🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 32 138
  • 735
# 255
Ще участват и двамата, понеже по време на гласуването са били с плаваща разлика под половин процент и двамата, и така са решили организаторите- поне Маги така обясни.
Виж целия пост
# 256
Бях болна и едва сега влизам пак в темата. Нямам очаквания. Каквото се получи, ще гледаме с интерес с детето.
Виж целия пост
# 257
А Гепрги от къде е познат?
Виж целия пост
# 258
А Гепрги от къде е познат?

Група "032" и "Equinox"

Скрит текст:

Виж целия пост
# 259
Абсурд да го познавам Wink нищо не знам за тези групи
Виж целия пост
# 260
Георги наистина си е известен, представяше ни заедно с Жана на последната ни Евровизия през 2018 год.

Странен каст този сезон, Галка от Каризма ми е под въпрос както с певчески талант, така и актьорски...

С Луна и Фики ще пада голям смях, Тото ми е антипатичен, за Дара мнението ми е неутрално.

Харесвам Маги, Димитър и Георги, за Антоан също нямам мнение засега.
Виж целия пост
# 261
PeacockLove, ето как субективизмът влияе върху заключението за общата картинка. Затова и не бих сложила всички под знаменателя на личното си мнение. Точно затова се опитах да разсъждавам от гледната точка на тези, за които Георги е известното лице, а Димитър Маринов - ако не напълно, то не чак толкова известното. За тези, които са гледали онлайн сериала, в който е участвал Антоан, той пък е още по-известен. Всичко е относително, както е казал Айнщайн
Освен това в случая отношението и интересът към чалгата като че ли въобще нямат значение или поне не толкова, че да бъдат намесвани...
Виж целия пост
# 262
Ако на мястото на Фики беше баща му, друго щеше да е. Не ми е на сърце чалгата, на Тони Стораро си е глас.
Виж целия пост
# 263
Фики е учил джаз и поп пеене,може и да ни изненада.
Виж целия пост
# 264
Фики е учил джаз и поп пеене,може и да ни изненада.
надали...квото и да е учил, знае само да вие Stuck Out Tongue Winking Eye
Нали навремето ни е представял в някакво англ.предаване, та падаше хвалба и после удари дъното с ИзДисЛав Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Маги утре ще е в "Здравей, България".

Юлиян Вергов ще е член на журито.
Виж целия пост
# 266
Предчувствам че този сезон ще е скандален, така ми се дава, нямам търпение да стане довечера, хляб и зрелища ще е Satisfied
Виж целия пост
# 267
Поне съм доволна от третия член на журито - Юлиян Вергов.
Виж целия пост
# 268
И аз съм доволна, Юлиян е такова перде, че няма да цепи басма нито на участници, нито на водещи, най малко пък на съжурЕто, Фънки е обречен, хах , от как го гледах в Черешката ми опротивя рязко и завинаги!
Виж целия пост
# 269
Точно и аз това си мислех- кой ще го играе сега лошото ченге😁. Или ще бъдат " лошото и по- лошото 😜"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия