Хайде на театър - 7

  • 73 644
  • 740
# 345
...Но както написа някой по-горе, в ГТ, Моловете и ресторантите не е по-малка вероятността да прихванеш нещо...
Да, вероятността е голяма, но там първо можеш да се движиш и що годе да се отдалечаваш от хора, особено кашлящи, второ доста по-неизбежно е пътуването, мисля, отколкото ходенето на концерт, театър, кино, където си фиксиран седящ на сантиметри от останалите.
...Белгия, където за 5 дена случаите на корона-вирус станаха от 3 на 200, все още не е анулирала никакви концерти, спортни и други мероприятия...
Чудя се дали ако бяха взели драстични мерки още на първия ден, щяха за три дена да станат 200?
Колкото за дисциплината, наистина съм съгласна, че е редно. На театър пак ще ходим, за нас няма да има кой знае какви последствия, жал ми е само за артистите и всички, чиято работа е блокирана заради рестрикциите.
Виж целия пост
# 346
Не е театър, но все пак - новини дали се отменят събитията в Арена Армеец? Имаме билети за Нощ на звездите на 21.03.
Виж целия пост
# 347
Не е театър, но все пак - новини дали се отменят събитията в Арена Армеец? Имаме билети за Нощ на звездите на 21.03.
Четох,че се отлага..
Виж целия пост
# 348
потърсих сайта на "Арена армеец" Sad тъжна работа.
последните новини са от 2018г.
не знам дали телефоните там са актуални...
върнаха ми парите за "Ромул велики". Sad
Виж целия пост
# 349
Не е театър, но все пак - новини дали се отменят събитията в Арена Армеец? Имаме билети за Нощ на звездите на 21.03.
Четох,че се отлага..
Къде, помниш ли? Аз търсих и никъде не намерих.
Виж целия пост
# 350
https://arenaarmeecsofia.net/2020/03/08/%d0%b4%d0%b5%d0%b2%d0%b5 … %8f-%d0%b5%d0%bd/


Виж целия пост
# 351
https://www.eventim.bg/bg/novini/2020/03/50-4401.html

Новини за Веско Ешкенази!
Виж целия пост
# 352
От утре се възстановяват представленията на камерните сцени в Народния театър.
Виж целия пост
# 353
Интересно ми е как ще спазват разпоредбите за настаняване през място при 100% букнати зали.
Виж целия пост
# 354
Интересно ми е как ще спазват разпоредбите за настаняване през място при 100% букнати зали.

Това и мен ме вълнува. Моля, който ходи в близките дни да каже как се организират нещата, че и на мен ми предстоят в края на месеца.
Виж целия пост
# 355
Ако това се спазва, редно е театрите да направят организация и да информират предварително. И съответно ще трябва да се връщат пари на половината публика? Все ги измислят едни глупости...
Виж целия пост
# 356
Ако това се спазва, редно е театрите да направят организация и да информират предварително. И съответно ще трябва да се връщат пари на половината публика? Все ги измислят едни глупости...
Сигурно ще ги настанят в голямата зала, а тези от сцена Апостол Карамитев - в камерната.
Виж целия пост
# 357
Не вярвам, че ще направят реорганизация. Първо, че не могат, второ - едва ли ще има реални санкции ако не го направят.
Виж целия пост
# 358
Аз па не виждам драма да няма постановки месец!!
През летния сезон няма 2-3 и!!!
Виж целия пост
# 359
драмата не е в това, че няма да има театър, а това, че само театър няма да има.
в киното по-малко хора ли се събират?
в моловете?
разпоредено е, театрите ще се съобразят, ние също, но неприятното чувство остава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия