Пазаруване от Amazon - тема №88

  • 65 385
  • 743
# 240
Нали работи и с батерии и на ток?
Аз апарат за кръвно на ток не съм виждала до сега.
Или е ръчно помпане, стари модели или на батерии.
Виж целия пост
# 241
Не е за Амазон, но може ли да ми помогнете със сайтове за мъжки костюми? Досега съм пазгледала Некс, Асос, Марк и спенсър.
Издирвам още.

Щом е за Бал, директно на Пиротска има едни магазин, от дясно се намира, като тръгнеш от халите надолу. Шият по поръчка и цените са ок. Трябва да разпитам как се казваше, но от там сме взимали 3-4 костюма и са топ. През нета за костюм нз дали е удачно!
Виж целия пост
# 242
WD 4TB за £64.99

https://www.amazon.co.uk/dp/B00JT8AJZ0
Виж целия пост
# 243
пазарува ли ли сте от този сайт:
https://www.schuh.co.uk/
Надежден ли е?
Приема ли плащане с BG карти и доставя ли до превозвач?
Виж целия пост
# 244
пазарува ли ли сте от този сайт:
https://www.schuh.co.uk/
Надежден ли е?
Приема ли плащане с BG карти и доставя ли до превозвач?
Здравей. Аз пазарувам от него доста често маратонки, за децата и за нас (онлайн и офлайн). Но аз съм в Англия и плащам с UK карта. Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Привет, знам че е обсъждано, но да питам пак.
Как се създава фирмен профил ?
Виж целия пост
# 246
пазарува ли ли сте от този сайт:
https://www.schuh.co.uk/
Надежден ли е?
Приема ли плащане с BG карти и доставя ли до превозвач?
Здравей. Аз пазарувам от него доста често маратонки, за децата и за нас (онлайн и офлайн). Но аз съм в Англия и плащам с UK карта. Simple Smile

ясно, сайта е надежден.
Благодаря chokolatte.
Сега остана да мога да платя и да доставят до превозвачи - Габиели.
Виж целия пост
# 247
Имат PayPal , така че проблем с плащането няма да имаш.
Виж целия пост
# 248
https://www.amazon.co.uk/Omron-M3-Comfort-Pressure-Monitor/dp/B0 … T35NC78WKW2KN2BBX
Моят е този ,всъщност имам два и съм много доволна .
Миленски ,на ток е апарата.Купих си "зарядно " от технополис за 15 лв .То прилича на зарядните на телефоните.Батериите съм ги извадила.Включвам в тока и си работи.
Виж целия пост
# 249
https://www.amazon.co.uk/Omron-M3-Comfort-Pressure-Monitor/dp/B0 … T35NC78WKW2KN2BBX
Моят е този ,всъщност имам два и съм много доволна .
Миленски ,на ток е апарата.Купих си "зарядно " от технополис за 15 лв .То прилича на зарядните на телефоните.Батериите съм ги извадила.Включвам в тока и си работи.
Леле, много съм неинформирана.
Не знаех че има въобще такива.
Виж целия пост
# 250
Привет, знам че е обсъждано, но да питам пак.
Как се създава фирмен профил ?
Създаваш го с името и данните на фирмата, като бизнес акаунт. Трябва време да го проверят и одобрят и после си ок.
Виж целия пост
# 251
пазарува ли ли сте от този сайт:
https://www.schuh.co.uk/
Надежден ли е?
Приема ли плащане с BG карти и доставя ли до превозвач?
Преди доста години поръчвах от там няколко пъти и всичко си беше ОК. Като гледам профила си, имам вкарани и БГ адрес и на превозвач, така че е ставало и по двата начина Wink
Виж целия пост
# 252
Вчера пуснах този робот от склада https://www.amazon.it/gp/product/B01M9FZE3X/ref=ox_sc_saved_titl … NWYJU7H&psc=1 в състояние много добро,
На каква цена го поръча? Сподели, моля те  като го вземеш как е дошъл. И аз се изкушавах, но до мен нямаше директна доставка, а и бяха само в състояние “задоволително” и не ми се рискуваше. Получавала съм в доста лошо състояние, а с описание много добро, та затова се въздържах.
ronicat, поръчах робота за119 евро + 26 за доставка до Бг. Днес най-после го получих, тръгна от Испания. Беше описан, че е в много добро състояние с леки естетически забележки и нарушена оригинална опаковка. В действителност дойде като нов, опакован със всички найлончета, пликчета, без следи от използване, дори оригиналния му кашон е в перфектно състояние, с една дума - нов. Тествах го - работи си, остава ми да го разуча. Доволна съм за сега, дано и за напред.
Виж целия пост
# 253
Нали работи и с батерии и на ток?
Аз апарат за кръвно на ток не съм виждала до сега.
Или е ръчно помпане, стари модели или на батерии.
[/quote
Да, на ток е моят. Купих си адаптера към него :
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07PFFF8HY/ref=dp_ob_neva_mobile
Виж целия пост
# 254
Нали работи и с батерии и на ток?
[/quote
Да, така е. Купих си зарядното към него:
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07PFFF8HY/ref=dp_ob_neva_mobile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия