Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 150
  • 2 986
# 60
https://www.instagram.com/p/B_pLJJfqwuY/?igshid=1wa4bugcgxgxz

Една полугола Джорджина!🙄😟
Виж целия пост
# 61
И тя е захлебила покрай изолацията. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 62
Венета със своя бебешка снимка и съчинение без елементи на разсъждение (дано Патрик ѝ помогне да надскочи стила си на третокласничка).
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 63
Илиана Раева днес е станала баба за трети път. Бебката се казва Асияна.
Виж целия пост
# 64
Божее, че мойто дупи по-малко от Джорджининото, а се тръшкам на умряло, че много съм качила. Оправи ми настроението, да е жива и здрава 😃
Асияна... поредното измислено и сглобено име, да е здраво и щастливо детенцето!
От дядо Асен (или баба Ася) и баба ИлиЯНА ще да е тази фамозна сплав.
Виж целия пост
# 65
Асияна, Амая...Какво ли разбирам аз....
Венета на много Ентелегентна ли иска да се направи? Дано си остане само читател, че като писател е трагедия.
Виж целия пост
# 66
Божее, че мойто дупи по-малко от Джорджининото, а се тръшкам на умряло, че много съм качила. Оправи ми настроението, да е жива и здрава 😃
Асияна... поредното измислено и сглобено име, да е здраво и щастливо детенцето!
От дядо Асен (или баба Ася) и баба ИлиЯНА ще да е тази фамозна сплав.
Първото внуче не е ли Илияна ...сега пък Асияна... поне има рима 😁
Виж целия пост
# 67
Киану щял да се жени. Но дали е вярнo, не знам
Виж целия пост
# 68
Асияна? Ей, голям зор да носи името на баба/дядо. Ужасно име. Дано го сменят по-нататък. Жалко за детенцето.
Венетка и тя пет пъти писала как ще си посреща ЧРД-то. Joy РД, драга "писателко", РД.
Виж целия пост
# 69
Ох, изпревари ме.
Край опуснахме го Joy
Александра вече се фукала, имала пръстен и щяло да е скромно тържество на Хаваите Sad
Скрит текст:
Виж целия пост
# 70
Щом се обичат младите, да се вземат Joy
Булката хич не ме радва, ама и никой не ме пита, де!
Виж целия пост
# 71
Няма ли кой да я боядиса тая, да не ме е толкова яд за Кианчо, пфу ...
Виж целия пост
# 72
Асияна?! Really?! По-добре на деди да я бяха кръстили 😁 Атанаска.
Виж целия пост
# 73
За момиченца има доста изкелиферчени варианти за ново име, за момче обаче, ще е голяма мъка.
Виж целия пост
# 74
Асияна?! Really?! По-добре на деди да я бяха кръстили 😁 Атанаска.
Много просто име за тази звездна фамилия 😉
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия