Майски бръмбарчета 2020 - Тема 4

  • 47 294
  • 748
# 300
И аз четох, че е възможно да се завърнат част от тях. Понеже от петък ми се гади и носът ми пак е като на хрътка.
Късмет какво да кажа.
Но по добре симптоми на бременност, отколкото на някой вирус.
Виж целия пост
# 301
На 5 сме на преглед нямам търпение да си видя малкото ангънце  чувствам се перфектно  да видим колко кг  е мама  започва  май голямото мечтане да излиза вече да си го видя
Виж целия пост
# 302
Аз бях днес на преглед, всичко е наред, 1650г сме 30с5дни,седалищно е разположена, но при мен не е важно, защото ще съм секцио. Пораснала, оформена, много ме зарадва, принцеска малка 😍😘😘
Виж целия пост
# 303
Аз бях днес на преглед, всичко е наред, 1650г сме 30с5дни,седалищно е разположена, но при мен не е важно, защото ще съм секцио. Пораснала, оформена, много ме зарадва, принцеска малка 😍😘😘

За кога или коя седмица сте планирали операцията, ако сте разговаряли с АГ по темата?

Аз в понеделник съм на ЖК по ЗК и го чакам с нетърпение, защото още усещам контракции, а не ми се ходи до спешен кабинет. Днес времето наистина беше хубаво и малката искаше да излезем тримата, но след 200м едва дишах и ме придърпваше с болки. Седях на пейката и ги гледах как играят в парка, докато стане време за обяд. Добре че спи на обяд и легнах с нея и ми мина.
Посъветваха ме да лежа, ама как се лежи с дете, което иска храна, игри и обгрижване.
Утре я пращам на градина и ще лежа колкото мога повече през деня, че съм се вкарала във филм. А как рита.. толкова е силен вече, че някой път се превивам, а има 9 седмици до термин.
Виж целия пост
# 304
Аз бях днес на преглед, всичко е наред, 1650г сме 30с5дни,седалищно е разположена, но при мен не е важно, защото ще съм секцио. Пораснала, оформена, много ме зарадва, принцеска малка 😍😘😘

За кога или коя седмица сте планирали операцията, ако сте разговаряли с АГ по темата?

Аз в понеделник съм на ЖК по ЗК и го чакам с нетърпение, защото още усещам контракции, а не ми се ходи до спешен кабинет. Днес времето наистина беше хубаво и малката искаше да излезем тримата, но след 200м едва дишах и ме придърпваше с болки. Седях на пейката и ги гледах как играят в парка, докато стане време за обяд. Добре че спи на обяд и легнах с нея и ми мина.
Посъветваха ме да лежа, ама как се лежи с дете, което иска храна, игри и обгрижване.
Утре я пращам на градина и ще лежа колкото мога повече през деня, че съм се вкарала във филм. А как рита.. толкова е силен вече, че някой път се превивам, а има 9 седмици до термин.
        Днес попитах, но на 24 като отида отново на преглед ще се разберем за час и преглед в София, защото аз съм от Петрич и тук съм записана, но живи и здрави ще раждам в Майчин дом. То май зависи от много неща, но иначе около 10 дни по рано казват.           И аз доста се задъхвам и ми тежи, като изкачвам горник и стълби, ще изтърпим някак още 2 месеца.
Виж целия пост
# 305
Аз си мислех, че ще работя до към края на март, а то се оказа че имам толкова много отпуска за тази година, че ще работя до другия понеделник и после още 2 дни края на март, да си взема довиждане с колегите, и това е - общо 5-6 дни още 🥳
Виж целия пост
# 306
Аз бях днес на преглед, всичко е наред, 1650г сме 30с5дни,седалищно е разположена, но при мен не е важно, защото ще съм секцио. Пораснала, оформена, много ме зарадва, принцеска малка 😍😘😘

За кога или коя седмица сте планирали операцията, ако сте разговаряли с АГ по темата?

