Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 36 931
  • 758
# 345
Търпение му е майката!!!
Изчакайте да дойде зимата,да влезем в 2021г
Виж целия пост
# 346
И поради каква причина да има спад. До скоро хората харчеха заплатите от преди ИП. Безработните в следствие на короната не са толкова много.  Евентуално ако се стигне до психоза обратна на купуването на всяка цена.
Виж целия пост
# 347
Не бих казал, че е лекомислено, като има паника всичко е възможно. Изглежда обаче имотите имат поне за момента индикации за по-стабилен фундамент от това за което се говори - балони, надценяване и.т.н. В такива моменти истината излиза наяве, а тя е че или хората имат по-големи резерви отколкото се говори или, че цените на имотите са си били нормални и е нямало балон. Разбира се това са само разсъждения.
Виж целия пост
# 348
Това, че цените се запазват на същите нива, вместо да продължават да се покачват, също може да се разглежда като ефект на кризата. Къде ги тез малки вилички, които са ти направили впечатление? Дай линк да позяпам.
Виж целия пост
# 349
Аз паника в пазара на имотите не виждам,всичко си е по старому.
Виж целия пост
# 350
Днеска стана въпрос с един колега за комплекса на Узунов срещу двете кули , той не беше ли продаден изцяло , или аз се бъркам нещо ?
Виж целия пост
# 351
Само месец е минал, рано е още. Първо се усеща по наемите. Кризата ще задълбава, няма логика да не паднат цените. Ще има хора на зор, изгубили бизнеси и сигурни доходи, те ще намалят цената. Много от моряците, които са по круизни кораби също остават без доходи. като падне търсенето, щен паднат и цените. Дори и да няма все още понижаване на цените, то вероятността да изскочи заека с нещо на сметка се увеличава.
Виж целия пост
# 352
Диди потърси "Имоти Варна без посредник" в ФБ
Виж целия пост
# 353
Търпение му е майката!!!
Изчакайте да дойде зимата,да влезем в 2021г
До тогава ще сме забравили за вируса.
Виж целия пост
# 354
Търпение му е майката!!!
Изчакайте да дойде зимата,да влезем в 2021г
До тогава ще сме забравили за вируса.

Дано да си права но много се самнявам. Има голяма вероятност за втора вална. Туризма ще е много слаб доста време. Недвижимите имоти са циклични и като трагнатнадолу обикновенно отнема повече време да стигнат даното. В УСА близо 10% загубиха работата си за две-три седмици. ВБг и Варна по-специално логически не виждам повод за оптимизам. Цените си бяха доста завишени и логически триабваше да има някаква корекция даже и без вирусен шок който може да скапе туризма и много сварзани сектори за доста време напред. Като намалеят продажбите очаквам доста сектори около недвижимите имоти сащо да закасат. Балгари в чужбина ще купуват по-малко и даже не бих се учудил някои които са купили на зелено да не могат да си правят вноските и някои уж продадени апартаменти да се появят на пазара. Аз лично ако бях на пазара за нов имот нямам никакав риск да изчакам понеже шанса да скочат цените е почти нулев.
Виж целия пост
# 355
Съжалявам, но никой няма да вземе на сериозно мнение с толкова правописни грешки. Дори се отказах да чета след третия ред. Това тук не ти е клюкарник или чат с приятелче.
Виж целия пост
# 356
Съжалявам, но никой няма да вземе на сериозно мнение с толкова правописни грешки. Дори се отказах да чета след третия ред. Това тук не ти е клюкарник или чат с приятелче.

Няма проблем. По коментара усещам че нямаш нужния интелект за дискусия така че ми е безразлично дали ми прочете поста или не.
Виж целия пост
# 357


Дано да си права но много се самнявам. Има голяма вероятност за втора вална. Туризма ще е много слаб доста време. Недвижимите имоти са циклични и като трагнатнадолу обикновенно отнема повече време да стигнат даното. В УСА близо 10% загубиха работата си за две-три седмици. ВБг и Варна по-специално логически не виждам повод за оптимизам. Цените си бяха доста завишени и логически триабваше да има някаква корекция даже и без вирусен шок който може да скапе туризма и много сварзани сектори за доста време напред. Като намалеят продажбите очаквам доста сектори около недвижимите имоти сащо да закасат. Балгари в чужбина ще купуват по-малко и даже не бих се учудил някои които са купили на зелено да не могат да си правят вноските и някои уж продадени апартаменти да се появят на пазара. Аз лично ако бях на пазара за нов имот нямам никакав риск да изчакам понеже шанса да скочат цените е почти нулев.
Нямаш буквата Ъ на клавиатурата ли? Я имаш защото я ползваш чат пат...
Диди е права, това е форум, тук по праповиса посрещат. На теб и пунктуацията ти куца (не че моята е перфектна:trollface:), няма знаци, няма запетайка...Sweat Smile
Виж целия пост
# 358
Човекът е свикнал да пише български на латиница , това е очевидно за всеки , който внимателно прочете мнението. Липсва му ъ и на моменти я. Това ме кара да мисля , че няма Ъ на клавиатурата. Но всичко друго е изписано правилно, което е рядкост в бг мама напоследък. Пунктуацията и членуването няма да коментирам, не всеки слага запетайки по принцип , а членуването е обща слабост.
Виж целия пост
# 359
Човекът е свикнал да пише български на латиница , това е очевидно за всеки , който внимателно прочете мнението. Липсва му ъ и на моменти я. Това ме кара да мисля , че няма Ъ на клавиатурата. Но всичко друго е изписано правилно, което е рядкост в бг мама напоследък. Пунктуацията и членуването няма да коментирам, не всеки слага запетайки по принцип , а членуването е обща слабост.

Бинго. Като пиша от iPad-a ползвам кирилик конвертер и не знам каде е тази буква. Добре че има наблюдателни хора тук. Обикновено някой ако ми скочи с коментар за граматика или пунктуация ми става ясно моментално че няма какво да допринесе кам дискусията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия