Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 37 863
  • 753
# 480
Аз малко като черна станция се обаждам, но...
Момичета, спете на копринени калъфки.
Ефекта върху косата е осезаем, а и не само.
Виж целия пост
# 481
Намазах се с витамин Ц  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 482
Момичета, спете на копринени калъфки. Ефекта върху косата е осезаем, а и не само.
Чела съм за това, така и не се наканих да поръчам от Амазон, а в БГ не намерих.
Пише SILK но се оказват сатен(ирани)
Виж целия пост
# 483
И аз махах черно преди години с Ш.  смесен  с вит Ц ,но доста ми се изсуши косата - да го имаш в предвид.
Скоро четох  че слагат и масла , те също свалят цвета и може би не се изсушава толкова косъма.

Аз се ядосвам на моя червеникав отенък и незнам какво да я правя .
Ще пробвам боята на Oway 5.1 ,ако пак червенее, ще сложа 4.1 и ако и той не стане се отказвам и ще си ходя червенееща.
Виж целия пост
# 484
И мен ме побърква червеният ми отенък. Май трябва коректор в боята,но хич ме смея сама...а и нямам досстатъчно добър колорист, на когото да се доверя.
Виж целия пост
# 485
Омазах се доворно с кокосово масло. Е,не вече имам чувстото,че нищо не ми действа и косата ми ни може до се оправи освен ако ни спра с боята и не се върна към тъмното. Обаче така да не ми се иска...
Виж целия пост
# 486
Омазах се доворно с кокосово масло. Е,не вече имам чувстото,че нищо не ми действа и косата ми ни може до се оправи освен ако ни спра с боята и не се върна към тъмното. Обаче така да не ми се иска...
Аз гледах ампули за коса на Seri за възстановяване, но не знам колко са ефективни. Преди години ползвах кристалите им за коса и бях много доволна.
Може би, ако с такива неща пробваш може поне малко да се възстанови и сухотата да се премахне.
Виж целия пост
# 487
И аз махах черно преди години с Ш.  смесен  с вит Ц ,но доста ми се изсуши косата - да го имаш в предвид.
Скоро четох  че слагат и масла , те също свалят цвета и може би не се изсушава толкова косъма.

Аз се ядосвам на моя червеникав отенък и незнам какво да я правя .
Ще пробвам боята на Oway 5.1 ,ако пак червенее, ще сложа 4.1 и ако и той не стане се отказвам и ще си ходя червенееща.

Успя ли да свалиш черния цвят?
Виж целия пост
# 488
Имам нужда от съвет,
трябва да боядисам майка ми, но с някоя дрогерийна боя, защото трябва да е днес, нямам време да поръчвам.
Гарниер, Палете или Сайъс.... Няма голям избор в нашия магазин. И горе долу какъв номер, не иска да е черна, иска нещо малко по-светло.
Ето снимка как е сега:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 489
Ами не напълно ,а го правих може би 4-5 пъти .
Но и зависи колко време е наслагван черния цвят а аз доста години се боядисвах в черно.
Ходих на фризьор след това ,не помня с какво ме маза и ми ,минах на ниво 4 може би .
След това с бои за коса стигнах ниво 5, но доста време отне. А и също докато уеднаквя цвета навсякъде беше голям зор.
Виж целия пост
# 490
Аз се чудя дали да не слагам 5.0 в корена и 7.0 по дължините примерно.

Mamma, аз от изброените съм най доволна от Гарниер.
Виж целия пост
# 491
Аз се чудя дали да не слагам 5.0 в корена и 7.0 по дължините примерно.

Mamma, аз от изброените съм най доволна от Гарниер.
Най много изневерява лореал иноа и мърда до два тона от косата.
Виж целия пост
# 492
Защо не боядисваш само корен без дължини в началото,да се поотмие малко цвета по дължините и след това пробвай с по-светъл номер боя да ги боядисаш ?
Идея си нямам какво ще стане ,но в момента ако сложиш по светъл цвят на дължините нищо няма да направиш според мен.
Виж целия пост
# 493
Взехме,
Скрит текст:


Дано стане Grinning
Виж целия пост
# 494
Не виждам промяна след 1час с vit C.




Със светкавица по съвсем друг начин изглежда, но определено първата снимка е по реална като цвят


 


Взехме,
Скрит текст:
[img]//cdn.bg-mamma.com/MvHl/olTPM.jpg[/img


Дано стане Grinning

Не се отваря при мен. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия