Майски бръмбарчета 2020 - Тема 4

  • 47 303
  • 748
# 345
Оле, Мария, ужас! Добре, че нещата вече са под контрол.
Мад, радвам се, че и при теб вече всичко е наред!

Относно болничните, и при мен остават едни 3 дни дупка, още не знам какво ще ги правим.

Добре дошли и на новите момичета! 💗
Виж целия пост
# 346
Здравейте.Да ви питам измислихте ли име на бебето и на кой ще го кръстите?
Виж целия пост
# 347
Не знам защо хората си мислят, че трябва да е кръстено на някого 😀 на никой няма да го кръщаваме, харесахме си Александър 😊
Виж целия пост
# 348
Не знам защо хората си мислят, че трябва да е кръстено на някого 😀 на никой няма да го кръщаваме, харесахме си Александър 😊
Ние също на това име се спряхме -на баща ми Ангел..Но май ще има сръдни от страната на бащата на моят,но мен не ми пука.Той твърди,че трябвало дда е на някой,и че ако не е на него,щяло да се затрие техния род..Пълни глупости..
Виж целия пост
# 349
Не знам защо хората си мислят, че трябва да е кръстено на някого 😀 на никой няма да го кръщаваме, харесахме си Александър 😊
Ние също на това име се спряхме -на баща ми Ангел..Но май ще има сръдни от страната на бащата на моят,но мен не ми пука.Той твърди,че трябвало дда е на някой,и че ако не е на него,щяло да се затрие техния род..Пълни глупости..


И при мен е така,но много по-драматично хахах хич не ме интересува 😂
Който иска- да си направи, да си го носи 9 месеца, да си го роди и да си решава как ще казва. Аз повече някой да ми се налага...няма как да стане -отдавна сложих край на това 🤗😇
Виж целия пост
# 350
Здравейте.Да ви питам измислихте ли име на бебето и на кой ще го кръстите?
  Аз харесвам Радост, заради значението на името, още преди да съм бременна гледах едно момиче и каза че кръщава детето си на докторката и болницата Надежда, беше забременяла инвитро и каза че е много благодарна.. И аз импулсивно казах, че нашето ще го кръстим Радост, защото ще ни донесе щастие, а и бащата е Радослав.. И засега на там клонят везните пък ще видим
Виж целия пост
# 351
Мария, представям си какъв ужас си изживяла! Много се радвам, че всичко е наред. Направо се наплаших за тия тонове. Че то така без причина веднага готови за секцио....
Виж целия пост
# 352
Мария, радвам се, че в крайна сметка всичко е наред.
Ние не можем да харесваме име. Sad Последната ми идея беше да напишем различно име спрямо датата, на която се роди. Просто никое име сякаш не е негово.
Виж целия пост
# 353
Не знам защо хората си мислят, че трябва да е кръстено на някого 😀 на никой няма да го кръщаваме, харесахме си Александър 😊
Ние също на това име се спряхме -на баща ми Ангел..Но май ще има сръдни от страната на бащата на моят,но мен не ми пука.Той твърди,че трябвало дда е на някой,и че ако не е на него,щяло да се затрие техния род..Пълни глупости..


И при мен е така,но много по-драматично хахах хич не ме интересува 😂
Който иска- да си направи, да си го носи 9 месеца, да си го роди и да си решава как ще казва. Аз повече някой да ми се налага...няма как да стане -отдавна сложих край на това 🤗😇
Хахахах,и аз така мисля.Баща му почна да говори някви истории,че някакви негови комшии не били кръстили децата на никой и боледували много...Аз не вярвам в такива неща.Най-важното е детето да е  живо и здраво,а на кой ще е кръстено го решават родителите му.Ако искам и на филанкишията ще го кръстя..Ххахх
Виж целия пост
# 354
Мария, представям си какъв ужас си изживяла! Много се радвам, че всичко е наред. Направо се наплаших за тия тонове. Че то така без причина веднага готови за секцио....

Почти бях изпаднала в паника вече. Но щях да искам и друго мнение, нямаше да дам веднага да ме отрежат. Добре, че не се наложи. Дано не се случва на никого! Знам, че на тоновете много държат лекарите. А те наистина не бяха хубави, защото се губеха и на моменти излизаше права линия на записа. Но то е защото бебето мърдаше и се въртеше през цялото време.

Име отдавна сме избрали.
Виж целия пост
# 355
Мария, забравих да питам. Понеже като чакам за ЖК съм до залата за тонове и принципно при два лоши записа, пращат на доплер. Няма ли такава практика и при вас?
Виж целия пост
# 356
Доплер ми направиха при постъпването. Щяха да ме пратят, ако и третия запис беше лош.
Те ми пуснаха много изследвания при приемането и всичко е добре - албумин, белтък, кр. захар, кръвното налягане също. Хемоглобина бива - 105 беше. Като изключим проблема с бъбреците друго всичко беше наред. Контракции също не се отчитаха на записите.
Според една от акушерките, която ме успокояваше, вече много рано започват с тоновете и от там идват проблемите. Каза, че преди години са мерели тонове чак в средата на 8 месец или към 34 г.с., защото тогава са показателни. Преди това бебетата са малки и трудно се хващат.
И все пак най-много ще се успокоя като отида на феталната другата събота. Сега още по-нетърпеливо я чакам.
Виж целия пост
# 357
Здравейте.Да ви питам измислихте ли име на бебето и на кой ще го кръстите?



И моя баща и неговия искаха да е момче и да носи името Георги но не познаха  .И сега мислим за името Преслава защото и двете баби имат стари имена едната Станка другата Пенка  така поне има и П има и С 😱🤷‍♀️🤣
Виж целия пост
# 358
Разбирам, и мен АГ ме праща на тонове след 06.04, когато ще съм 34+. Аз се чудех защо толкова късно.
То не че сега ми трябват, като всяка седмица съм на доплер. Моят хемоглобин официално падна на 119, но си е шампионски. Simple Smile
Много се радвам, че в крайна сметка всичко е завършило добре.
Виж целия пост
# 359
Честит празник, бъдещи и настоящи майчета Flowers Hibiscus
Бъдете здрави и щастливи и когато му дойде времето всички да се похвалим със здрави и пухкави бебчета Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия