Фотография - тема 87

  • 57 780
  • 752
# 675
Малко протеин и от мен, изплющян със светкавицата на телефона в така модерния бруталистичен, пардон, фотожурналистически стил Wink



Тери Ричардсън пасти да яде Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 676


Виж целия пост
# 677


Виж целия пост
# 678
Къде ме върна с тази песен, Мунчо! Мдаааа...

Изпитвам силно желание да си премерим лалетата, но вместо това ще покажа как се правих пак на Тери Ричардсън онзи ден, защото светлината бeше остра, а ме мързеше силно да обработвам след това:
...
...
^^^ ужасно ме дразни отражението на светкавицата в очите им!

Но ето това се получи добре, не е очавадно светването!
Виж целия пост
# 679
Съвсем очевадно е светването само при втората, а отражението в очите е това, което им придава живот. В противен случай очите изглеждат като избодени или поне у мен пораждат такова усещане.

     П.П. Купуваш си един двуметров хладилник и ползваш кашона от него като основа за два отражателя 2Х1м Simple Smile.
Виж целия пост
# 680
отражението в очите е това, което им придава живот.

така е Purple Heart отделно и стоят по-остри, когато има блясък в тях. Simple Smile
Виж целия пост
# 681
... а отражението в очите е това, което им придава живот. В противен случай очите изглеждат като избодени или поне у мен пораждат такова усещане.
Да, ама аз съм с претенции към вида на отраженията Simple Smile
(то само за това да беше)

(първите 2 ги мразя много и са точно от вида в тези снимки!)

Иначе си имам отражател малък и дори среден. От кашон ще се получи приказно голям и много хубава светлина. Но спортната дисциплина "търча след малко дете със отражател и камера с телеобектив" не ми е коронна, да си призная без бой Grinning

A най-много обичам ето такива Grinning





Фокус само по миглите, но пък има чувство, дори като няма кадриране Simple Smile
Виж целия пост
# 682
отражението в очите е това, което им придава живот.

така е Purple Heart отделно и стоят по-остри, когато има блясък в тях. Simple Smile

По отношение на "острите очи" съм с особено, но ЛИЧНО Simple Smile мнение - в повечето случаи ми изглеждат като змийски/жабешки . Просто ми идва в повече омацано от обработка лице на порцеланова кукла с очи на терминатор Simple Smile)))))))))))
Виж целия пост
# 683
Знам точно за какво говориш и съм го правила и аз това фо па, но като каза змийски се сетих веднага за MARTIN SCHOELLER и колко магнетични и змийско извънземно стават очите при този необичаен сетъп на светлините и супер плитък ДОФ! Ужасно ме беше впечатлил на времето, но повечето хора хич не се възприемат в този вид, щото са пропуснали да прочетат колко е модерен Wink









Ето това ме радва мНОГО:


И това:







Даже май бях опитвала нещо подобно... като плитък ДОФ и фул фронтал, не като светлини.
Виж целия пост
# 684
отражението в очите е това, което им придава живот.

така е Purple Heart отделно и стоят по-остри, когато има блясък в тях. Simple Smile

По отношение на "острите очи" съм с особено, но ЛИЧНО Simple Smile мнение - в повечето случаи ми изглеждат като змийски/жабешки . Просто ми идва в повече омацано от обработка лице на порцеланова кукла с очи на терминатор Simple Smile)))))))))))
Кой говори изобщо за омацано от обработка лице Blush
Виж целия пост
# 685
Агент, ще ме убиеш с претенциите към светенето хахаха! Аз без светка почти не щракам. Предпочитам и най-малкия отблясък пред никакъв, да не говорим, че при по-тъмните ми клиенти, горките ще са силуети без нея.
Виж целия пост
# 686
аз пък със светка почти не ... снимам. използвам я в много редки случаи и когато няма накъде вече.
едира, това не е един кадър, нали?
Виж целия пост
# 687
аз пък със светка почти не ... снимам. използвам я в много редки случаи и когато няма накъде вече.
едира, това не е един кадър, нали?

Лолита, ето го оригиналния. (ще сваля снимките по-късно)

Виж целия пост
# 688
Еди, признавам си, изприщих се при вида на количеството лейъри! Аз ли съм станала много мързелива (щото навремето и аз правех подобни чутовности), какво ли, но нямам нерви за толкова обработка. Доста последните 6-7 години ползвам и Alien Skin Exposure/Exposure Software, както и по традиция Nik COllection DXO.

Много брак имах с новия обектив, ще трябва да му разцъкам различните видове стабилизация май.








Виж целия пост
# 689
...Много брак имах с новия обектив, ще трябва да му разцъкам различните видове стабилизация май.

Брак от движение или от фокус?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия