Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 150
  • 2 986
# 75
Асияна била кръстена на дядо си Асен.Ама по-добре да я бяха записали Ася.Нека да им е живо и здраво детенцето.Изгеждат ми доста задружно и сплотено семейство.Е изключвам натруфените и префърцунени снимки на баба Илияна.
Виж целия пост
# 76
Асияна?! Really?! По-добре на деди да я бяха кръстили 😁 Атанаска.
Аз нищо няма да кажа, защото скоро разбрах как дъщеря ми ще кръсти някой ден детето си 🤪
Виж целия пост
# 77
Асияна?! Really?! По-добре на деди да я бяха кръстили 😁 Атанаска.
Аз нищо няма да кажа, защото скоро разбрах как дъщеря ми ще кръсти някой ден детето си 🤪
Сподели де.... И на мен името Ася ми звучи идеално за случая, но явно на семейството им се струва елементарно, затова са избрали Асияна.
Виж целия пост
# 78
А, не! Не искам да ме разпердушините тука.
Виж целия пост
# 79
Айде казвай! Моята какви имена предлагаше за братчето си... Мога само да си представям какво име ще даде на бъдещото ми внуче 😂
Виж целия пост
# 80
Илиана Раева днес е станала баба за трети път. Бебката се казва Асияна.
Еее, поне да беше Насияна, че и дЕдо Наско да намаже. Yum
Виж целия пост
# 81
Да не забравяме, че дядо е просто Наско, не Атанас. Като Жоро, Сашо и т.н кръстени с умалително име.
Виж целия пост
# 82
Вярно?! Никога не съм знаела. Ми и за Наско веднага измислям внучка 😂 Нанси или Ананаси или Ананди (по Малката булка) 😂
Виж целия пост
# 83
Ох, с глас се смея. Тази гавра с имената на децата е просто върхът на простотията. Хем искам да спазя някаква измислена традиция, но и и името ти не ми харесва...
Чужбинските странности не са по-малко комични де- север, ябълка, роза, луна, Аполо, ракета, синя Айви, синя мечка, мечка, светец, есен и всякакви подобни.
Виж целия пост
# 84
На мен пък Асияна не ми е чак толкова странно, защото имах съученичка с това име. Познавам и Нелияна, и Росияна.
Освен това ми допада, че Илияна и Асияна се римуват.
Но пък Ананаси щеше да е къде, къде......

А как беше на другата щерка бебето?
Виж целия пост
# 85
Много ми е тъжно, че Киану ще се жени за баба си... Grin
Виж целия пост
# 86
На мен пък Асияна не ми е чак толкова странно, защото имах съученичка с това име. Познавам и Нелияна, и Росияна.
Освен това ми допада, че Илияна и Асияна се римуват.
Но пък Ананаси щеше да е къде, къде......

А как беше на другата щерка бебето?
Ема мисля,че се казва.
Виж целия пост
# 87
Много ми е тъжно, че Киану ще се жени за баба си... Grin
Мани и на мен, мисля да обявим един ден национален траур. 😁
Виж целия пост
# 88
Значи най-любимото ми звездно бебешко име е това на детето на Тото. Слушайте само Доминик Йониславов Йотов. Няма пет шест! Всичко е премислено точно, от звучно та по-звучно име.
Виж целия пост
# 89
Ако Киану чете тук искам да му кажа, че съм по-млада от неговата и се БОЯДИСВАМ😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия