И НАЗДРАВЕ!
И НАЗДРАВЕ! 




Козунаците вече са залепени за паласките ми 



Точно така е.

Дава ти и план за лечение във времето, със съответните цени - ако искаш се лекуваш
Той не прави почистване на зъби - има си хигиенист за това, обаче си с електронно досие и всеки /лекар, хигиенист/ вижда и попълва какво е направено и предписано. На преглед ходя всеки 6м при лз, ако не отида £20 глоба
обикновенно прегледа е - отваряш си устата, той гледа, казва ти, че си ок и държи една лекция как трябва да се мият зъбите, какви храни и напитки да се избягват, както и за вредата от тютюнопушене
Да чукам на дърво Кратун до сега само такива прегледи е имал, но на него и му мажат зъбите
докато на мен и 2 пломби ми правиха - пак нямах оплаквания, но на преглед доктора каза, че има нужда - зъб никога не ме е болял.
не искам да виждам ни геометрични, ни аритметични, ни ни какви прогресии!!!!! Значи едно и също нещо, но тук е поднесено по съвсем различен начин и на мен ми се налага да разуча и тукашния начин, че да обясня на Кратун! Това е за всяко нещо - примерно те като делят пишат нагоре, а ние правим "стълбичка" надолу - естествено на мен ми е лесно да обясня нашия начин, но на тестовете отнемат точки, ако не си спазил последователноста по "официалния" начин....... Много обичам математиката, но май ми идва в повече
Препоръчани теми