Аз в понеделник съм на ЖК по ЗК и го чакам с нетърпение, защото още усещам контракции, а не ми се ходи до спешен кабинет. Днес времето наистина беше хубаво и малката искаше да излезем тримата, но след 200м едва дишах и ме придърпваше с болки. Седях на пейката и ги гледах как играят в парка, докато стане време за обяд. Добре че спи на обяд и легнах с нея и ми мина.
Посъветваха ме да лежа, ама как се лежи с дете, което иска храна, игри и обгрижване.
Утре я пращам на градина и ще лежа колкото мога повече през деня, че съм се вкарала във филм. А как рита.. толкова е силен вече, че някой път се превивам, а има 9 седмици до термин.
        Днес попитах, но на 24 като отида отново на преглед ще се разберем за час и преглед в София, защото аз съм от Петрич и тук съм записана, но живи и здрави ще раждам в Майчин дом. То май зависи от много неща, но иначе около 10 дни по рано казват.           И аз доста се задъхвам и ми тежи, като изкачвам горник и стълби, ще изтърпим някак още 2 месеца.

Decuto и аз съм така с малкият. Като излизаме с таткото или с приятели, те ми помагат аз общо взето си седя на някоя пейка, защото ме придърпва, даже направо си ме боли ниско долу.
Здравей, Desislava Ivanova  и аз ще съм планово секцио в Майчин дом, началото на май месец. Ти при кой доктор ще го правиш секциото?
Виж целия пост
# 307
Аз бях днес на преглед, всичко е наред, 1650г сме 30с5дни,седалищно е разположена, но при мен не е важно, защото ще съм секцио. Пораснала, оформена, много ме зарадва, принцеска малка 😍😘😘

За кога или коя седмица сте планирали операцията, ако сте разговаряли с АГ по темата?

Аз в понеделник съм на ЖК по ЗК и го чакам с нетърпение, защото още усещам контракции, а не ми се ходи до спешен кабинет. Днес времето наистина беше хубаво и малката искаше да излезем тримата, но след 200м едва дишах и ме придърпваше с болки. Седях на пейката и ги гледах как играят в парка, докато стане време за обяд. Добре че спи на обяд и легнах с нея и ми мина.
Посъветваха ме да лежа, ама как се лежи с дете, което иска храна, игри и обгрижване.
Утре я пращам на градина и ще лежа колкото мога повече през деня, че съм се вкарала във филм. А как рита.. толкова е силен вече, че някой път се превивам, а има 9 седмици до термин.
        Днес попитах, но на 24 като отида отново на преглед ще се разберем за час и преглед в София, защото аз съм от Петрич и тук съм записана, но живи и здрави ще раждам в Майчин дом. То май зависи от много неща, но иначе около 10 дни по рано казват.           И аз доста се задъхвам и ми тежи, като изкачвам горник и стълби, ще изтърпим някак още 2 месеца.

Decuto и аз съм така с малкият. Като излизаме с таткото или с приятели, те ми помагат аз общо взето си седя на някоя пейка, защото ме придърпва, даже направо си ме боли ниско долу.
Здравей, Desislava Ivanova  и аз ще съм планово секцио в Майчин дом, началото на май месец. Ти при кой доктор ще го правиш секциото?
  Здравей, доц. Румен Димитров, може и да се засечем 🤗
Виж целия пост
# 308
Супер 😃😇 най-вероятно знаеш вече, но ти препоръчвам да си на 7ми етаж 🍀
Виж целия пост
# 309
Супер 😃😇 най-вероятно знаеш вече, но ти препоръчвам да си на 7ми етаж 🍀
.    Наскоро едно момиче ми каза, че на 7ми бебето е през 3 часа при нас за кърмене, а на 12 си е било при нея постоянно. Иначе в сайта пише, че секцио ги настаняват на 7ми, но винаги има изключение. Ще разпитам доктора като отида да се разберем за дата.,много държа да иммам тоалетна и баня в стаята, че миналата год февруари изкарах около 10 дни на 9ти етаж и беше някакъв ад, 2 тоалетни на около 20 жени
Виж целия пост
# 310
Супер 😃😇 най-вероятно знаеш вече, но ти препоръчвам да си на 7ми етаж 🍀
.    Наскоро едно момиче ми каза, че на 7ми бебето е през 3 часа при нас за кърмене, а на 12 си е било при нея постоянно. Иначе в сайта пише, че секцио ги настаняват на 7ми, но винаги има изключение. Ще разпитам доктора като отида да се разберем за дата.,много държа да иммам тоалетна и баня в стаята, че миналата год февруари изкарах около 10 дни на 9ти етаж и беше някакъв ад, 2 тоалетни на около 20 жени

Деси, много приятелки родиха там включително сестра ми. Откакто направиха ремонта на 7ми етаж, всички го препоръчват. Направили са го ТОП, много по-добре от Випа на 12тия етаж.
Иначе да...носят ги на 3 часа бебета. Моят доктор, който ще ми прави секциото направо ми се помоли да съм на 7мия хахах каза, че ще имам време да ям, да пия, да спя, абе дето се вика да си живея живота и през 3 часа за по 1 час да си гушкам и кърмя бебето. Честно казано след първото секцио много ми се искаше да не е с мен постоянно, защото никой не го гледа освен мен дори за секунда...нямах време до тоалетна да отида, а толкова ме болеше...спеше ми се, ама цъ..
Сега май наистина предпочитам да си ми я носят на 3 часа. Иначе също така каза, че на 12тия етаж, където е випа има само една акушерка, която не поема грижи изобщо за бебето. И да искаш да излезеш малко на слънчице, на въздух да изпиеш едно кафенце - няма как...
Но това с бебетата си е личен избор де, за самият 7ми етаж - няма по-перфектен вече от него в цялата болница 🤗🤗
Виж целия пост
# 311
Здравейте, имам питане към тези от вас, които ползваха намаленията на Комсед и са поръчали онлайн. Аз също се възползвах от тях, направих поръчка на 28.02, но все още е със статус приета непотвърдена. Вярно е, че имаше съобщение, че обработката на поръчките отнема до 5 работни дни, но вече нямам търпение. Има ли някой, който е с потвърден статус на поръчка?
Виж целия пост
# 312
Момичета, защо не си прехвърлите отпуските след майчинството? Фирмата ли не позволява? Аз тогава мисля да ги взема, когато майчинските паднат на 380лв...
Аз от този понеделник вече съм в болнични и вече ми е голяма чуденка как ще си запълвам времето до май месец. Grinning
Виж целия пост
# 313
Здравейте, имам питане към тези от вас, които ползваха намаленията на Комсед и са поръчали онлайн. Аз също се възползвах от тях, направих поръчка на 28.02, но все още е със статус приета непотвърдена. Вярно е, че имаше съобщение, че обработката на поръчките отнема до 5 работни дни, но вече нямам търпение. Има ли някой, който е с потвърден статус на поръчка?
Здравей, аз поръчах на 27.02 някъде към 23:00 часа, пишеше, че вече са валидни намаленията и очаквах доставка до 5 работни дни. Изненадаха ме като ми писаха, че на 29.02 поръчката ще бъде при мен, разделена на две части,  аз тогава не се очакваше да съм си вкъщи и я пренасочих към офис на Спиди, оттогава е там. Ходих да си я взема, но се оказа, че Спиди нещо са се объркали и някаква част от поръчката липсва, била някъде по складовете им. Чак днес сутринта получих известие във вайбър, че вече всичко било в офиса на Спиди и ще ходя да си взема нещата отново. След близо час и половина разправии с момичето в офиса предния път, въобще не ми се занимава повече със Спиди, ужасен доставчик са, а Комсед ме учудиха с бързината на изпълнение.
Виж целия пост
# 314
Здравейте, имам питане към тези от вас, които ползваха намаленията на Комсед и са поръчали онлайн. Аз също се възползвах от тях, направих поръчка на 28.02, но все още е със статус приета непотвърдена. Вярно е, че имаше съобщение, че обработката на поръчките отнема до 5 работни дни, но вече нямам търпение. Има ли някой, който е с потвърден статус на поръчка?
Здравей, аз поръчах един надуваем замък и шишета на tommee tippee на 29ти и днес са вече в Еконт. Странното е, че идват от Варна, но явно в София не са били налични или не знам и аз..
Отидох с малкият с количката, но кашонът се оказа, че е колкото мен и ММ ще го вземе после 😂😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия