Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 064
  • 3 614
# 2 610
Деколтето е прекалено. Щеше ми се да е по врата, а раменете оголени.
Виж целия пост
# 2 611
Вечерна рокля е все пак, на мен много ми харесва, а и тя е излязла много добре тук. За мене е грозновата Беатрис и недодялана, но наистина може да не е фотогенична. А и доста е надебеляла, което не спомага за добрия вид.
Виж целия пост
# 2 612
Тук виждаме само Хари или Хари и Арчи?


Във фейса където е публикувана снимката пише, че „Това е фотошоп снимка на самия Хари“. Предполагам, че са сглобени образи от две снимки.
Виж целия пост
# 2 613
Уилям..
Виж целия пост
# 2 614
Това е Фотошоп. Хари е малкото момченце или Уилям.
Беатрис не ми харесва като външен вид как изглежда и на клиповете, не само на снимки.
Харесах я на тези от годежа и на една две други сега, но пък цвета на очите и и цвета на косата ми допадат.
Виж целия пост
# 2 615
Откровен фотошоп е снимката, но пък какъв сладур е Хари като малък. Heart Eyes
Daviz, и на мен ми харесва цвета на очите и косата на Беатрис и дотам.
Южени определено е по-хубавата от двете.
Иначе имат много сладки снимки като малки, разкошни деца са били.
Виж целия пост
# 2 616
Трудно ми е да преценя коя от сестрите Йорк харесвам повече. Понякога едната, друг път другата. И двете не намирам за красавици, но Беа е една идея по-нежна, но пък очите на Юджини ми харесват повече - и като цвят и като неококореност. Косите и на двете харесвам. Чакам вече сватбата Simple Smile
Виж целия пост
# 2 617
Тук виждаме само Хари или Хари и Арчи?
Скрит текст:
Момченцето е малкия Хари. Арчи прилича много на баща си, но няма как да се сбъркат.


Много хубава снимка. Момичетата са сладуранки, дори и Сара ми харесва тук. А сестрите и като големи момичета, и като жени ги харесвам. Имат модни гафове, но пък не се притесняват да пробват и носят ярки цветове, заради което им се кефя.
Виж целия пост
# 2 618
Писано много, не четох...

Интересна рокля на Кейт:

https://www.instagram.com/p/B80kZnuF9Ju/?igshid=2tdj3gvdds5u

Програмата на Мегън и Хари, ще ходят от по-рано в ЮК:

https://www.instagram.com/p/B8wX0uECPtf/?igshid=ethfdicy28ec

Интересно, че тр да се ребрандират, баба е казала без роял пред Съсекс:

https://www.instagram.com/p/B8wd2z-C_Sr/?igshid=1x5v5j89ti8r8
Виж целия пост
# 2 619
Иска ми се да пуснат ъпдейт на тази снимка.
Виж целия пост
# 2 620
Галерия снимки на Летисия от аудиенции в двореца Сарсуела днес
https://josepgegundez.photoshelter.com/gallery/022120-Queen-Leti … /C000068aKG.mLQJ0

Камила и Чарлс, вчера в Бъкингам за The Queen's Anniversary Prizes
Виж целия пост
# 2 621
Толаетът и аксесоарите на Камила ми харесват, но ботушите не.
Виж целия пост
# 2 622
Да, и аз идвах да се изкажа лошо за ботушите.
Виж целия пост
# 2 623
Не смятам,  че нещо, свързано с баща й би помрачило сватбата на беа. Току така няма да се откаже от баща си.
Виж целия пост
# 2 624
Тази снимка е много скуишната, гледах във фб... Камила й ходи зелено...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия