Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 058
  • 3 614
# 2 910
...
На англичаните им се налага да напомнят на Андрю с автобуси, личи си колко му пука 😄
...
Това не са англичаните, а адвокатите на "жертвите" на Епщайн...
Виж целия пост
# 2 911
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
Кой с 3 деца почива на Ибиса и Ла?
Едно или три, каква е разликата?
Виж целия пост
# 2 912
Това със снимката на Андрю върху автобус е култово. 😄
Виж целия пост
# 2 913
Какъв ламбинг, ще ги заведа на Малдивите.

А от къде знаем, че Андрю не се е обадил на Фбр?
Виж целия пост
# 2 914
Имаше статии, че Андрей отказвал да говори с ФБР, имаше и нещо с адвокати...
Виж целия пост
# 2 915
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
Кой с 3 деца почива на Ибиса и Ла?
Едно или три, каква е разликата?
Ибиса и ЛА не са дестинации за хора с деца. И аз като бях с дете си прекарвах различно времето, сега и аз бих отишла да храня агънца с детето, а не на парти в Ибиса...
Виж целия пост
# 2 916
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
Кой с 3 деца почива на Ибиса и Ла?
Едно или три, каква е разликата?
Ибиса и ЛА не са дестинации за хора с деца. И аз като бях с дете си прекарвах различно времето, сега и аз бих отишла да храня агънца с детето, а не на парти в Ибиса...
Изглежда Съсекс не мислят така. Щото водиха Арчо в Ибиза.
Виж целия пост
# 2 917
Англичаните им е още прясно демонстративното напускане  и масово не харесват ММ ,за Хари се колебаят . Eдва ли ще я освиркват, тя е показала че не и пука за англичаните   стига фотографите   да я снимат от хубавата и страна .Ще се появят , искат не искат  кралицата  е наредила, но ще бъде интересно за всички които умеят да разгадават езика на тялото и жестовете.
Виж целия пост
# 2 918
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
Кой с 3 деца почива на Ибиса и Ла?
Едно или три, каква е разликата?
Ибиса и ЛА не са дестинации за хора с деца. И аз като бях с дете си прекарвах различно времето, сега и аз бих отишла да храня агънца с детето, а не на парти в Ибиса...
Изглежда Съсекс не мислят така. Щото водиха Арчо в Ибиза.
Имат право да не мислят като мен. И ти имаш такова право Simple Smile Аз познавам родители никъде не си водят децата, защото не им се занимава и ги оставят на баба и дядовци..Всеки си решава сам за себе си и своето семейство
Виж целия пост
# 2 919
Кеймбридж са прекарали ваканцията в Норфолк.
Сред трактори и овце.  Как се превежда lambing?
Няма блясък и светкавици, когато почиват. Ибиза, ЛА....
Кейт беше казала в подкаста, че най-щастливи се чувстват, когато са там и са изцапани.
О, те не почиваха ли през лятото на о-в Мустик?
Доста по-скъпа дестинация от Ибиса.
В ЛА кой е ходил на почивка?


На англичаните им се налага да напомнят на Андрю с автобуси, личи си колко му пука 😄


Ето това вече си е истинска подигравка.
Явно е, че здраво се е наакал според англичаните, ама се чудя защо Кралицата продължава да го навира в публичното пространство.
Представям си каква всенародна любов ще им се демонстрира на сватбата на Беатрис.
Виж целия пост
# 2 920
То пък, щото е по-хубаво да заведеш детето на почивка, но да го хвърлиш на детегледачката...
По-скъпо е на Мустик, но ходят само един път в годината на почивка в чужбина.
А другите ходят често, значи кое е по-скъпо?
Виж целия пост
# 2 921
И колко често ходят на почивка Мегън и Хари?
В ЛА според теб са били на почивка ли Joy
Виж целия пост
# 2 922
Колко често ходят на почивка Мегън и Хари?
Само лятото ходиха в Испания, Италия и Франция.
През другата част на годината не си спомням точно къде ходиха.
Виж целия пост
# 2 923
Меган и Хари заминаха на почивка за 6 седмици в Канада. После се върнаха, после пак тръгнаха.

Няма значение кое е по - скъпо. Едните скоро сами ще се издържат.
Виж целия пост
# 2 924
Месец и поовина почиваха по коледа, после се върнаха за 2 прояви и пак почиваха съсексови.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия