Ще се ваксинирате ли - вие и/или децата - за Ковид-19, когато такава бъде пусната?

  • 380 929
  • 8 196
# 1 680
Не се виджа да мърда. Видеото от всички линкове дава грешка. Може прблемът да е в моя интернет.

Явно и в моя Интернет има същия проблем.

"Fact check: Nurse who fainted after COVID-19 vaccine did not die"

"Проверка на фактите: Медицинска сестра, която е припаднала след ваксината срещу COVID-19, не е умряла"

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-nurse-covid-vaccine … die-idUSKBN29629G





https://newschannel9.com/news/coronavirus/first-frontline-worker … mo1rtOcLOOgsFaV48


Верно ли след ваксина не се пие? Колко време? Къде да видя?
Хепи, на теб скоро ли ти предстои?
Виж целия пост
# 1 681
Това видео съм го виждала и реално не доказва нищо.
 Показват наредени жени с маски на лицата и една от тях се предполага че е Тифани, но реално е невъзможно да се каже със сигурност, че двете са един и същ човек. Да, прилича, но с тази маска на лицето и дума дето не обелва, си е реално само в сферата на догадките.
Виж целия пост
# 1 682
А по-горното видео? И там ли са използвали двойничка? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 683
Питам за вече ваксиниран човек и въпросът ми е сериозен
Виж целия пост
# 1 684
Питам за вече ваксиниран човек и въпросът ми е сериозен
Разбрах Хепи, аз също питам същото. Останах с впечатление, че на теб скоро ти предстои.
Виж целия пост
# 1 685
А по-горното видео? И там ли са използвали двойничка? Simple Smile
Другото е от деня на ваксинацията, ясно е че е един и същ човек, докато за второто е съмнително. Съжалявам, но дори обективно погледнато, не може да твърдиш със сигурност, че двете жени от двете показани видеа са един и същ човек. Да, приличат си, но само толкова. Видеата от другите линкове не се отварят, поне при мен.
Виж целия пост
# 1 686
А ти какво доказателство искаш? Да ти дадат пръстови отпечатъци? Имаше официални изявления на шефовете на болницата, имаше независима проверка от сериозна медия, какво друго очакваш? То и видео може да се фалшифицира с модерните технологии. Ето например последното обръщение на Бети, а да не говорим какви порно клипове има с Ема Уотсон и други звезди. Та какво би те задоволило?

https://www.youtube.com/watch?v=IvY-Abd2FfM
Виж целия пост
# 1 687
А по-горното видео? И там ли са използвали двойничка? Simple Smile
Другото е от деня на ваксинацията, ясно е че е един и същ човек, докато за второто е съмнително. Съжалявам, но дори обективно погледнато, не може да твърдиш със сигурност, че двете жени от двете показани видеа са един и същ човек. Да, приличат си, но само толкова. Видеата от другите линкове не се отварят, поне при мен.
Изглежда наистина трябва да звънне на вратата ви, за да се убедите, че е добре. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 688
А ти какво доказателство искаш?
Достатъчно убедително, което това видео с наредените маскирани жени не е.
Не е като да няма начин да се направи кратко интервю от официална медия с жената и да се сложи край на спекулациите.
Виж целия пост
# 1 689
Не, не е нужно да звъни на никакви врати, напълно достатъчно е да направи изявление за две минути, както вече го беше направила преди да припадне, и то очевидно с желание беше излязла. Най-малкото може да разсее съмненията за нула време и да поощри хората да си слагат ваксината. Както явно искаше да направи още отначало.
Виж целия пост
# 1 690
Ами жената си има личен живот и работа, при това доста тежка и натоварена, как пък няма да тръгне да обикаля като панаирджийска мечка да дава интервюта, само и само да убеди скептиците, че е добре. Нима това, че след припадането казва, че е добре не е достатъчно?
Виж целия пост
# 1 691
Къде го казва?
Виж целия пост
# 1 692
Ами жената си има личен живот и работа, при това доста тежка и натоварена, как пък няма да тръгне да обикаля като панаирджийска мечка да дава интервюта, само и само да убеди скептиците, че е добре. Нима това, че след припадането казва, че е добре не е достатъчно?
Очевидно не е.
Да не говорим, че цялата тая история вместо пиар и реклама на ваксината, се превърна в катастрофа. Жената може и да е жива, но очевидно има причина да се крие (да я крият) и тя не е липса на време за интервю. Този аргумент звучи абсурдно, съжалявам.
Виж целия пост
# 1 693
Ами в първото видео в поста ми. Интересно ми е как коментирате нещо, което не сте прочели или изгледали?
Виж целия пост
# 1 694
като купува БГ държава ваксини, някой учен или доктор дали ги изследва дали съдържат това, което е написано на етикета, или направо ги поставят на хората?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия