Бъдещи мами през януари X :)

  • 15 731
  • 264
# 150
Цитат на: Gergana
Здарвейте мамчета настоящи и тези които са в очакване на малките съкровища.
 Вече гворите за предстоящото раждане а аз съм още назад с матеряла  Simple Smile. Вчера бях на консултация и се оказа че съм свалила малко от теглото  Shocked . На вас това случвало ли ви се е? И още нещо бих искала да ви попитам тук правят някакъв non stress тест с който се проверява дали бебето се развива добре. Слагат ми на корема един колан и включват един монитор на който се отразяват тоновете на бебето, а на мен ми дават един бутон, който трябва да натискам когато бебето мръдне. Това нещо продължава около 30 минути. Резултатите излизат във форма на диаграма на един дълаг лист( дано съм го обяснила достатъчно ясно  Embarassed ).
Този тест ще  го правят всяка седмица до раждането. Та въпросът ми е такъв тест прави ли се в България? Питам защото до сега не съм срещала във форума някоя мама да казва нещо по този въпрос.


Здравей Гергана! Grinning
За теста нищо не мога да ти кажа, но относно килограмите и аз бях свалила преди две седмици два килограма. Обаче на последната консултация се оказа, че съм си ги върнала+ още отгоре Rolling Eyes ...
Виж целия пост
# 151
На подобен апарат ми слушаха тоновете в болницата, обаче нямаше бутон, който да натискам.
Иначе, какво ти сваляне на кг, щом като сега в 23.00 часа, аз съм пред компютъра с кутия шоколадови пурички Laughing
Виж целия пост
# 152
Цитат на: Katusha

Здравей Гергана! Grinning
За теста нищо не мога да ти кажа, но относно килограмите и аз бях свалила преди две седмици два килограма. Обаче на последната консултация се оказа, че съм си ги върнала+ още отгоре Rolling Eyes ...

Е значи няма да се безпокоя толкова за килцата ще си папкам и ще си ги възстановя Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами!
Чак сега имам възможност да поздравя всички, които вече са родили и да им пожелая само радости с малките съкровища! Радвам се и че е минало толкова леко и безпроблемно!
На останалите: дето се вика, много мина, малко остана!
Ние почти вече избрахме мъжко име, така че съм готова да раждам. Надявам се все пак да устискам до 2.01, за да са тук родителските тела.
Иначе вчера бях на преглед и сърчицето тупкаше добре, без прекъсвания тоя път, и коремът ми е пораснал нормално. може и да го докарам до 3 кила тоя път бебето, знае ли се.
За всички, които се възмущават от прегледите в БГ: на мен също само един път са ми изследвали урината дотук, чак от другата седмица почват всеки преглед да я гледат. И само с опипване преценяват расте ли бебето. Вярно, че е примитивно, ама очевидно и така може. Така че не се шашкайте.
Фън, оправихте ли се с детенце? Ние пак сме болни, цяла нощ кашлица и днес вече ще настоявам да го видят, след като миналата седмица не пожелаха, въпреки, че беше кашлял повече от 2 седмици (това е лимита по принцип).
Поздрави на всички, и леко раждане на тия, които ще се заемат с тая дейност в най-скоро време.
Сара
Виж целия пост
# 154
Цитат на: SaraJK
Иначе вчера бях на преглед и сърчицето тупкаше добре, без прекъсвания тоя път, и коремът ми е пораснал нормално. може и да го докарам до 3 кила тоя път бебето, знае ли се.


Здравей Сара!
Много се радвам, че с бебо всичко е наред Grinning ! Дано и баткото да оздравява бързо, че да му се радва пълноценно на появяването!
Виж целия пост
# 155
Но от утре тръгвам да обикалям ! Grinning  Grinning[/quote]

Катюша:Виждам, че не съм сама  в спокойствието:D !

 Добре де,от други ден!:)
Виж целия пост
# 156
Цитат на: Ivanichka
mirelka сега виждам, че термините ни са много близо през няколко дена, няма да се учудя, ако родим и по едно и също време  Wink
А то и аз не съм ходила в АГ-то и изобщо си нямам представа какви са условията.
А ти там ли ще раждаш или в някоя от частните клиники?

 Иваничка,никъде не съм ходила ,нито в АГ,нито в Медикус, нито в Ескулап.Трябва да го направим и която първа получи инфо да я сподели ! Само ние ли сме януарски мами от Русе?Ти при кой лекар ходиш? На мен ми правят изследванията всеки месец и явно всичко е наред,бебчо е с главата надолу,нищо не се налага да пия,освен чат-пат Церукал,защото от първия месец да сега си повръщам активно Close
Виж целия пост
# 157
Здравейте мами.
Не знам вйе как се чувствате,обаче мен ме болят ужасно ставите и не мога да мрьдна.
Жевая ви приятен ден!

Честит рожден ден Диди!
Виж целия пост
# 158
Цитат на: Ioana
Здравейте мами.
Не знам вйе как се чувствате,обаче мен ме болят ужасно ставите и не мога да мрьдна.
Жевая ви приятен ден!

Честит рожден ден Диди!


Здравей Йоана Grinning !
Тъкмо тази сутрин разправях на сестра ми как съм се разприпкала в 8.30, а в 4 часа през нощта едва се надигнах от леглото от болки в ставите Rolling Eyes ...
Виж целия пост
# 159
Кате аз вече втора нощ умирам от болки.Даже тази нощ се разплаках-понеже не можех да мрьдна.Та се наложи мьжа ми да помага.
Виж целия пост
# 160
Цитат на: Ioana
Кате аз вече втора нощ умирам от болки.Даже тази нощ се разплаках-понеже не можех да мрьдна.Та се наложи мьжа ми да помага.


  action032 Много добре те разбирам- ужасно е просто, но малко остана Praynig . Аз не се разплаках, защото и да се разплача все тая, обаче доста си изгризах устата докато се "добера" до WS-а   Animal Snail  Rolling Eyes .
Знам едно със сигурност- януари всички ще се оправим balloon .
Виж целия пост
# 161
Спокойно и при мен е така, затова и рядко се включвам...
Всеки ден имам чуството че днес ще родя, но не би и днес съм тук Simple Smile
Не мога да стоя седнала направо се схващам, а в петък сме и на рожден ден и на празнуване на Нова година #Shocked  #Shocked
Няма как да откажа нито едното, нито другото и съм казала на татито да слага нещата за родилното в колата и така ще ходим, че не се знае Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 162
Цитат на: Slunce
Спокойно и при мен е така, затова и рядко се включвам...
Всеки ден имам чуството че днес ще родя, но не би и днес съм тук Simple Smile
Не мога да стоя седнала направо се схващам, а в петък сме и на рожден ден и на празнуване на Нова година #Shocked  #Shocked
Няма как да откажа нито едното, нито другото и съм казала на татито да слага нещата за родилното в колата и така ще ходим, че не се знае Stuck Out Tongue


Лошава работа, но няма как да прескочим момента Imp . Аз пък в събота съм на педесет  годишнина на татко в ресторант и съвсем сериозно заявих, че си вземам плюшената възглавничка в ресторанта #Crazy  #Silly  Wink .
Виж целия пост
# 163
Няма как да си взема възглавничка Sad
Първото е в нещо като галерия, като ще сме на крака..
Второ е във София Ленд, на едни леко железни столове и пейки Simple Smile
Представям си там ще има към 500 човека и влизам аз с тумбака и една възглавница под мишница Simple Smile Ще остана в аналите може и в новините да вляза.
Виж целия пост
# 164
Момичета приятно ви прекарване cheers
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия