Декември 2020 - Тема 1

  • 24 626
  • 733
# 300
Аз вече се настройвам за лоши новини. Ако е извънматочна, задължително ли се прави кюретаж? Може ли просто с лекарства да се предизвика в домашна обстановка?
Докторът не погледна ли дали е извънматочна?
Зависи от много неща. Ако се покачва ЧХГ, това значи, че нещо расте и ако е в тръбата може да се наложи оперативна намеса. Иди пак на преглед с добра апаратура и нека се потвърди, че сакче няма или има.
Каза, че не може да се види дали е извънматочна. ЧХГ на 03.04. Беше 96.9, на 06.04 - 556 и вчера - 1103.
Много благодаря! Не съм имала кървене и болки.
Виж целия пост
# 301
Аз вече се настройвам за лоши новини. Ако е извънматочна, задължително ли се прави кюретаж? Може ли просто с лекарства да се предизвика в домашна обстановка?
Докторът не погледна ли дали е извънматочна?
Зависи от много неща. Ако се покачва ЧХГ, това значи, че нещо расте и ако е в тръбата може да се наложи оперативна намеса. Иди пак на преглед с добра апаратура и нека се потвърди, че сакче няма или има.
Каза, че не може да се види дали е извънматочна. ЧХГ на 03.04. Беше 96.9, на 06.04 - 556 и вчера - 1103.
Много благодаря! Не съм имала кървене и болки.

Увеличава се, добре, значи бременност се развива.
Моят АГ, при втората ми бременност обясни, че понякога сакчето застава около яйчниците и дори 10-12 ден закъснение може да не се види. Това е рядкост разбира се, но го има.
Виж целия пост
# 302
Вики, иди при по-кадърен лекар !

жанинчето, аз си мислех, че днес ще видя само ембриончо, хич не се и надявах за сърчице. Мноооого приятна изненада. Велико чувство. Heart
Виж целия пост
# 303
Много благодаря за успокоението. Много сте мили! Бъдете здрави! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 304
Привет и от мен,
днес видях ембрионче и чух сърчице. Heart
Половин сантиметър сме големи. Heart
Утре започвам 6та седмица.

Доки каза да си продължавам със същите лекарства и ще се видим пак на 22ри.



Честито! 🤗🤗
В коя седмица си? Аз утре съм на преглед за първи път и се надявам всичко да е наред и да се чуе сърчице но не знам дали не е раничко. Утре ще съм в 6г.с + 0
Виж целия пост
# 305
Аз вече се настройвам за лоши новини. Ако е извънматочна, задължително ли се прави кюретаж? Може ли просто с лекарства да се предизвика в домашна обстановка?
Докторът не погледна ли дали е извънматочна?
Зависи от много неща. Ако се покачва ЧХГ, това значи, че нещо расте и ако е в тръбата може да се наложи оперативна намеса. Иди пак на преглед с добра апаратура и нека се потвърди, че сакче няма или има.
Каза, че не може да се види дали е извънматочна. ЧХГ на 03.04. Беше 96.9, на 06.04 - 556 и вчера - 1103.
Много благодаря! Не съм имала кървене и болки.
Значи по-скоро се касае за късна овулация. Чхг се удвоява добре
Виж целия пост
# 306
Привет и от мен,
днес видях ембрионче и чух сърчице. Heart
Половин сантиметър сме големи. Heart
Утре започвам 6та седмица.

Доки каза да си продължавам със същите лекарства и ще се видим пак на 22ри.



Честито! 🤗🤗
В коя седмица си? Аз утре съм на преглед за първи път и се надявам всичко да е наред и да се чуе сърчице но не знам дали не е раничко. Утре ще съм в 6г.с + 0

Писала съм. Днес съм 5г.с. + 6, утре започвам 6г.с.
Виж целия пост
# 307
Рав честито!
Вики Пики изчакай,пусни още едно ЧХГ ако се покачва не бързай,може да се види пък.
Аз взех ампула витамин С ,капнах и ме успокои малко носа. Иначе взех да имам и капки с етерични масла Муконазал -Натурал. И фолиева мета че си допих добавките и нямам. Нашия преглед е на 21.04. Ако тогава всичко е наред ще кажем на родителите ни. Дано е. Нямам никакви очаквания,предчувствия,само искам да не кихам ....и всичко да си е наред.
Виж целия пост
# 308
Здравейте, записвам се и аз с положителен тест и термин 06.12. Blush.
Виж целия пост
# 309
Рав честито!
Вики Пики изчакай,пусни още едно ЧХГ ако се покачва не бързай,може да се види пък.
Аз взех ампула витамин С ,капнах и ме успокои малко носа. Иначе взех да имам и капки с етерични масла Муконазал -Натурал. И фолиева мета че си допих добавките и нямам. Нашия преглед е на 21.04. Ако тогава всичко е наред ще кажем на родителите ни. Дано е. Нямам никакви очаквания,предчувствия,само искам да не кихам ....и всичко да си е наред.
Благодаря за отговора и на теб! Аз имам алергия. Хремата да не е от това? Има много цъфтежи. На мен много ми помага Ринитал, но аз взимам и Поленс 30 ch и Поумон хистамин 15 ch.
Виж целия пост
# 310
Здравейте, след зацапване в деня на евентуалния цикъл се записвам тук и то след 3 години бебеправене. Днес видях две черти, термин 14.12.
Виж целия пост
# 311
Аз имам проблем със съня трета вечер. Дали ми се събират 3 часа сън. Не се чувствам некомфортно или нещо да се притеснявам, дори не се чувствам бременна, нямам никакви симптоми за сега. Лошото е че започнах работа и ставам в 5 сутринта и целия ден е ужасен и само се чудя къде да се подпра. Някоя от вас да минава през това или да е минавала преди и някой съвет какво да правя. Дано да спре това
Виж целия пост
# 312
Същото и при мен- от 2.30 съм будна и накрая станах да поработя малко (хоум офис). После детето ще се събуди и почивка едва ли ще има днес. Добре съм, няма очевидна причина, но вероятно емоциите при мен оказват несъзнателно влияние. Все.нещо мосля, притеснявам се, вълнувам се, радвам се. Joy Решение не съм открила засега. Confused

Има проблем със запек, може това да ме тормози- ще го боря.с овесени ядки и т.н.

Но исках да попитам, ако има момичета с котки. Котката разбира се остава, това е твърдо, но исках да си направя тест за токсоплазмоза. За всеобщо спокойствие и да знам как да действам с тоалетната, защото обикновено е моя работа.
Та, знаете ли къде правят и колко струва (на сайтовете на лаборатории не откривам информация). Flowers Hibiscus

Но ветеринаря каза, че да изследвам котката ще излезе 90 лв. Все си мисля, че човешкия тест ще е по-добре. Joy

Rave, много хубава новина, честито.
Виж целия пост
# 313
Здравейте момичета, аз също имам проблем със съня.В началото много ми се спеше.лягах в 8ч вечерта.Само да си затворя очите и съм заспала.Последната седмица обаче е различно.Ставам/ събуждам се в 6ч. сутринта.Вечер ходя до wc. Ако има и най-лек шум и се събуждам.Свежа се чувствам,но на работ към 15 ч.ми се доспива.Явно ще спим по-малко 🤭😀
Виж целия пост
# 314
Здравейте и от мен 🤗. Със страх се записвам. За мен е много рано още да повярвам или да се зарадвам. Направих тест от третия ден на закъснението и имаше бледа втора черта.  Във вторник отидох при лекарката си и тя потвърди.  Термин 11.12. Ние от три години правим опити. На два, три пъти се отказвах. За нас ще е трето. Имаме две прекрасни дъщери на 15 г. и 8 г. Много се притеснявам, като за първо 😁. Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия