя. Ние с мъжа ми направо се ококорихме! Но май е твърде късно да търся други варианти, а и първия път пак раждах при него и се чувствам по-спокойна. Но с тези нови тарифи!!!
В четвъртък мисля да отида на лекцията на 9 мес. За пръв път ще ми е Embarassed  Embarassed и се надявам да се срещнем с някои от вас! Praynig
Лек следобед от мен
 
Виж целия пост
# 118
мами, здравейте  Mr. Green

страшно съм щастлива, днес на 1-ви август си имаме малък-голям мъж!  baby_neutral
Димитър роден от pouh, към 16.00 часа, 50см - 3.300 кг  Heart Eyes
Нека са живи и здрави  Hug   bouquet  и двамата са добре
  Joy
Виж целия пост
# 119
Честито момченце на Pouh! Да ти е живо и здраво бебчето и да носи само радости на мама и тати!

Появяват се едно по едно мъжкарите:))
Добре дошла на nana77.

Eliona кремовете са различни за обезкосмяване. аз в момента имам и на VEET с гъбичката и на STREP пяната. Но от Strep съм по-доволна. И на всеки крем пише как се ползва. Също хубав е на Veet duo bikini-той е точно за бикини линията. И аз нищо не виждам от корема си , но взимам едно огледало и съм смешна картинка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Pathy честит рожден ден на малкото ти съкровище. Да е живо и здраво и да те слушка много.


 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия