Лидл 139 - Майски вълнения

  • 123 282
  • 2 071
# 255
Аз чак след няколко часа се усетих защо беше пълен магазинът. Joy
Ама така е, който работи от вкъщи - всеки ден му е еднакъв - и делник, и празник.
Виж целия пост
# 256
Взех за проба това Розе по препоръка от приятелка: https://www.lidl.ro/ro/p/vinuri/allini-secco-rosato-italiano/p11568

Доста ми хареса. Определено ще си взема отново.
Виж целия пост
# 257
Леле, момичета, как ще се боря с тези агнешки черва. Sob Трябваше първо да ви питам, мислех, че са почистени. Даже се замислям дали да не ги изхвърля. Как ги обръщате? Frowning1
Виж целия пост
# 258
Леле, момичета, как ще се боря с тези агнешки черва. Sob Трябваше първо да ви питам, мислех, че са почистени. Даже се замислям дали да не ги изхвърля. Как ги обръщате? Frowning1
Имам някакъв спомен че се мушва пръчка, нанизваш цялото черво на нея и после дръпваш от единия край да се обърне върху останалото и така постепенно цялото... не знам дали го обясних добре, дали няма да намериш видео някъде показано? Сега поне е актуално, покрай Гергьовден.
Виж целия пост
# 259
Соул, и аз бях възмутена, но се справих, много е лесно, с молив или химикалка също става, само червата се срязват на 2 за да са по-къси и да се съберат. И са много вкусни, можеш да ги сложиш в дроб сърмата или да ги направиш на шкембе чорба. Или да ги изпечеш с масло.
https://vashatamesarnica.com/blog/tag/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%81% … 0%B2%D1%86%D0%B0/

https://m.youtube.com/watch?v=3mOxLLLsUdI
Виж целия пост
# 260
Не ми се снима касовата бележка, но е1.79 лв- 150 мл. Всеки да си прави сметка.
Под 2 лв.му е цената на сокчето. Пуснаха го сигурно преди почти 2 месеца, опитах го, но не ми допадна.
Виж целия пост
# 261
Може и с лъжица. https://youtu.be/eDnYsYczm1k

На клипа също обръща червата, но малко трудно се вижда как точно.
Виж целия пост
# 262
Взех за проба това Розе по препоръка от приятелка: https://www.lidl.ro/ro/p/vinuri/allini-secco-rosato-italiano/p11568

Доста ми хареса. Определено ще си взема отново.
На мен ми има метален вкус, от кена. Иначе прибвай бялото, уникално просеко е!
Виж целия пост
# 263
Взех за проба това Розе по препоръка от приятелка: https://www.lidl.ro/ro/p/vinuri/allini-secco-rosato-italiano/p11568

Доста ми хареса. Определено ще си взема отново.
На мен ми има метален вкус, от кена. Иначе прибвай бялото, уникално просеко е!

Ще го пробвам. И то ли е в кенче?
Не съм усетила метален вкус от кенчето.
Виж целия пост
# 264
Леле, момичета, как ще се боря с тези агнешки черва. Sob Трябваше първо да ви питам, мислех, че са почистени. Даже се замислям дали да не ги изхвърля. Как ги обръщате? Frowning1
Баба ми някога ги нанизваше на дълги игли за плетене, хващаше единият край, издърпваше и обръщаше за измиване. Но не съм правила това никога, не обичам карантия.
А посоченото в предния пост розе го пробвах при предното пазаруване - приятно е, но не е и нещо особено впечатляващо.
Виж целия пост
# 265
На шиш за шишче няма ли да стане или е тънко?
Виж целия пост
# 266


Ще го пробвам. И то ли е в кенче?
Не съм усетила метален вкус от кенчето.
Да, черното кенче е бяло(просеко) газирано вино. Няма го в стъкло, наче бих го купувала, хубаво е.
Виж целия пост
# 267
Момичета, благодаря ви за насоките и клипчетата за червата! Ах, как можах да си го причиня... Знам, че е вкусно сготвено, обаче си мислех, че в 21 век тези неща изчистени ги продават. Sob Едва сега оценявам в пълнота на какво се е подлагала баба ми заради нас. Сигурно и мирише гадно при чистене. Не знам дали ще мога да се справя.
Виж целия пост
# 268
Благодаря за новата тема!
А освен подобните на Мерси бонбони, кои други в Лидл ви харесват? Разните белгийски асорти допадат ли ви?
Виж целия пост
# 269
Направо отвратително даже.Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия