COVID-19 - Предпазване - маски, дезинфектанти и други

  • 193 487
  • 3 135
# 2 955
Аз си взех озонатор. Озонирам стаята за половин час, когато излезем от нея. Така съм сигурна , че всичко живо в стаята е умряло.
Какъв озонатор?

И мъжът ми взе озонатор. И го пускаше редовно. И пак всички се изпоразболяхме.
Сега събира прах в дрешника.
Виж целия пост
# 2 956
Аз си взех озонатор. Озонирам стаята за половин час, когато излезем от нея. Така съм сигурна , че всичко живо в стаята е умряло.
Какъв озонатор?

И мъжът ми взе озонатор. И го пускаше редовно. И пак всички се изпоразболяхме.
Сега събира прах в дрешника.
А аз си мислех, че благодарение на него сме се спасили, когато дъщеря ми беше болна:smile:
А то може и късмет да сме извадили
Виж целия пост
# 2 957
Аз си взех озонатор. Озонирам стаята за половин час, когато излезем от нея. Така съм сигурна , че всичко живо в стаята е умряло.
Какъв озонатор?

И мъжът ми взе озонатор. И го пускаше редовно. И пак всички се изпоразболяхме.
Сега събира прах в дрешника.
А аз си мислех, че благодарение на него сме се спасили, когато дъщеря ми беше болна:smile:
А то може и късмет да сме извадили

Ами може и да е помогнал. Все пак зараза може да се хване отвън, какво като е дезинфекцирана къщата. Затова пък може да е бил от полза за тези, които са били карантинирани вкъщи с друг болен от семейството.
Виж целия пост
# 2 958
Здравейте,
търся FFP2 маска за тийнейджър, но с по-дребно лице и стандартните не му прилепват изобщо. Благодаря!
Виж целия пост
# 2 959
Здравейте,
търся FFP2 маска за тийнейджър, но с по-дребно лице и стандартните не му прилепват изобщо. Благодаря!

В Со Фармаси има два вида еднократни ффп2. Единият вид според мен са по-стегнати от другите, тъй като връзките им са по-къси. Те са с нещо сиво като надпис върху самата маска. В прозрачни малки пликове са и нямат никаква листовка вътре, това ги отличава от другия вид. По-скъпички са обаче, към 3,60 са.
Виж целия пост
# 2 960
Може и много кратна от air leaf  ако още продават
Виж целия пост
# 2 961
Благодаря много! Ще опитаме този вариант.
Виж целия пост
# 2 962
Колибри, аз съм с дребно лице и стандартните маски не прилепват. Свързвам отзад наушниците с кукичка за перде (от всяка кинкалерия, Бриколаж, Практикер, Хоуммакс...). Така маската се изопва и луфтовете се обират.
Виж целия пост
# 2 963
А дали ще е удобно за момче, няма как да го скрие под косата.
Виж целия пост
# 2 964
А дали ще е удобно за момче, няма как да го скрие под косата.
Не виждам защо да го крие под косата дори и да е момиче, все пак цяла маска има на лицето си, за какво е да се крие задната част? Продават се най-различни аксесоари, които стоят отзад, а краищата на маската се захващт за държача. Напиши в гугъл "Държач за предпазна маска" - да не пускам линк, че да не кажат, че е реклама на някой сайт.
Виж целия пост
# 2 965
Освен бели кукички, има и кафяви. Ако пазите окачки за коледни играчки - те са безцветни или зелени. Изобщо има варианти за стесняване на маската. Може просто да се върже клуп в края на наушника, но така тежестта от разтягането пада върху ушите и създава дискомфорт (ако се носи продължително време)..
Виж целия пост
# 2 966
Шарлот, благодаря много за идеите Simple Smile
Виж целия пост
# 2 967
Подкъсява се ластика дали с рязане или да се завърже ... никаква философия.
Виж целия пост
# 2 968
Здравейте! Някаква идея за намаляване на риска от заразяване при посещение на зъболекар?
Виж целия пост
# 2 969
Здравейте! Някаква идея за намаляване на риска от заразяване при посещение на зъболекар?
Без посещение? Joy Иначе сериозно - не ближете пода, стените и дръжките на вратите, не си слагайте ръцете в устата. Bowtie
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия