Заедно вкъщи във Варна

  • 19 985
  • 477
# 210
Някой знае ли дали Pepco на Колхозния пазар работи?
Не работи.Имам приятелка в Пепко в Гранд мол и от нея го знам.
Виж целия пост
# 211
Аз еднократни вече не търся. Имам си платнена, уши ми я една приятелка, с джобче и вътре може да се сложи допълнителен пласт. Еднократните са каца без дъно. Платнената се пере и пак се ползва, а и е по-удобно.
Виж целия пост
# 212
Не знам, почвам да се изнервям вече, и не само аз. Или да ни пускат, или да ни затворят. Да има ясно и точно написано какво трябва или не, а не някакви абстрактни дрънканици.
Виж целия пост
# 213
А да не споменаваме "грижата" им за възрастните хора, живеещи в по - малки населени места, бидейки жертви на какви ли не посегателства. До сега тези възрастни хора бяха забравени от бога, а сега вече властта прави всичко по силите си да спаси живота им.......просто как да не им се вярва.
Сега превъртях брифинга, ама той този човечец министъра като някакъв виновен ученик, леко така гузно изнесе информацията, чак го съжалих. Нали за всички ни е ясно, че решенията не ги взима той. Струва ми се, че се работи по метода проба - грешка. Първо обявяват глоба за липса на маска и наблюдават реакциите на мравуняка. Опаааа голямо недоволство се наблюдава, губят доверието на мравуняка.....айде днес да отмени заповедта.
Виж целия пост
# 214
Отпадна глобата и задължителното носене на маски. 
Дано поне КПП-та опаднат от 13 април....
иначе ясно е в извънредно положение ще сме до 1 юни.
Виж целия пост
# 215
ва
Отпадна глобата и задължителното носене на маски. 
Дано поне КПП-та опаднат от 13 април....
иначе ясно е в извънредно положение ще сме до 1 юни.
Няма как да отпаднат КПП-та, тепърва се очаква нарастване на битовата престъпност.
Виж целия пост
# 216
Къде са КПП-тата край Варна?
Виж целия пост
# 217
Къде са КПП-тата край Варна?
Цитат
- посока София (по магистралата) - в началото на АМ"Хемус" / края на бул. Вл. Варненчик;

- посока София (по стария път) - на разклона за гробищен парк;

- посока Белослав (по крайезерния път) - след разклона за с. Тополи;

- посока Бургас - края на АМ "Черно море" на разклона за м-ст Крушките / Аспарухово и Галата;

- посока Добрич/Аксаково - непосредствено след автосалоните;

- посока Балчик (през Кичево) - на разклона за бар "Наздраве";

- посока Балчик (през Кранево) - след "Панорама";

- изхода през вятърна мелница (посока Каменар) - преди отбивката за село Каменар;
Виж целия пост
# 218
Благодаря Хексе! 💐
Виж целия пост
# 219
Как КПП-тата ще спрат битовата престъпност по селата или тази в града?
Виж целия пост
# 220
КПП-тата нямат нищо общо с битовата престъпност. Те бяха сложени, за да ограничат прииждането на братята роми, върнали се от чужбина с някой лев, жадни за забавления и три+ дневни купони с намазаната рода от града...
Виж целия пост
# 221
КПП-тата нямат нищо общо с битовата престъпност. Те бяха сложени, за да ограничат прииждането на братята роми, върнали се от чужбина с някой лев, жадни за забавления и три+ дневни купони с намазаната рода от града...
Служат още и за наплива, който ще очакваме от Каменар, Игнатиево и т.н.
Те няма да имат "някой лев" бъди сигурна.
Виж целия пост
# 222
Служат и за да ме спрат да отида на планина за 3-4 дни и да се откъсна от цялата тая драма...
Виж целия пост
# 223
Служат и за да ме спрат да отида на планина за 3-4 дни и да се откъсна от цялата тая драма...
Къде на планина? При роднини?
Виж целия пост
# 224
Каменар по принцип е в състава на община Варна, би било странно, ако е с КПП.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия