Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 737
  • 5 407
# 4 875
Баща ми изобщо не беше очарован.

Laughing
Пак добре, щом те е дал, вместо да го изрита от вас.
Виж целия пост
# 4 876
Костенурката ме уби 🤣 И моят мъж така си ги съчинява, като се сетя конкретна история, ще напиша.
Но иначе преди две седмици съвсем мунски беше прибрал един кашкавал в чекмеджето с ножовете.
Че колко му е, аз пък съм прибирала нож в хладилника... хич не е трудно, да ви кажа Grinning
Виж целия пост
# 4 877
   Ирене, посмях се добре на твой гръб с гъдулката Simple Smile Много обичам такива зевзеци като твоя мъж. Той и моят си го бива, редовно ме взема за мезе и му се връзвам, но твоят определено го превъзхожда.
   На една приятелка мъжът й я лъгал, че дядо му е китаец (има малко азиатски очи) и тя дълго време му вярвала. Това, докато са били още гаджета. Сигурно поне година, година и половина поддържал тази версия. Чист българин си е.
Виж целия пост
# 4 878
Каква гадулка щеше да яде от мен.... Жената си вложила сърцето и душата в подаръка, той - "хаха, цигу-мигу"... 🙄 😆😭
Виж целия пост
# 4 879
Слава богу че писа. Мислех, че само на мен не ми е смешно това.
Виж целия пост
# 4 880
Според мен този мъж е минал границата на приличния хумор и вече си е чиста подигравка. И да си играе с храната в чужда къща, в която е за първи път...
Виж целия пост
# 4 881
Спокойно, де. Може би без да го познавате и отстрани погледнато и разказано наистина така да изглежда, но си имам най-прекрасния и добър съпруг. Хвалила съм го достатъчно във форума. Може би не трябваше да пиша.
Лека нощ и мнооого усмихната седмица!:smile:
Виж целия пост
# 4 882
Почнах да се замислям дали моят мъж не е двуженец. Абсолютно е в състояние да съчини такава история. Казвал ми е, че като дете е свирил на устна хармоника. Добре, че не ми е идвало наум да му купувам, сигурно реакцията щеше да е същата. И аз му се връзвам, децата му ми се чудят и ме светват отвреме навреме, че съм в грешка.
Виж целия пост
# 4 883
Всичко е в контекста и в компанията. За мен е забавно.
   (А и самата тема е за забавление, все пак. И това е контекст.)
Виж целия пост
# 4 884
Може би наистина на живо е друг контекста, но от така написаното и аз бих му нацепила една гадулка в междуочието. Жив и здрав, щом те забавлява и се разбирате.
Виж целия пост
# 4 885
О, и аз мислех да бия ММ с един телескоп. Аз даже и допълнителен окуляр купувах.
И само събира прах.
Виж целия пост
# 4 886
И аз имам история с един телескоп. Детето иска за дядо Коледа определена кукла, със седмици разказваше за нея. Нямах време да поръчвам и го пратих да я купи. Имаше инструкции, скрийншот за въпросната кукла. Той купил телескоп разбира се. Било по-интересно и образователно. Детето още не ходеше на училище и си играеше с кукли по това време. Добре, че нещо ме подтикна да отворя старателно опакования като никога подарък. Хвърчах из целия град в последния момент, докато я намеря куклата, щото имам много време за това. Познайте колко прах е натрупал въпросния телескоп и как няма да го пипна въобще. Вече пета година стои, иначе приложението в телефона на баща ѝ периодично напомня какви интересни събития могат да се наблюдават в близко време. От тогава, за подаръци гледам да намирам време, макар и много по-рано от събитието.
Виж целия пост
# 4 887
за телескопи и звездобройци разказвате. Simple Smile
моичкият на пияна глава ми разказа една случка от дивите си години.
сваля мацка, мнооого готина, стигнал е дотам да я изкара от ресторанта Wink да наблюдават звездите.
маха нашичкият всички ръце, обяснява пространно за малка, голяма мечка, сочи ги на хоризонта, а отляво, а отдясно, докато стигнал до южния кръст. тук момичето не издържало и казало, че е студентка, учи астрономия, но и да не била тая специалност щяла да се сети, че южен кръст в северното полукълбо няма.
спихнала му всичката мъжка гордост.
мунското е, че разказах случката на Горинич и детето понякога споменава южния кръст, а баща му ми се сърди.
Виж целия пост
# 4 888
за телескопи и звездобройци разказвате. Simple Smile
моичкият на пияна глава ми разказа една случка от дивите си години.
сваля мацка, мнооого готина, стигнал е дотам да я изкара от ресторанта Wink да наблюдават звездите.
маха нашичкият всички ръце, обяснява пространно за малка, голяма мечка, сочи ги на хоризонта, а отляво, а отдясно, докато стигнал до южния кръст. тук момичето не издържало и казало, че е студентка, учи астрономия, но и да не била тая специалност щяла да се сети, че южен кръст в северното полукълбо няма.
спихнала му всичката мъжка гордост.
мунското е, че разказах случката на Горинич и детето понякога споменава южния кръст, а баща му ми се сърди.

 Охх, без да съм много готина мацка Wink се сетих преди 20 години как един ме сваляше, обяснявам му, че в момента слушам Нана, той "Да бе, много яка певица е", аз "...ама Нана е мъж, и то силно черен...", и не ни се получи калимерата.
Виж целия пост
# 4 889
хахаха, може и да е слушало Нана момчето Wink кой знае коя фолк фурия Нана е имало по това време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия