Появяват се все нови и нови тайни... Първо се появи племенникът на Хюнкар, убиха го. Надявам се сега племенникът на Фекели да не се връща в Чукурова, за да намери и той смъртта си тук.

. Фекели се впуска в бизнес дейност от затвора, в опит да занимава ума си и някак си да потуши в минимална степен мъката от огромната загуба.
. Разбира се, това са само едни предположения и някакви усещания, които може и да са погрешни. 

. В изчакване на новите серии, да развихрим въображение и да се намираме на приказка
. Пък може и да познаем нещо 



.









































, но за съжаление нашата политика е друга: на отдалечаване от историята, на политическо коректно поведение и отричане на истини и факти, за да сме толерантни и да не караме съседите да се чувстват неудобно; даже в много ситуации сме били нападани и заплашвани от турска страна. Нека вземем един само пример за филма "Козият род" и активната пропаганда срещу него, с цел да се скрие за жестокостта на турците в поробените земи. Ядосвам се, гневно ми е на моменти, защото виждам как нашите политици напротив на другите балкански държави отстъпват от националното и загърбват истината за чужда угода. Да не говоря за македонците...знаем всички, какво твърдят и какво разпространяват като информация. Сблъсквала съм се с такива абсурди, които чужденците са чували, че просто бях безмълвна. 
С ВВ и ВВ Кьосем беше друго, защото там вече има достатъчно данни и факти, които няма как да бъдат разгледани различно.








Препоръчани теми