Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 768
  • 5 407
# 5 295
Нищо не почисти, щото го изгоних от кухнята! RageSweat Smile
Виж целия пост
# 5 296
Това ми напомня за майка ми, която едно време успоредно готви и вари кафе на джезве на съседни котлони, и хоп, кафето в супата, вместо в джезвето...
Виж целия пост
# 5 297
А аз веднъж правих бисквитена торта и в крема вместо захар съм сложила сол. Половин чаена чаша сол. От тогава захарта и солта стоят в различни буркани.
Виж целия пост
# 5 298
Мм беше сложил сол вместо захар в макаронената закуска на синът ми,и в неговата също,та и двамата бяха с ужасни физиономии след хапване на първата хапка 🥴 само за снимка,но беше неочаквано и не бях подготвена...🤣

Вчера му правя на Мм турско кафе и щях да сложа инка ...сигурно нямаше и да забележи 🤔
Виж целия пост
# 5 299
А аз веднъж правих бисквитена торта и в крема вместо захар съм сложила сол. Половин чаена чаша сол. От тогава захарта и солта стоят в различни буркани.
Това е класика. Аз кекс съм правила със сол и кафе съм пила. Не го допих де, ужасно е
Виж целия пост
# 5 300
А сода бикарбонат вместо сода слагали ли сте на манджата? Grinning
Много е ефектно като посолите, ако не друго Joy
Виж целия пост
# 5 301
Сигурно вместо сол е идеята? Grinning Много тематично Grinning
Виж целия пост
# 5 302
Офф, ами муня съм си, спор няма Joy Да бях си допила чашката кафе преди да давам готварски съвети тука...
Права си, разбира се, вместо сол съм имала предвид. Ама не става вкусно, недейте да пробвате Grinning
Виж целия пост
# 5 303
Спомних си как веднъж отивам при познат и от вратата адска миризма на...пръцнато 😷...а той готвел боб и жена му казала да сложи сода,за по-бързо сваряване и т.н....,той сипал 1пълна суп.лъж.и беше избухнал като кратер...цялата печка,стена,прозорци бяха опръскани 🤣
Виж целия пост
# 5 304
А сода бикарбонат вместо сода слагали ли сте на манджата? Grinning
Много е ефектно като посолите, ако не друго Joy
О, ефекта наистина си го бива. Една зима имахме гости и реших да ги изненадам със зимна селска салата. Белени домати от консерва с едро нарязан червен лук и начупена суха чешка, печена. Сложих и сиренце нарязано на кубчета и магданоз, а бе салата за чудо и приказ! С препечени филийки и домашна ракийка е вкусотия! Преди да я поднеса посолих и влизайки в дневната всички се смеят, а аз усетих как по ръката ми започва да пълзи нещо студено. Оказа се, че съм я посолила със сода и след мен е потоп. А вече пред масата изригваше като вулкан. Joy
Виж целия пост
# 5 305
Купила съм желираща захар вместо нормална. В кафето не я усетихме, чак от попарата и по физиономията на сина ми разбрах, че има нещо нередно.
Виж целия пост
# 5 306
Нищо не почисти, щото го изгоних от кухнята! RageSweat Smile
Joy заслужил си го е. Направо си представих как изпускаш лъжицата с червен пипер, тя се разпръсква ня забавен каданс по пода, а ти придобиваш този вид, знаейки, че това няма чистене Animal Crying Cat Face
Виж целия пост
# 5 307
Grinning И ние сме си купили един пакет желираща захар вместо захар. ММ такива ги върши.Smiling Imp Седи си захарта гордо в шкафа и чака някой да я използва...
Виж целия пост
# 5 308
Аз така веднъж купих амонячна сода вместо сода бикарбонат. Даже не знаех, че са различни. Добре, че касиерката ме пита за какво ми е, та ме спря. И до сега не знам амонячната за какво се ползва.
Виж целия пост
# 5 309
Ползва се за сладки,курабии...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия