Къде в Пловдив??? - 85

  • 37 715
  • 735
# 345
Kissing Face
Николов, Хипократ на бул. България.
Благодаря, имаше час за Костадинова? Имате ли отзиви?
Много е добра, внимателна и обстойна в обясненията. Била съм и при двамата.
Оо, много ти благодаря, значи с нетърпение чакам вече часа си Kissing Face
Виж целия пост
# 346
Здравейте! Къде в Пловдив продават декоративна козметика на Ив Сен Лоран?
Виж целия пост
# 347
В Дъглас, но сега заради ИП са затворени. Иначе имат намаления сега, вижте в сайта им.
Виж целия пост
# 348
В Дъглас, но сега заради ИП са затворени. Иначе имат намаления сега, вижте в сайта им.
Благодаря Ви, ще погледна сайта им, но мога да изчакам и след ИП, понеже не съм сигурна кой цвят червило искам:))! Светли празници!
Виж целия пост
# 349
Момичета, трябва ми учител по бълг.език за седмокласник нейде в кв.Тракия.
Ако все още не сте намерили, мога да препоръчам с 2 ръце от личен опит (дано и този път успеем при кандидатстудентството). В бл. 61 живее госпожата, но сега при ИП не провежда уроци☹️.
Виж целия пост
# 350
Дари, мерси...намерих в 1ви блок една госпожа. Ще видим как ще е...то въобще нямам идея как ще се получат нещата Confused
Ще ми пуснеш ли все пак тел.на лични?
Виж целия пост
# 351
Момичета, имате ли отзиви за DermaPlus? Става въпрос за лазерно премахване на татуировка. Посещавали ли сте самата клиника като цяло, дори и за други процедури?  За съжаление, своенравието в тинейджърските години изиграва лоша шега след време.
Виж целия пост
# 352
Как може да се излезе и влезе в Пловдив? Налага ми се да пътувам извън града, но не знам, дали ще ме пуснат да вляза после само с основанието, че съм жител на Пловдив по лична карта. В момента нямам служебна бележка от работодателя.
Виж целия пост
# 353
Мисля, че само с декларация вече може.
Виж целия пост
# 354
С декларация на излизане, с лична карта на вход.
Ако не излизаш служебно нормално да нямаш служебна бележка.
В София е по-хард...
ММ пътува по работа с декларация и служ.бел. ама казва, че само декларацията му търсят.
Виж целия пост
# 355
Не правят проблеми, по принцип. Но за по-лесно, можеш да излезеш от някой по-малък изход към селата. Или с влакчето...Wink
Виж целия пост
# 356
Радвам се да прочета това за служ. бележка, защото на нея искат и подпис на главен счетоводител, а нашия (на фирмата) е в София...
Виж целия пост
# 357
И нашият е в София - разпечатваш бележката, печат и подпис на началството в Пловдив, и това.
Виж целия пост
# 358
А с автобус 15 до Войводиново мога ли да пътувам без декларация?
Въобще някой знае движи ли се тази линия?
Виж целия пост
# 359
Моля за препоръки за учител по БЕЛ за подготовка НВО 7 клас, тук или на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия