Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява.

  • 14 958
  • 295
# 195
Маминки, кажете моля, какво мага да пия за зъбобол - ефералган може ли?Че откачам Sad

Мерси
Виж целия пост
# 196
Мили,мамчета!Някоя от вас ,в една от предишните теми, е дала адрес на страничка,където,можеше да се калкулира пола на бъдещето бебе.Бихте ли ми дали адреса на страничката още веднъж.
  Благодаря!
Виж целия пост
# 197
Деси, Честито! Пожелавам ви дълъг семеен живот и да сте много, много щастливи!

Съжалявам, ама не мога да се съглася с мнението на ivonska и Klemy за алкохола. Да, вярно е, че спокойствието на майката също е много важно, но алкохолът е вреден за плода. Говорим за риск, който го има винаги, но когато се приема алкохол или се пушат цигари по време на бременност, рискът е по-голям. Това да, не значи, че не можем да си позволим от време на време по 1 чашка бира или вино, но наистина от време на време и наистина  по 1 чашка  и наистина бира или вино, а не твърд алкохол, или пък да си дръпнем от някоя цигара. Peace Просто изразявам мнение
Виж целия пост
# 198
Маминки, кажете моля, какво мага да пия за зъбобол - ефералган може ли?Че откачам Sad

Мерси
На мен понеже нищо друго не ми помага пих Аулин. ЗЪболекарката каза, че едно хапче нищо няма да направи, но е добре ако решиш да пиеш да посетиш кабинет възможно най-скоро, за да не ти се налага да пиеш второ. Малко сложно ми стана изречнието Crazy
Виж целия пост
# 199
Мили,мамчета!Някоя от вас ,в една от предишните теми, е дала адрес на страничка,където,можеше да се калкулира пола на бъдещето бебе.Бихте ли ми дали адреса на страничката още веднъж.
  Благодаря!

http://store3.data.bg/svetvili/?NI=1

На този сайт е таблицата, но имаше и други в една от по-предните теми.
Виж целия пост
# 200
А btw на мен по всички таблици ми излизаше момиче  Mr. Green
Виж целия пост
# 201
tsveta, май ще се присъединявам към женските мами е аз Wink - и мен ми излиза по всички таблички девойка Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Маминки, кажете моля, какво мага да пия за зъбобол - ефералган може ли?Че откачам Sad

Мерси
На мен понеже нищо друго не ми помага пих Аулин. ЗЪболекарката каза, че едно хапче нищо няма да направи, но е добре ако решиш да пиеш да посетиш кабинет възможно най-скоро, за да не ти се налага да пиеш второ. Малко сложно ми стана изречнието Crazy

Ти ме разби!  Аз имам 2 Аулина, които ми тежат на съвестта - бях ги пила, в началото на бременността (преди да разбера) и много ме притесняваха, ама сега след твоя отговор съм по-спокойна.И на мен Аулина много ми помага, но мисля, че е твърде силен.Оф, незнам - сигурна ли си, че е о.к.
Много мерси за отговора  bouquet


Виж целия пост
# 203
Сигурна съм. Надругата сутрин ходин при зъболекарката и тя ме успокои . Иначе и аз се бях пошашкала, но след 4 часа мъки просто не издържах вече. Така че споко, но не отлагайте посещението при любимия зъбар Joy
Виж целия пост
# 204
Не се шашкайте бе девойки с тези лекарства, органогенезата е прключила вече, сега плацентата що-годе пази плода. Към 9 месец става по-пропусклива, тогава пак трябва повечо да се внимава. От Аулина, нищо няма да му стане на дребното.
Виж целия пост
# 205
Клеми е права, но да си призная и аз все си намирам за к'во да се тревожа.... И честичко стигам до паника даже... Но гледам да го овладявам, тъпо е и тормози бебо...
Виж целия пост
# 206
На мен калкулатора за пола ми даваше в болшинството случаи момиче, а пък то не би  Joy Ама може и истина да има защото пък на доста мами им познава.

Тити, един Аулин едва ли ще навреди, но върви по-скоро на зъболекар, че да не стане някоя инфекция, което е по-опасното в случая.

Аз се притеснявам дали Валериана е опасен. Чували ли сте? newsm78 От време на време много силно ме хващат нервите и тогава си позволявам по един Валериан, ама като не знам дали може, а и забравих да питам доктора. newsm78 Вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 207
Клеми е права, но да си призная и аз все си намирам за к'во да се тревожа.... И честичко стигам до паника даже... Но гледам да го овладявам, тъпо е и тормози бебо...

аз за това днес се отдадох на спортни страсти - онлайн следих волейболния мач България - Бразилия.... Нашите биха зловещо с 3:0 и още съм в еуфория. Имам чувството, че и бебчо усеща, защото днес го почувствах как се разшава на последната точка Wink
Виж целия пост
# 208
Desi, честито!!! Пожелавам ви много здраве, дълголетие и много много щастливи семейни мигове!  bouquet
На мен лично акушерката дето отговаря за мен ми каза, че алкохола и наркотиците били най-вредното, а не цигарите толкова ама иначе сам се наслушала и начела на всякакви мнения. Аз също смятам, че всичко е божа работа и че нищо не е толкова вредно в много умерени количества...то нали и в лекарствата има отрова.
А иначе за лекарствата аз лично питам за всяко едно нещо преди да го пия, макар че в третия месец ми биха инжекция за тетанус  и ми изписаха антибиотици  #Crazy, защото стъпих на пирон.  По-голяма употреба на лекарства от това, здраве му кажи!  Grinning
Виж целия пост
# 209
Маминки, кажете моля, какво мага да пия за зъбобол - ефералган може ли?Че откачам Sad

Мерси

Мила Тити, sorry за вмешателството, но ето един сайт на който можеш да провериш почти всяко едно лекарство дали е вредно за бебето: www.safefetus.com. Иначе аз съм от Мартеничките и само минах да ви се порадвам, нали сте по-опитни от нас. Хайде здрави и ухилени бебешоци през януари и още веднъж - Извинете ме!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия