Старата дървена дограма след поставяне на PVC

  • 12 110
  • 23
# 15
Какво си направихте старите прозорци? Знаете ли някъде да се изкупуват стари дограми със стъклата. Мои познати искат да си пласират старите прозорци.
Изхвърлихме ги - не виждам как биха могли да се ползват.
Виж целия пост
# 16
Извадихме я в коридора и един комшия я хареса и я прибра. Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Изхвърлихме ги на казана. Докато изхвърлим и от другата стая, предната дограма вече я нямаше Wink
Виж целия пост
# 18
За 3 прозореца и една врата, все двойни на мъжа ми му казали, че ще ги изкупят за 50лв. Тука при нас имало фирма, която ги изкупува... По-добре да ги подариш на някой, който може да използва стъклата например.
Виж целия пост
# 19
Виждала съм обяви, че се продават.
 Съседката ги подари, а после целия вход въздишахме, че стъклата можеха да се използват за стълбищните прозорци.
Виж целия пост
# 20
Пусни обява във вестник Позвънете, АЛО и т.н.. Купуват ги за вили или разни други строежи.
Виж целия пост
# 21
Някои си правят от тях по дворове и вили парници. Та намери хора с дворове да са им от полза за разсада или други насаждения...
Виж целия пост
# 22
Между етажите в блока ни е пълно с такива! Няма кой да ги изхвърли!!! Ако му трябват на някой да дойде да ги вземе всичките! newsm78
Виж целия пост
# 23
Ние ги оставихме отстрани на контейнера. След два часа нямаше и следа от тях  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия