Дигитални портфейли - Revolut, Phyre, Curve, iCard, Monese, A1Wallet и други.

  • 71 874
  • 549
# 285
Нова съм в Револют, видях някакъв мой код в приложението, който може да се споделя или като снимка не знам. Мога ли да го давам, за да получа превод от трето лице по него, за по лесно без IBAN
Виж целия пост
# 286
Не е код, а името на профила ти- на началния екран, горе в лявото кръгчето с инициалите от имената ти- и под името ти има @еди-какво-си. Ей това след @ е нещото, което трябва да даваш на другите да ти пращат пари (или телефонния ти номер)
Виж целия пост
# 287
QR кода на Револют тогава за какво е. Има вариант да се сканира код и до него пише мой код. Че аз него дадох и то на непознат човек..
Виж целия пост
# 288
Нова съм в Револют, видях някакъв мой код в приложението, който може да се споделя или като снимка не знам. Мога ли да го давам, за да получа превод от трето лице по него, за по лесно без IBAN
Да
Виж целия пост
# 289
А колко ви струва превода към Револют? Защото при  мен е 2 лв. като си захраня сметката Rolling Eyes Има ли начин да се избегне тази такса, или и този дигитален портфейл ще ми стане излишен?
Виж целия пост
# 290
Таксата е от банката, от която захранвате, не от Рево
Виж целия пост
# 291
да, ясно ми е това, но има ли начин да се прескочи, и във всяка банка ли има такава такса?
Виж целия пост
# 292
Таксата зависи от банката ти. Някои банки нямат такса за преводи, нито за топ-ъп с дебитна карта. По спомен TBI нямат такива такси.
Виж целия пост
# 293
И УниКредит нямаха.
Виж целия пост
# 294
От  дебитна карта на ДСК  също без такса си зареждах Революта.
Виж целия пост
# 295
А колко ви струва превода към Револют? Защото при  мен е 2 лв. като си захраня сметката Rolling Eyes Има ли начин да се избегне тази такса, или и този дигитален портфейл ще ми стане излишен?

Коя банка ползвате?
Виж целия пост
# 296
Alianz
Виж целия пост
# 297
Някой подменял ли си е пластиката на Револют, след като изтече? Как става?
Виж целия пост
# 298
Аз захранват Револют от ДСК и от iCard. Нямам никакви такси.
Виж целия пост
# 299
Някой подменял ли си е пластиката на Револют, след като изтече? Как става?

Автоматично пращат нова. По спомен при мен беше безплатно, но може да има промени, защото беше преди 1-2 години
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия