👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 35 574
  • 738
# 360
Почти не познавам хора, за които мога да го кажа, но за Георги - огромен Поклон.

Лука има твърде лично отношение към него и успехите му, и не успява да го скрие. Завист ли е, ревност ли е, затова че Георги има възхищението на Ангелов - не знам, но е много грозно.
Виж целия пост
# 361

А този Реджеп каква националност е?
Май е турчин или помак, от 5- годишен е отишъл със семейството си и заживял в Италия.
А каква е драмата на Георги? Пропуснала съм. Той ром ли е?
Виж целия пост
# 362
Номинацията в това шоу е имунитет срещу изгонване.

По отношение на Реджеп, първо го дават в общежитието как се съблича по долно бельо и след това цъфна в кухнята пак облечен с униформата, оранжевата престилка и едно синьо сако отгоре. Е хайде тия сценаристи поне малко да мислят.
Виж целия пост
# 363
Георги е израснал в сиропиталище и да сигурно е.
Виж целия пост
# 364
... излиза че шеф Ангелов е мачкатора.Т.е. гони незабележимите,възпитани и кадърни,за сметка на другите,което ми звучи меко казано тъпо.
Точно това излиза и точно това прави! И на мен ми звучи тъпо, че на някой му харесва това, ама ей на има и такива като теб.
Или гледаме различни предавания?!
Нещо сериозно сте се объркали!По принцип не ми харесва това,но искам в шоуто да виждам сблъсък на характери.А не да гледам един час как някакви си хорица си готвят там нещо си,съпроводено с повтарящите се всеки сезон упражнения на шефа.Предполагам че ще се съгласите че с незабележими готвачи няма как се случи сблъсък на характери.А кой кога ще си тръгне в такова шоу няма значение относно това кой на колко му е стойностен характера,защото в края притежателят на 100-те  бона ще бъде само един и повярвайте че шефа няма да избере някой шумен,невъзпитан простак да ги вземе.
Виж целия пост
# 365
... излиза че шеф Ангелов е мачкатора.Т.е. гони незабележимите,възпитани и кадърни,за сметка на другите,което ми звучи меко казано тъпо.
Точно това излиза и точно това прави! И на мен ми звучи тъпо, че на някой му харесва това, ама ей на има и такива като теб.
Или гледаме различни предавания?!
Нещо сериозно сте се объркали!По принцип не ми харесва това,но искам в шоуто да виждам сблъсък на характери.А не да гледам един час как някакви си хорица си готвят там нещо си,съпроводено с повтарящите се всеки сезон упражнения на шефа.Предполагам че ще се съгласите че с незабележими готвачи няма как се случи сблъсък на характери.А кой кога ще си тръгне в такова шоу няма значение относно това кой на колко му е стойностен характера,защото в края притежателят на 100-те  бона ще бъде само един и повярвайте че шефа няма да избере някой шумен,невъзпитан простак да ги вземе.
Ами в такъв случай можете да се хванете на работа в която и да е кухня. 😆 Там не само ще гледате, ами и ще участвате в такива сблъсъци ежедневно и ще имате наблюдения от първа ръка, така че след това вече от позицията на лично видяно и преживяно ще можете да изразявате мнение дали това, което ни показват е само шоу или пък има и реалност. Много ще Ви е забавно, обещавам. 😆😆😆
Виж целия пост
# 366
... излиза че шеф Ангелов е мачкатора.Т.е. гони незабележимите,възпитани и кадърни,за сметка на другите,което ми звучи меко казано тъпо.
Точно това излиза и точно това прави! И на мен ми звучи тъпо, че на някой му харесва това, ама ей на има и такива като теб.
Или гледаме различни предавания?!
Нещо сериозно сте се объркали!По принцип не ми харесва това,но искам в шоуто да виждам сблъсък на характери.А не да гледам един час как някакви си хорица си готвят там нещо си,съпроводено с повтарящите се всеки сезон упражнения на шефа.Предполагам че ще се съгласите че с незабележими готвачи няма как се случи сблъсък на характери.А кой кога ще си тръгне в такова шоу няма значение относно това кой на колко му е стойностен характера,защото в края притежателят на 100-те  бона ще бъде само един и повярвайте че шефа няма да избере някой шумен,невъзпитан простак да ги вземе.
Ами в такъв случай можете да се хванете на работа в която и да е кухня. 😆 Там не само ще гледате, ами и ще участвате в такива сблъсъци ежедневно и ще имате наблюдения от първа ръка, така че след това вече от позицията на лично видяно и преживяно ще можете да изразявате мнение дали това, което ни показват е само шоу или пък има и реалност. Много ще Ви е забавно, обещавам. 😆😆😆
То няка как да бъде само шоу или пък само по сценарий,защото участниците не са професионални актьори,за да могат да го изиграят достоверно всичко това.Иначе за работата в кухнята е добра идея,но засега си имам добра работа и нещата ще се отложат за неопределено време:)
Виж целия пост
# 367
Именно, защото не са актьори, всичко, което се случва е плод на възпитанието и характерите им. Както виждаш, аз отношение по конспирацията със сценария не взимам, защото не смятам, че участниците се държат като идиоти по сценарий.
Сблъсък на характери? Мерси! Аз не обичам хората да се блъскат един друг по какъвто и да е повод. Намирам това за животинско! И за мен не е шоу, а махленска история.
Виж целия пост
# 368
Че за какво гледаш такова шоу тогава?То на такъв род реалита,сблъсъкът на характери е солта.Има си сигурно доста кулинарни предавания,където ги няма тези неща като тук.Ако е заради упражненията на шефа,то те вече станаха твърде еднообразни и невярвам те да привличат интерес.
Виж целия пост
# 369
Сериозно!? За какво гледам готварско шоу? Thinking За да се науча как се плетат чорапи.
Нямам какво повече да си кажа с теб.
Виж целия пост
# 370
Интересното, (но не и приятно) е в това, че точно в кухните маските падат. Извън работа, работещите като готвачи може и да имат имидж на много готини хора, а всъщност изобщо да не са такива.
Точно по време на работа може да се види кой кой е реално.
Преди години гледах филм, мисля че се казваше ''На един черпак разстояние''. Съревнованието и стремежа да си по по най като кулинар, оказа негативно влияние дори и върху една много чиста любов.
А би трябвало да е съвсем различно. Защо акцентът от това да се готви вкусно и качествено за удовлетворение на клиентите и за реномето на ресторанта, се премества върху кой над кого ще се докаже, при това чрез агресия и саботажи - никак, ама никак не ми е ясно... 🙄
Виж целия пост
# 371
Сериозно!? За какво гледам готварско шоу? Thinking За да се науча как се плетат чорапи.
Нямам какво повече да си кажа с теб.
Ми недей си казва,аз не би да искам.То гледам че и с други няма какво да си кажеш.Писах за кулинарни предавания,ама ти нечетеш явно.И какво научи от това готварско шоу?Как се приготвят миди сен-жак научи ли?
Виж целия пост
# 372
На мен пък по необясними причини Реджеп ми стана симпатичен с времето, въпреки че в началото изпитвах направо непоносимост към него. Явно си има харизма някаква  момчето.
Виж целия пост
# 373
Ми реалити шоута освен за предмета на шоуто се гледат и заради характери, начин на отношение към колеги, към ръководител....защо е нужно все да ни се навират негативизъм и скандали...интересно ми е да гледам и Георги с по мекия му подход, и амбициозния Реджеп, и тихия Теодор и флиртаджийката Соня....Но ако няма пиперливи скандали айде аут от шоуто....! Все скандалите трябва да са по интересни, еми не за всички са!
Виж целия пост
# 374
Факт е, че и шеф Ангелов обича хората с характер. За тази професия това е от огромно значение. Само борбен човек ще съумява да работи и изучава тънкостите на занаята едновременно. Соня не е флиртаджийка, а подмазвачка. Милите очи към шефа компенсират/до време/ неуменията и в кухнята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия