Ще се ваксинирате ли - вие и/или децата - за Ковид-19, когато такава бъде пусната?

  • 380 857
  • 8 196
# 1 860
За Спутника не вярвам да я одобрят някога. Що не отидеш в Расия да си сложиш и после пиши как си ?

Вече няколко пъти забелязвам от различни потребители да се пише - Расия, росияни. Така ли е модерно?
По мое време ни учеха, че е - Русия, руснаци.

А Спутник ще бъде одобрена, когато руснаците благоволят да подадат документите. При такъв политически натиск няма как да не я одобрят. Естествено, ако е читава.
Виж целия пост
# 1 861
За Спутника не вярвам да я одобрят някога. Що не отидеш в Расия да си сложиш и после пиши как си ?

Вече няколко пъти забелязвам от различни потребители да се пише - Расия, росияни. Така ли е модерно?
По мое време ни учеха, че е - Русия, руснаци.

А Спутник ще бъде одобрена, когато руснаците благоволят да подадат документите. При такъв политически натиск няма как да не я одобрят. Естествено, ако е читава.
Подадоха документи руснаците, има няма десетина дни и Arwen няма да отговори на въпросите. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 862
Темата е да се отговори дали ще се ваксинираме. Дискусията около това също е по темата. Но темата със сигурност не е за да се заблуждават четящите.
Виж целия пост
# 1 863
То пък една заблуда.
Прочетох постовете много внимателно. Момичето си търси спор.
Виж целия пост
# 1 864
Руснаците не са подали документите към ЕМА за одобрение. Не знам защо почна да се разпространява такава информация.
Виж целия пост
# 1 865
как да не са подали? Или в централните си новини да лъжат? Дори бяха възмутени, че европейците отричат.

https://www.1tv.ru/news/issue/2021-02-11/21:00#7
Виж целия пост
# 1 866
Това е политика, има много начини хем да са подали, хем да не са дали всички документи например и какво ли още не. И никой не ти казва истината, а каквото е политически коректно.
Виж целия пост
# 1 867
https://www.1tv.ru/news/issue/2021-02-11/21:00#7

минута 4.30

Твърдят, че са подали заявка в края на януари, но все още няма решение от Брюксел.
Виж целия пост
# 1 868
https://www.google.com/amp/s/www.bgonair.bg/a/4-world/217142-es- … ina-sputnik-v/amp
Подадоха. Стига с полит коректното и конспирацията.
Виж целия пост
# 1 869

Това, което цитираш е от 09.02.2021:
"Руският фонд за директни инвестиции е подал на 29 януари заявка за регистриране в ЕС на ваксината "Спутник V". Има потвърждение, че заявката е била приета, а скоростта за нейното евентуално одобрение зависи от европейските регулатори, съобщи РИА Новости.

Тази сутрин от Европейската агенция по лекарствата (ЕМА) заявиха, че са приключили консултациите с разработчиците на руската ваксина срещу коронавирус и вече е възможно да бъде подадена заявка за регистрацията ѝ на пазара на ЕС".

На 10.02.2021 ЕМА уточнява, че не са получили още документи за преглед.

https://www.ema.europa.eu/en/news/clarification-sputnik-v-vaccin … -approval-process

Къде я виждаш конспирацията?
Виж целия пост
# 1 870
Очевадно въпросът не е в заявката и в датите. Интересно, заявката е станала невидима.
Виж целия пост
# 1 871
Линкът не се отваря.
Виж целия пост
# 1 872
Поправих, сега трябва да се отвори.
Виж целия пост
# 1 873
Поправих, сега трябва да се отвори.
не става.
Виж целия пост
# 1 874
Поправих, сега трябва да се отвори.
не става.

Сега трябва да може.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия