Магазини Sinsay

  • 70 070
  • 754
# 465
Кодът по- горе е използван вече. Аз щях да го ползвам но някой друг го е използвал.
Аз също поръчах сребърния календар. Чака. Тоя с динозаврите ама май няма да ме огрее Sad
Това ми хареса като идея
Виж целия пост
# 466
Някои поръчвал ли е онлайн? Колко време отнема доставката? От миналия понеделник съм направила поръчка. Няма я още, но е със статус “completed” и се чудя ще я получа ли изобщо?
Виж целия пост
# 467
Мисля, че почти всички които сме писали, поръчваме онлайн.
Виж целия пост
# 468
От 1-6 работни дни е доставката. Иначе съм пазарувала и във физическият им магазин в София.
Виж целия пост
# 469
Мисля, че почти всички които сме писали, поръчваме онлайн.

Това не мисля, че отговаря на въпроса ми колко време отнема доставката. Благодаря все пак.
Виж целия пост
# 470
Mammasita, явно зависи и от продуктите.
Аз поръчвах онлайн в началото на миналата седмица и вчера получих.
Виж целия пост
# 471
Mammasita, явно зависи и от продуктите.
Аз поръчвах онлайн в началото на миналата седмица и вчера получих.
Възможно е, защото съм и поръчала доста неща. Ще си я чакам, просто се чудих дали ще я получа като цяло Simple Smile благодаря и хубав ден
Виж целия пост
# 472
Потърсете я в офиса, моята така стоеше и отивайки за друга пратка, се оказа, че е доставена, просто в профила не се отразява навреме.
Виж целия пост
# 473
Аз поръчах в събота, дойде в сряда
Виж целия пост
# 474
Аз поръчах на 10-ти,дойде вчера, 5 дни по-късно.
Виж целия пост
# 475
Мисля, че почти всички които сме писали, поръчваме онлайн.

Това не мисля, че отговаря на въпроса ми колко време отнема доставката. Благодаря все пак.
Това е отговор на вашият въпрос, който нямаше да го зададете, ако бяхте прочели поне няколко поста преди вашият:
Някои поръчвал ли е онлайн?
Виж целия пост
# 476
Някой може ли да ми каже какво е това - виждам, че пише "играчка" и че е ключодържател, но предполагам, че има и някаква друга функция, предвид, че има бутони: https://www.sinsay.com/bg/bg/7668i-70x/zabawka-d-si
Виж целия пост
# 477
Mammasita, явно зависи и от продуктите.
Аз поръчвах онлайн в началото на миналата седмица и вчера получих.
Възможно е, защото съм и поръчала доста неща. Ще си я чакам, просто се чудих дали ще я получа като цяло Simple Smile благодаря и хубав ден

Провери си имейла. Аз там видях в какво положение са ми пратките, защото и аз се чудих.
Виж целия пост
# 478
Здравейте,някой да е поръчвал такова шалте?
https://www.sinsay.com/bg/bg/2801g-90x/narzuta-na-lozko-si
Виж целия пост
# 479
Хоп и аз с 2 календара - червения и сребърния. Някои неща от съдържанието определено няма да нося, но пък мога да подаря на дечица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия