Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 755
  • 5 407
# 4 950
Ресторант. На масата някоя Муня е подредила две непрозрачни хромирани бутилки. И двете с олио. Друга Муня трябваше да си поръча нова салата.
Виж целия пост
# 4 951
Що втората да е Муня? Има ябълков оцет, който на цвят не се различава особено.
Виж целия пост
# 4 952
Що втората да е Муня? Има ябълков оцет, който на цвят не се различава особено.
Ми защото обича кисело и доста обилно поля салатата с второто олио, докато се усети, че е мазно.

Снощи се прибирам с такси, доста уморена и в главата си правя план за уикенда. По едно време казах на шофьора, че няма да е лошо да спре на бензиностанцията да заредя 😳🤣 И той - моля, не разбрах? Аз замазах нещо, дано наистина не е разбрал....
Виж целия пост
# 4 953
Преди години, шофирам дизел. Рано сутринта, отивам на работа, душата ми спи, спирам да заредя, на бензиностанция, където редовно зареждам. Слизам, отключвам и чакам, момчето, което зарежда и то чака. Двамата чакаме. Аз по едно време отправям въпросителен поглед, той - няма реакция. Започвам да се ядосвам, питам: няма ли да заредите? Той: до миналата седмица дизел зареждахте, сега бензин ли искате? Отне ми известно време да вдяна какво ми говори, извиних се де, дръпнах колата на другата колонка и повече там не отидох от срам, че влизам в клишето за жени шофьори, пък аз съм доста добър такъв Grinning
Виж целия пост
# 4 954
На една приятелка 2 пъти ѝ се случва да сипят дизел вместо бензин/или обратното,не помня/...не знам как става?!..,нали спира колата пред съответната колонка 🤔. ...но и двата пъти луд скандал е вдигала и виновен ест.е този ,който зарежда 🙄

Да ви кажа как преди дни ме филмира и стресира същата 😨...разхождаме се с децата в парка ,седнах да си почина,тя продължи да обикаля ..,идва след малко разтреперана и ни казва,че видяла една жена седнала на постелка в тревата,с лаптоп...,а до нея оръжие и мачете 😳 ...убеждаваме я,че сигурно са играчки на децата ...искаше да звъни на 112 🙄 едвам я спряхме ... ..,но и малко ме стресна,в главата ми започнаха разни страхотии 😬
Седнахме надалеч,но с видимост към жената.За около час там,не видях деца 🤔
Като си тръгвахме,все пак се престраших и минах покрай нея ...не приличаха много на играчки 🔪🔫 ...баш на истински си изглеждаха 😱

...размазана е снимката,все пак отдалеч е снимано...ако някой се разпознае,съжалявам 🙄

Виж целия пост
# 4 955
Що втората да е Муня? Има ябълков оцет, който на цвят не се различава особено.
Ми защото обича кисело и доста обилно поля салатата с второто олио, докато се усети, че е мазно.

Снощи се прибирам с такси, доста уморена и в главата си правя план за уикенда. По едно време казах на шофьора, че няма да е лошо да спре на бензиностанцията да заредя 😳🤣 И той - моля, не разбрах? Аз замазах нещо, дано наистина не е разбрал....
О, това е много сладкооо! Simple Smile
Виж целия пост
# 4 956
Това ми прилича на социален експеримент. Вероятно никой не се е обадил или поинтересувал от оръжията.
Виж целия пост
# 4 957
Не е трябвало да я спирате да не се обажда на 112. Не изглеждат изобщо пластмасови, а заплаха за обществения ред е криминално деяние. Даже и за социален експеримент не става.
Виж целия пост
# 4 958
Аз като типична муня, която не е шофирала отдавна да попитам откога дизела и бензина са на различни колонки. Нали на всяка колонка има от всички видове. Питам, да не се изложа някой път ако ми се наложи да карам.
Виж целия пост
# 4 959
Има малки бензиностанции, на които са на отделни колонки. На големите си има на всяка колонка и бензин, и дизел.
Виж целия пост
# 4 960
А на някои от големите бензиностанции има и газ на повечето колонки.
Виж целия пост
# 4 961
А на някои от големите бензиностанции има и газ на повечето колонки.

Само газта е със специфична дюза - не влиза на стандалтното място за гориво... И слава на_оня_там_горе, че кой зае какви щяхме да ги сътворим Joy
Виж целия пост
# 4 962
Стига де, има ли още бензиностанции на самообслужване. Не съм попадала на такава от години. Пък и за газта е абсолютно забранено самообслужването.
Виж целия пост
# 4 963
Точно, малка квартална бензиностанция беше
преди 20 години, да допълня, още я има, но ми е далече вече
Виж целия пост
# 4 964
С последните постове за горивото допълнихте списъка ми с причини да не искам да ставам шофьор. Със сигурност ще оплескам каквото може да се оплеска  и при зареждането, ако ще и служител да зарежда вместо мен. Възможностите на една муня са безкрайни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия