👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 35 574
  • 738
# 555
Ей, ако ви чуе жена му на Викторчо Joy

Тоя Реджеп с пищов Grinning тия сценаристи...
Виж целия пост
# 556
Ангелов се отегчи, даже не му се викаше тази вечер 😀
Виж целия пост
# 557
Ама Михаела с грим ли била?! Мале, ако това е грим, каква ли е без грим...
Виж целия пост
# 558
Форматът доста ми затъпя. За разлика от Мастършеф, тук е едно и също. Там поне идеи за ястия гледам, презентации, няма викане и такъв сценарий.
Виж целия пост
# 559
А дано тоя път един от номинираните, а не трети човек да си ходи. Люти ми вече от лУка! Да си ходи!
Ето го пак - заплахи, че ще счупи нечии зъби! Пълен неандерталец и прост като гъба!
Виж целия пост
# 560
Кой прокълна за свещите?
Неоправданият Гошко ли?
Виж целия пост
# 561
Май и др.епизод ще е провал и викане.
А Георги кълне ли...? Свещи да си купил Close  май за Реджеп беше.
Виж целия пост
# 562
Айде сега извънредна ситуация.. 😆🙄 Кой знае каква тъпотия ще е.
Виж целия пост
# 563
Айде сега извънредна ситуация.. 😆🙄 Кой знае каква тъпотия ще е.
Вирусът ще е...и затварят!
Виж целия пост
# 564
А Георги кълне ли...? Свещи да си купил Close  май за Реджеп беше.
Верно ли??!! Това не го чух, но ако е казано от някого, който и да е той, за мен такъв човек повече не съществува. Това ми е най-най-омразното нещо на света - да кълнеш като дърта зла вещица. Отвратително!!!
Виж целия пост
# 565
Айде сега извънредна ситуация.. 😆🙄 Кой знае каква тъпотия ще е.
Вирусът ще е...и затварят!

Не. Вече се писа, че ще продължи без гости в ресторанта.
Виж целия пост
# 566
Аз разбрах, че не са снимали...?
Та без гости какво ще мислят? Игри само?
Виж целия пост
# 567
Ще правят доставки по домовете, затова вдигаха и телефона в анонса.
Виж целия пост
# 568
Ангелов се лигави с тая и оная, после кара Галя да мотивирала кифлите.
Виж целия пост
# 569
Айде сега извънредна ситуация.. 😆🙄 Кой знае каква тъпотия ще е.
Вирусът ще е...и затварят!
Според мен могат и да си продължат.Колко му е да се монтират кадри с пристигащи гости и уж пълен ресторант.Момичето на татко и големият батко.Това беше култово!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия