Сблъскахте ли се " челно " с коронавируса?

  • 3 385 161
  • 50 335
# 36 630
Моите антитела нямаха голяма промяна за 1г след преболедуване. Никога не са били над нужните 150, но не са изчезнали съвсем. Сложих първа доза ваксина и ще ги проверя след завършване на курса. Според мен някои хора просто не правят големи стойности.
Виж целия пост
# 36 631
Боледувах април, средно тежко.
Октомври в Рамус 153 бау.
Ноември в Синево 620 бау.
Не знам какво да мисля по повод показанията.
Виж целия пост
# 36 632
Наличието все пак на антитела, макар и минимално (24 BAU) означава ли, че е имало среща с вируса? Или е необходимо стойността да е над определени единици?
Виж целия пост
# 36 633
Здравейте! И аз съм в кюпа на болните, а очаквах, че ще ми се размине. Последен контакт с болен имах 8 дни преди да се разболея. От вторник съм с положителен тест, почти всеки ден имам температура, но не кашлям. Сатурация, кръвно и рентген са супер, но вземам лекарства за разреждане на кръвта. От два дни обаче имам голямо кръвотечение- по- зле от менструален цикъл, а и цикълът ми трябва да дойде след около 2 седмици. Вие имахте ли подобен проблем при ковид? Говорих с ЛЛ и тя каза, че е възможно да е и от лекарствата, но ми е притеснено..
Задължително спрете кръворазреждащите. Без значение дали е менструация, щом има силно кървене са противопоказни. Ако имате нужда от повече от 1 превръзка в рамките на час отидете на спешен кабинет, това не е шега работа.
И съжалявам, че ще ви използвам за пример, но такива са рисковете от пиене на корем на кръворазреждащи без никакви изследвания, само защото някой е с + тест. Лекарката ви е трябвало да ви прати на кръвни и така да ви назначава терапия.
Виж целия пост
# 36 634
Не, кръворазреждащите бяха предписани точно след вземане на кръв и остановяване, че кръвта ми е доста гъста. Не бяха предписани ей така от ЛЛ. Май ще ги спра или поне ще пия на няколко дни по едно..
Виж целия пост
# 36 635
Как се установи че кръвта е гъста? Какво пускате?
Виж целия пост
# 36 636
Спрете го и пийте повече вода и течности.
Виж целия пост
# 36 637
Напълнихте гушата на лабораториите. Милионери станаха.
Виж целия пост
# 36 638
Напълнихте гушата на лабораториите. Милионери станаха.
излишно грубо.
Виж целия пост
# 36 639
Напълнихте гушата на лабораториите. Милионери станаха.
излишно грубо.
меко казано.
Виж целия пост
# 36 640
Напълнихте гушата на лабораториите. Милионери станаха.
излишно грубо.

Но вярно.
Виж целия пост
# 36 641
И на производителите на ваксини ще им я напълним.
Виж целия пост
# 36 642
Тета, живея в чужбина и нямам идея какво ми изследваха. При първите ми сиптоми отидох за тест и тогава ми взеха кръв на място, както ми мериха сатурация и ми предписа лечение ЛЛ. Просто ми каза да взимам лекарства за разреждане на кръвта и ми даде дори инжекции да си бия. Не съм ходила в лаборатория да пускам кръвни и т.н.
Виж целия пост
# 36 643
Пандорина, изследванията в Нидерландия показват, че неваксинираните са тези, които се отзовават в интензивното, лежат дълго, боледуват тежко и със сигурност ще имат последствия. В добавка са и доста млади. Та изследванията са положителни за тези с ваксина.

Къде е изследването в България, че бройката антитела е билет за успокоение, че няма да се отзовеш в интензивното и ще го караш сравнително леко?
Виж целия пост
# 36 644
Никой няма гаранция, че няма да се оЗове в интензивното. Нито ваксиниран, нито не ваксиниран. Но да не спамим по темата, че... край няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия