Майски бръмбарчета 2020 - Тема 5

  • 45 065
  • 737
# 225
Не, и аз проверявам тук.
Проблемът е, че на този линк излизат кога са издадени от лекаря, а не кога са подадени от работодател.
Виж целия пост
# 226
35 седмици щастие🤰🤰❤🌷🌷
Виж целия пост
# 227
Не, и аз проверявам тук.
Проблемът е, че на този линк излизат кога са издадени от лекаря, а не кога са подадени от работодател.

А провери ли тук, друг вариант за проверка мисля че няма, освен по телефона.
https://apps1.nssi.bg/reportegnpopdoodocsandpayment/
Виж целия пост
# 228
На мен ми излиза,че се обработва.изчислено ми е за март ,,но нищо не съм получила.
Виж целия пост
# 229
Благодаря, Деси!
Не бях проверявала това. Изписва ми, че се обработва, предполагам е внесен от работодател.
Виж целия пост
# 230
Този линк, който Деси е дала е правилния.
Щом пише, че се обработва, значи е занесен от счетоводството.
Преводи има всеки вторник и четвъртък,
щом няма днес, евентуално ще е в четвъртък.
Виж целия пост
# 231
Аз нямам ПИК код и не мога да проверявам като вас, но предпоследния ми превод беше на 18.02, последния миналата седмица. От счетоводството провериха в НОИ и се оказа, че понеже датата на изтичане на единия лист и датата на издаване на следващия не е една и съща, има някакъв проблем при входирането на листовете. Реално нямам прекъсване, но вместо листа да се издаде на 19.02 например, е издаден на 22.02, та затова не минава плащане. Не знам дали го обясних правилно, но от счетоводството просто препратиха отново листовете и всичко ми се изплати. Та ако имате възможност проверете, може да се получават такива недоразумения както при мен, уж всичко си е наред, ама не съвсем
Виж целия пост
# 232
Аз ще изчакам още малко,тъй като счетоводството на фирмата е в СФ,дано няма проблем,а и щом пише,че се обработва и е изчислено колко да ми се плати
Виж целия пост
# 233
Здравейте. Вчера бях на мерене на тонове - първият ми запис не беше добър, много висок пулс имаше бебето и беше много буйно, пуснаха ми втори запис точно обратното бебето беше  напълно заспало. Казаха ми да ги повторя след 2 дни, това се случва в болницата, в която се следя. Днес бях при  лекарката, при която ще раждам в друга болница, занесох й записите и тя ми пусна запис и засече контракции, уж бебето не е слязло, имало още накъде, а си имам регулярни контракции, които аз въобще не усещам. Провери ме за разкритие, нямам и утре пак ще ходя на тонове. На някоя от вас случвало ли й се е, не ми се влиза толкова рано в болница, притеснявам се ако и утре пак засекат контракции, да не ме задържат. Това се случва в  36 г. с. и 2 дни. И в допълнение завита пъпна връв един път около врата. Въобще тези дни само притеснения.
Виж целия пост
# 234
Здравейте майски мами, аз съм от априлските мами 2020 въпреки че моите близначета избързаха и се родиха март месец. Имам дрешки за момчета ако някой желае може да ми пише налично. Носени са по малко, други пък не съм обличала. Даже и Коледни боденца с Еленче имам.Желая ви лека бременност и пухкави бебчета накрая.
Виж целия пост
# 235
Цял ден бях с контракции и цял ден си викам ей сега се почна, но уви Stuck Out Tongue Winking Eye
Бях с разстройство няколко пъти, болка в кръста и постоянно чувство, което още продължава дори, че хем ми се пишка, хем и все едно имам запек. Сигурна съм, че е много ниско и притиска всичко, но контракции нямам вече и хубаво се наядох.
Утре ще ходя на лекар 17ч, ако няма радостни новини по-рано.
Виж целия пост
# 236
decuto,
 
стискам палци скоро да ти олекне.
Виж целия пост
# 237
Снощи вдигнах кръвно. 🙁
За първи път ми се случва, по принцип съм с много ниско 90/60 и така си бях цялата бременност. Снощи го вдигнах до 135/85 и ми беше доста зле - горещи вълни, гадене, слабост в цялото тяло. Доста се притесних. От къде ми дойде това чудо не знам. Доктора ми каза да взема Допегит и да го пия 3х1, както и по три пъти на ден да го меря. Сега сутринта без да пия кафе съм със 120/80, което също ми е необичайно.
Днес така или иначе съм на преглед при другия си лекар, ще се консултирам и с него по въпроса.
Виж целия пост
# 238
Снощи вдигнах кръвно. 🙁
За първи път ми се случва, по принцип съм с много ниско 90/60 и така си бях цялата бременност. Снощи го вдигнах до 135/85 и ми беше доста зле - горещи вълни, гадене, слабост в цялото тяло. Доста се притесних. От къде ми дойде това чудо не знам. Доктора ми каза да взема Допегит и да го пия 3х1, както и по три пъти на ден да го меря. Сега сутринта без да пия кафе съм със 120/80, което също ми е необичайно.
Днес така или иначе съм на преглед при другия си лекар, ще се консултирам и с него по въпроса.

Мери го няколко пъти докато дойде време за прегледа. Миналата седмица докато чаках моя ред, дойде една бременна в 36гс с високо кръвно. Мериха й го няколко пъти + тонове и й казаха директно да отива в болницата за следене.

Разбира се, дано всичко поотмине и сте добре и двете.
Виж целия пост
# 239
Вие взехте ли си дрехи за самото изписване или.ще ви.донесат като трябва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия