Какво направих днес за себе си? - 8

  • 46 123
  • 760
# 330
На всички започващи ново начинание пожелавам успех, на търсещите работа стискам палци, а на плажуващите завиждам -НЕблагородно Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз съм на работа и нищо не съм правила за себе си днес.
Виж целия пост
# 331
Щастлива мамо, споко, аз си гледкам морето от офиса, а уикенда го дават да вали.... Последно бях "на плаж" април и то на разходка до вълнолома....

Аз си направих 2 маски на лицето, едната с хума, другата готова. Мислех да тренирам, но ми е тооолкова изморено някакво, че ще пропусна днес.
Виж целия пост
# 332
Научих детето да си сгъва дрехите.
Виж целия пост
# 333
Бях на маникюр и върнах стока, която не харесах
Виж целия пост
# 334
Научих детето да си сгъва дрехите.
Това е страхотно, истинско постижение.
Нещото, което аз не научих моят синковец......... всичко е нахвърляно Grinning
Виж целия пост
# 335
Научих детето да си сгъва дрехите.
Това е страхотно, истинско постижение.
Нещото, което аз не научих моят синковец......... всичко е нахвърляно Grinning

Щастлива мама , ако може без спам!
Виж целия пост
# 336
Хапнах си черешки.
Също и сладолед и  шоколад.
Виж целия пост
# 337
Възстановявам си позабравения испански и така си доставям удоволствие.
Виж целия пост
# 338
Започнах деня си с горещо кафе и с писане в журнала ми. Там задължително фигурира графата с благодарност. ❤🙏
Виж целия пост
# 339
Ходих на плаж.
Виж целия пост
# 340
Полилей си купих. Тоест днес пристигна и се моля да не съм сгрешила, защото са мнооооого големи глобусите. Blush
Виж целия пост
# 341
Преди обед ходихме семейно до близък град по магазините.За мен си купих сандали и жълта раница, каквато отдавна си търся.След обед направих дълга разходка с колелото.
Виж целия пост
# 342
Завърших си проекта двор и вече започваме да го ползваме по предназначение-барбекю и бира Stuck Out Tongue Winking Eye
https://prikachi.net/image/img-20200613-142527.Jkj4X
Уморена съм , но ми е едно преповдигнато настроението от ефекта който постигнах.
Остават малко китки да сложа и така....
Та това направих днес за себе си Grinning
Виж целия пост
# 343
Излязох на дълга разходка край морето, правих си педикюр, маска на лицето и гледах филм от любимите ми.
Виж целия пост
# 344
Снощи с приятелка и майка ми си разделихме бутилка розе и дрънкахме глупости няколко часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия