Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 058
  • 3 614
# 345
А каква трябва да е точно роклята за Бафтите?
Щото видях останалите рокли и тази (на Катрин) взе да ми харесва...
Виж целия пост
# 346
На клипчето изглежда разкошно! Умее да си обживява роклите!
Виж целия пост
# 347
За разлика от някои (Мм), Кейт поне носи дрехи неин размер Wink

Много е харизматична Кейт.
Виж целия пост
# 348
Да, тя самата изглежда много добре. Просто на мен роклята ми идва етно и затова и ми харесваше на тура. Там показваше уважение към домакините.
А иначе на Бафтите имаше и по - хубави и по - лоши визии.
Виж целия пост
# 349
Да, онази зелената беше убиец!!!
Виж целия пост
# 350
И Камила носи тази марка бижута

Виж целия пост
# 351
Колко зле трябва да си, за да си избереш да повториш една от двете ти най-грозни рокли, както направи Кейти.
Още не мога да реша коя рокля е по-грозна - тази или онази с момините сълзи.
Е, тя обаче и двете ги повтори, за да няма съмнение в абсолютната ѝ липса на вкус.
Виж целия пост
# 352
Защо пак успяхте да намесите Меган?
За роклята съм раздвоена, хем обичам по-шукар неща, хем не е моята рокля. Виж, бижутата са баш мой тип. А, имам подобна чантичка, дъщеря ми я ненавижда и я мрази най-дълбоко. Аз си я харесвам.
Виж целия пост
# 353
Колко зле трябва да си, за да си избереш да повториш една от двете ти най-грозни рокли, както направи Кейти.
Още не мога да реша коя рокля е по-грозна - тази или онази с момините сълзи.
Е, тя обаче и двете ги повтори, за да няма съмнение в абсолютната ѝ липса на вкус.

А за такова деколте трябва да имаш хубав бюст, а тя никакъв няма, ами не е за такава рокля.
Виж целия пост
# 354
Че какво й е на бюста? Роклята й стои добре.
Виж целия пост
# 355
Изглежда много добре, спор няма, но роклята просто си е предвидена за визита на Изток.
Виж целия пост
# 356
Абе може и да не е многп хубав, но поне да е някакъв бюст.
Ама Кейти се е метнала на баща си и бюстът липсва.
Виж целия пост
# 357
Кейт изглежда добре като излъчване,но твърдо не, ми е роклята..Тя има много по хубави рокли подходящи за това събитие.
Тази рокля определено е била подходяща повече за там където е шита първия път.
Виждали сме я в много по класни визии на БАФТА.
От актрисите имаше и много стилни имаше и карикатури, но разликата е, че те са актриси отишли да ги награждават, а тя в качеството си на официално лице.
Нормално е да изглежда по класно.
Бижутата ми харесаха много.На Камила също.
Виж целия пост
# 358
Колко зле трябва да си, за да си избереш да повториш една от двете ти най-грозни рокли, както направи Кейти.
Още не мога да реша коя рокля е по-грозна - тази или онази с момините сълзи.
Е, тя обаче и двете ги повтори, за да няма съмнение в абсолютната ѝ липса на вкус.

А за такова деколте трябва да имаш хубав бюст, а тя никакъв няма, ами не е за такава рокля.
И какво е хубав бюст? Да прелива и да е вулгарно? Деколтето ѝ пасва перфектно на бюста. Нито прещипано, нито широко.
Виж целия пост
# 359
И аз не виждам проблем с бюста. Не всички жени са с голям.😅 Роклята и е по мярка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия