Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 154
  • 2 986
# 2 505
Това прилича на некролог.
Виж целия пост
# 2 506
Плейн и половинка...https://www.instagram.com/p/CAX_H5yj4tK/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B-R8GipD7iq/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B9NL8RCKtRy/?utm_source=ig_embed
Малиий...
Скрит текст:
Мелания и Тръмпчо...
Скрит текст:


Джонас и Приянка...снимка уж от първата им среща.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 507
Приятелката на Плейн има същия фокусиран поглед 😂 като на Светлето Гущерова. Дали е от грима, ъгъла на снимане или са си такива?
Виж целия пост
# 2 508
В Дир-а имаше няколко снимки на Плейнови към новината, че били влюбени и бла-бла, ами кривогледа изглежда тази девойка. От различни ъгли снимана.
Вярно, прилича на Гущерова. Грозновата, напомпана, какво толкова ѝ е харесал кич-дизайнерът? Предишните му бяха една идея по-миловидни.
Виж целия пост
# 2 509
Anna Kendrick списание Backstage, май 2020
Скрит текст:






Виж целия пост
# 2 510
Този Плейн caмо нa мен ли ми приличa нa гей?
Виж целия пост
# 2 511
В Дир-а имаше няколко снимки на Плейнови към новината, че били влюбени и бла-бла, ами кривогледа изглежда тази девойка. От различни ъгли снимана.
Вярно, прилича на Гущерова. Грозновата, напомпана, какво толкова ѝ е харесал кич-дизайнерът? Предишните му бяха една идея по-миловидни.

Има ужасен вкус за жени този "дизайнер" и това парадиране и качване на снимки в инстаграм е доста непрофесионално. Чудя се това чудо сутрин като се събуди и вземе душ, преди да се наклепа до тази безобразна степен, на какво ли прилича..?!
Виж целия пост
# 2 512
Не съм Стрина Ирина, за да давам бизнес идеи, ама Силвия може да направи пари, ако запише един диск с прииииспиииивни дееетски прииииказки. И за възрастни също става.
Виж целия пост
# 2 513
Гледала съм това семейство няколко пъти в интервюта и никога не са ми действали позитивно, както се опитват да се изкарат. Жената ми изглежда много доминанта и обсебваща. Ади Цанова и мъж
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 514
Cилвия cлед пътят нa чеcттa 😴 и нa мен ми е изключително неприятнa. Преди товa я хaреcвaх, дaже cи миcлих, че е тaлaнтливa, но подцененa...  грешaлa cъм 😆

https://m.24chasa.bg/ojivlenie/article/8622033?fbclid=IwAR32oxBP … sp;    
Пореднaтa неприятнa новинa cвързaнa c Мaриянa Поповa. Cмятa три cедмици дa яде caмо череши и водa 😁💩
Виж целия пост
# 2 515
То и аз сега основно това консумирам, ама не пишат статия за мен Sad
Виж целия пост
# 2 516
Голяма работа, три дни на череши и баба знае. 😂
Виж целия пост
# 2 517
Голяма работа, три дни на череши и баба знае. 😂
Три седмици. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 518
Силвия Петкова си е глупава, милата, мен обаче всеки път ме впечатлява безумно сухата й и нацепена кожа. За млада жена, 87-и набор е направо престъпление кожата на лицето ти да изглежда по този начин. Зара/ Зарко не знам дали изглежда на 40, но Силвия да.

Стрина се нареди до Карл Маркс, идеолог и половина.
Виж целия пост
# 2 519
Голяма работа, три дни на череши и баба знае. 😂
Три седмици. Stuck Out Tongue Winking Eye
дооообре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия