Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 767
  • 5 407
# 870
Леле, CvEtEmOe, много ли е зле положението? 6 шева Confused
Още съм с превръзка, утре на контролният преглед ще разбера. Снощи не ми дадоха да се видя каква съм 'убавица! Trollface
Виж целия пост
# 871
Докато, в 3 сутринта кака ви CvEtEmOe, не реши да залитне и да си нацепи лицето в ръба на една маса! Хайде Пирогов, 6 шева, подуто око, изтръпнали зъби  и половин нос....

Цвете, муня такава, кажи сега половината ти нос беше изтръпнал или ти остана само с половин нос в резултат на нацепването? Simple Smile
Виж целия пост
# 872
Докато, в 3 сутринта кака ви CvEtEmOe, не реши да залитне и да си нацепи лицето в ръба на една маса! Хайде Пирогов, 6 шева, подуто око, изтръпнали зъби  и половин нос....

Цвете, муня такава, кажи сега половината ти нос беше изтръпнал или ти остана само с половин нос в резултат на нацепването? Simple Smile
Не просто Муня, Уиш, а Муня и Половина! Изтръпнал е носа. Сега преди малко видях  и зачервяване на клепача от ударената страна! Чудесно чудесо съм аз!
Виж целия пост
# 873
За съжаление в последствие се показват последиците. Аз преди много години, с една приятелка във Варна видяхме единия от Максимус, не знам дали си ги спомняте. И аз да се загледам по него, слязох набързо от един тротоар. Стъпах накриво, хахо-хихи, голям смях. На следващата сутрин глезенът ми беше подут колкото пъпеш сигурно. Половин година ме боля, половин месец не можех да ходя. Такова изкълчване не бях изживявала, и то заради мъж (толкова ми е бил акъла) Laughing
Виж целия пост
# 874
Аз имам едно яко пребиване тичайки за метрото.Как прескочих едно стъпало не знам,ама като стъпах във въздуха се претърколих на последните няколко стълби.Хората веднага дойдоха да помагат,ама без линейка си отидох до пирогов,яко се поду глезена,точно осукан си беше.Цяла седмица вардих леглото.
Пак тогава някъде,за първия път като дарявам кръв.Бях на 19 и ми викат пий кафе,яж шоколад,аз ларж няма нужда,ей ся се прибирам.И си тръгнах.Свлякох се пак в метрото,с мойто ниско кръвно,толкова и ми е трябвало,изкарах акъла на 2 жени.
А като малка на 5 години едно съседче ме блъсна в яда си и аз директно челото в стъклената маса.7 шева и още имам белег там,другите нарязвания зарастнаха.Още помня кръвта и как баща ми ме носеше на ръце до спешното,че беше пил.Бързо оправяне 🍀
Виж целия пост
# 875
Подсетихте ме. Една седмица преди 30 ми рожден ден си лежа блаженно на дивана. Малкото диваненце - синчето ми е на 2.5 години и си играе на килима с една метална количка Maisto, но не малките, а големите, който са над педя дълги и според мен поне 400 грама Sunglasses
Започва да прави някакви въздушни маневри и количката се озовава на дясното ми око! Звезди ми изскочиха! Лед, олио, лиотон. За пръв път ползвах фон дьо тен. Докато беше синьо, се криеше. Но като стана жълто...
Колко съчувствени погледи съм отнесла в офиса, по улиците, в детския клуб. Всички мислеха, че мъжът ми ме е пребил - аз съм миньонче, а той има вид на мутра Joy
Даже шефът ми не вярваше на историята с количката.
Виж целия пост
# 876
И моето синче скоро мина период да ме цели с разни предмети, щеше да ми сцепи веждата с една тежка количка.
Виж целия пост
# 877
На една позната котката й беше счупила зъб - скочила върху чашата й, докато пие.
Виж целия пост
# 878
И моето синче скоро мина период да ме цели с разни предмети, щеше да ми сцепи веждата с една тежка количка.
На наш семеен приятел тригодишния син уцелил телевизора с количка, от което екранът се е спукал. Е, оттогава не гледат телевизор.
Виж целия пост
# 879
играе на килима с една метална количка Maisto, но не малките, а големите, който са над педя дълги и според мен поне 400 грама Sunglasses
Знам колко са тежки. Любимите коли на моят син бяха.
Уцели кака си по челото с такава количка. Плакаха и двамата.
Виж целия пост
# 880
Ооо, уцелвания. Като дете с приятелка играхме и се нацелих на ръб в слепоочието. Вената ми беше изпъкнала доста дълго време. Слепоочието и цялото ми око минаха през всички цветове - синьо, лилаво, жълто, червено...
Няколко месеца след като заживяхме заедно с моя мъж се ударих в душа точно в сгъвката на клепача. Изглеждах сякаш съм получила яко круше. Няколко приятели и познати ме питаха дали всичко е наред. Една позната директно ми каза, че ако искам да поговорим е насреща.
Виж целия пост
# 881
Аз преди няколко години докато закачах пердето си нацелих слепоочието с тръбния корниз. Очилата останаха здрави, само изхвръкнаха, погледнах се в огледалото, нямаше кръв и продължих със закачането. След няколко часа изглеждах като пребита.
Виж целия пост
# 882
Зиги ми напомни как ММ не искаше да излиза с мен, изяждаха го с поглед, а за състоянието на муня беше виновна витрина в мола, как ги лъскат така бе, аз от къде да знам, че там има стъкло. Joy
Само синини имах и ме болеше носа.
Виж целия пост
# 883
И аз имам случка с врабче, макар и не толкова хард. Като първо - имам ужасен страх от всякакви пернати. Като видя гълъб, го избикалям от два метра. Тааа, този ден пътувахме до Пловдив. На връщане, карах по магистралата, естествено с висока скорост. По едно време прехвърча някакво пиле отпред, не усетих удар по колата, не обърнах внимание. Върнахме се в Сф, продължих да карам цял ден. По едно време вървя към колата отпред и какво виждам - умрялото пиле, разпънато на предната решетка на колата. Цял ден съм карала с пилето на решетката. Естествено, с моя страх не можех и да го махна, чак вечерта баща ми се реши да го махне.
Виж целия пост
# 884
Зиги ми напомни как ММ не искаше да излиза с мен, изяждаха го с поглед, а за състоянието на муня беше виновна витрина в мола, как ги лъскат така бе, аз от къде да знам, че там има стъкло. Joy
Само синини имах и ме болеше носа.
Е,а де,и аз това питах миналата седмица,още ме боли носа.  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия