Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 751
  • 5 407
# 4 905
С цял пакет брашно бая кекс ще е... Нареждам се като желаеща за отърваване от кекса Grinning

Моето най-ново мунско е как снощи излязохме на разходка и блъснах вратата с ключовете в ключалката от вътрешната страна. Никога не ми се е случвало, но пък не останах изненадана от себе си.
Виж целия пост
# 4 906
Е, аз разбрах че е имало опит да бъдат измити от брашното но е останало от него по тях, не че стоят смесени с килото брашно... Върнах се пак да прочета, че все пак сме си муни събрани, ами пак така го чета... уж.
Виж целия пост
# 4 907
Не беше цялото брашно. Първо махнах това, което остана на купчинка като го изсипах, после опитах да ги измия.Ягодите обаче са много, килограм и половина. Т.е. бяха де, изхвърлих ги. И да се бях сетила по-рано за кекс, днес повече не влизам в кухнята
Виж целия пост
# 4 908
Ееее,ама как ще ги хвърляш 🤨😤
Виж целия пост
# 4 909
Можеше да ги смелиш и да ги направиш на мармалад. Майка ми прави печени сини сливи, които поръсва със захар и брашно. Стават уникални.
Виж целия пост
# 4 910
   Ирене, посмях се добре на твой гръб с гъдулката Simple Smile Много обичам такива зевзеци като твоя мъж. Той и моят си го бива, редовно ме взема за мезе и му се връзвам, но твоят определено го превъзхожда.
   На една приятелка мъжът й я лъгал, че дядо му е китаец (има малко азиатски очи) и тя дълго време му вярвала. Това, докато са били още гаджета. Сигурно поне година, година и половина поддържал тази версия. Чист българин си е.

Това ми напомня за белега на пръста на ММ. Млади гаджета сме и аз любопитствам за всичко. Стигам до белега на пръста и той ми казва, че го е ухапал голям охлюв. Бога ми беше толкова сериозен и убедителен, че му повярвах Joy Остави ме няколко дни да живея с тази заблуда и като разбра с какъв шаран се е събрал си призна сам, че ме е шашавил.
Виж целия пост
# 4 911
Съжалявам, че ма ко не е панирала ягодите - интересно ми е какво щеше да стане.
Виж целия пост
# 4 912
Продължават моите излагации с учителя по математика... Писах вече (пост 4846), да не се повтарям.
   24 май беше във вторник. Предишния ден детето каза, че класната ги принудила (така се изрази), да ходят на манифестация. Също така каза, че с учителя са се уговорили за уроци във вторник сутрин. Аз събрах две и две и му се обадих, че детето няма да може да дойде на урок този вторник. А той каза, че не я очаква на 24-ти, естествено, за следващия вторник била уговорката...
   Използва случая да попита как е минало класното по математика и каква оценка има. Аз изобщо не знаех за такова класно. Кой да ми каже?

   А после ми трябваше още известно време да включа защо сутрин, тъй като сега детето е първа смяна. Тогава разбрах, че (неясно защо), отново ще са втора смяна от 30.05...
Виж целия пост
# 4 913
Вчера си взимам поредните поръчани обувки, отнасям ги вкъщи с нетърпение да ги пробвам, би трябвало да са много удобни. Обувам едната - горе-долу добре. По-късно вече решавам да обуя и двете и да ги разноса из къщи, за да преценя дали са ми добре или да ги връщам. Обувам тази, която пробвах, обувам и другата - стиска ми. Реших, че двете обувки са различен номер, сравних ги - еднакво дълги са. Как да е, обувам и втората обувка, разхождам се из къщи, по едно време ми писна и ги събух. Едва тогава видях, че не съм извадила една ужасно твърда картонена подложка от втората обувка. Надявам се, че щом успях да ги нося и с подложката, ще ми бъдат добре.
Виж целия пост
# 4 914
Вчера исках да купя хлебчета от "кауфлана" и дърпах ръкавица от кошчето:blush:
Виж целия пост
# 4 915
Тази сутрин поръчах две кафета на рецепцията на хотела...
Виж целия пост
# 4 916
Току-що се качих в друга кола на паркинга на Лидл. Разтоварвам си количката и редя нещата в багажника и отивам да върна количката. Връщам се и тръгвам да се качвам, обаче, още при отварянето на вратата виждам, че таблото е друго. Че и дете на задната седалка нямаше (а в моята кола имаше). За мое оправдание - беше същата кола - бяло рено комби. Поне нямаше никой друг в колата. АМи да не са си я оставяли отворена.
Виж целия пост
# 4 917
Дидка, ще ме съсипеш... Joy
Това ми напомня как с баща ми седим в колата и чакаме мама да излезе от магазина. Като на кино гледахме как тя излиза и се качва в колата пред нас Joy
Виж целия пост
# 4 918
Не е като да изчистиш от снега и леда чужда кола. Разправяла съм го преди.😁
Виж целия пост
# 4 919
Вчера исках да купя хлебчета от "кауфлана" и дърпах ръкавица от кошчето:blush:
Мама и татко така наричат този магазин Grinning
Извинявам се за спама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия