Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява.

  • 14 965
  • 295
# 165
Деси, успех на семейното поприще! Мнооооого любов и за дълго! newsm51


Аз имам потвърден мъж, снимахме на видеозона ценното потвърждение на пола, та тати да се гордее! smile3504 Бебо си има всичко, за сега няма тревожни данни и сме 275 грама!

Виж целия пост
# 166
Честито мъж!
хайде де, никой ли няма да каже за лекцията вчера?  Cry Cry CryУтре кой ще идва?
Виж целия пост
# 167
Момичета, вчера официално станахме семейство! Така де, оженихме се! Черпя всички ви виртуално!

Деси, честито! Нека любовта никога не напуска дома ви! Поздравления !    bouquet    bouquet    bouquet

На бебо хареса ли му на сватбата? Wink
Виж целия пост
# 168
Вчера беше много интересно - един бивш ръководител въздушно движение, специализирал НЛП в Австралия ни разясняваше принципа на емоционалната свобода и въздействие при опитите да разкараме гадните навици - като цигарите...

Аз цигарите съм ги разкарала още щом разбрах за бебо, но пия по 1-2 чаши вино или 50 гр. концентрат. В това количество алкохола не вреди. Гаранция. Ако ще обсъждаме вредните влияния, то всички трябва да мигрираме към високопланинските села, да пием млякото току-надоено от козата, а сиренето да е подсирено лично... Няма смисъл да се вторачваме чак толкоз....
Виж целия пост
# 169
Забележка: алкохолът в малки количества не вреди АКО е истински....
Виж целия пост
# 170
Desi, Честито!!!
Желая ви много здраве, щастие и дълъг съвместен живот...и много бебешори!  bouquet
Виж целия пост
# 171
И аз пия вино, или малко концентрат. Мися, чене вреди, пила съм и с Никол. От 30гр алкохол нищо му няма на бебето, хаде сега... ще се втеляваме толкова.  Crazy
Виж целия пост
# 172
Честито мъж!
хайде де, никой ли няма да каже за лекцията вчера?  Cry Cry CryУтре кой ще идва?

Аз ще идвам. Но ще се класирам към 9.15. Може ли някой да организира онази предна, сенчеста маса към 9.00?
Виж целия пост
# 173
 newsm78 Не знам за коя маса става въпрос, но и аз едва ли ще дойда по-рано от 9:15, защото в противен случай трябва да тръгна в ранни зори от вкъщи.
Виж целия пост
# 174
Цветиииииииииииии, ти за утре беше ОК, нали? В 9 ч. ще успееш ли да стигнеш до наш'та маса?  Praynig
Виж целия пост
# 175
Цветиииииииииииии, ти за утре беше ОК, нали? В 9 ч. ще успееш ли да стигнеш до наш'та маса?  Praynig
Ахахахах утре съм на линия, даже няма да напомням на шефа Party Ще гледам да съм там към 9. Същата като миналия път ли?
Какви бяха подаръците вчера, че ми е интересно? Whistling
Виж целия пост
# 176
Вчера беше много интересно - един бивш ръководител въздушно движение, специализирал НЛП в Австралия ни разясняваше принципа на емоционалната свобода и въздействие при опитите да разкараме гадните навици - като цигарите...

Аз цигарите съм ги разкарала още щом разбрах за бебо, но пия по 1-2 чаши вино или 50 гр. концентрат. В това количество алкохола не вреди. Гаранция. Ако ще обсъждаме вредните влияния, то всички трябва да мигрираме към високопланинските села, да пием млякото току-надоено от козата, а сиренето да е подсирено лично... Няма смисъл да се вторачваме чак толкоз....

Далеч съм от мисълта да давам съвети и наставления на който и да било, а пък и всички сме възрастни хора, дето си носим отговорност, нали така.
Верно е, че от време на време малко алкохол не вреди, по чаша вино чат пат или айде в изключителни случаи концентрат. Не е добре обаче да е ежедневно. Разбира се всичко си зависи и от навиците преди бременността.
Аз за себе си мога да кажа че след втория месец много рядко е да ми се припие алкохол, пийвам най-вече вино, бяло или червено, до 1 чаша. Биата преди много ми вървеше, особено през лятото, сега въобще не ми се пие. Концентрат - да си призная се страхувам. Позволих си 2 пъти коктейлчета - кайпириня един път и един път амарето и трябва да ви кажа, не знам дали няма да ме помислите за леко откачена, обаче още на средата на коктейлчето усетих нещо като тежест или напрежение долу ниско в корема.
Пак си мисля че при весеки е строго индивидуално, понякога е достатъчно "да слушаме" собствения си организъм...
Хубав ден ва всички!
Виж целия пост
# 177
Миленита, имаш право в частта да се вслушваме в себе си най-вече. Способността на тялото да се справя с вредните влияния от всякакво естество е в психиката ни, т.е. в главата! Иначе да сме пукнали от консервантите, оцветителите, нитратите, отровения градски въздух и т.н. и т.н.....
Виж целия пост
# 178
Здравйте мили мам4ета Hug
аз се завърнах от по4ивката много отпо4инала и изпълнена с енергия Grinning ама като гледам колко сте изписали и маи няма да успея да ви про4ета днеска :crazy:4е бая багаж ме 4ака да разопаковам.купих и някой работи на бебо и съм много доволна baby_neutralза сега во оставям ама по късно ще пиша.  bouquet
Виж целия пост
# 179
Цветиииииииииииии, ти за утре беше ОК, нали? В 9 ч. ще успееш ли да стигнеш до наш'та маса?  Praynig
Ахахахах утре съм на линия, даже няма да напомням на шефа Party Ще гледам да съм там към 9. Същата като миналия път ли?
Какви бяха подаръците вчера, че ми е интересно? Whistling


Вчера ни подариха по едно контейнерче за кърма с капачка за помпата на Авент + 2 пасти за зъби: Парадонтакс и Сенсодин, и разбира се - мостра от крема за зърна.

За масата: ми тази май е най-хубава, удобна и добре позната на някой от нас... smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия