по английски уж учи с едно момиче 

като почне видеовръзката се усамотява в стаята си 

та колко е научил ще стане белни.... История не учи, защото трябваше да избере м/у история и география за матура - избра география. Травел и туризъм направо се бъгна
ама там си учи сам, както и фотографията. Аз съм главен помощник по математика, донякъде биология, физика, химия. Основно където има формули ми е проблема на мен, защото ние сме учили да работим с формули, а тук минават няколко нива докато стигнат до формулите и ми е много трудно да обяснявам тези етапи и то с английски термини при положение, че моя английски е разговорен..... 
Много я мразех пуста химия.
Това беше една от причините да повлияя на Кратун да не избира история за матура, а география. Хубаво е човек да знае история, но пък нека всеки да "помисли" и за източниците на които се базира. За мен е важен "сблъсъка" на гледните точки към дадено историческо събитие и винаги си задавам въпроса защо точно тази теза е възприета от ортодоксалната история. Веднага давам пример с "покръстването" на българите от Борис I през 864г., при положение, че до основаването на Блгарска държава 681 територията е била в рамките на Византийската империя, която пък 380г. чрез Солунския едикт е превърнала християнството в "държавна" религия...... Има достатъчно много раннохристиянски черкви на територията на България, както и надгробни плочи от християнски погребения от 1в.н.е./исторически музей Пловдив/...... Общо-взето няма никакви сведения каква е била религията на българите преди покръстването, както и на самия Борис.... Та дали е било "покръстване", или официално обявяване на религия поради политически причини. За мен е второто, но пък може и да греша. Всичко е въпрос на интерпретация на малкото достигнали до нас "документи"....
- като поотрасна и не се събираше под 20л. туба една зима измръзна.... при вас може и да се задържи. Имаше си листенца и си ги суших, точно като купешките. Ами гледай си го, ако не ти пречи. Аз обичам такива експерименти - в Бг си бях садила и маслина, ама нищо
Тук садя домати, ама пак нищо




Абе всяко растение си иска климата...
Преди много години брат ми спря да гледа рибки и аз използвах аквариума да си направя градинка с кактуси
беше много красива, но не е била с капак. Препоръчани теми