Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са промените в тялото след раждането?
Как се чувства бебето в утробата?
Какво е усещането по време на 3D преглед на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са промените в тялото след раждането?
-
Как се чувства бебето в утробата?
Бебето в утробата може да усети емоциите на майката. Психическото състояние на майката влияе върху нероденото дете. Невроните могат да предизвикат контракции, които по това време не са много желателни. Следователно е важно майката да се стреми към положителни емоции по време на бременност и да избягва стресови ситуации.
-
Какво е усещането по време на 3D преглед на бебето?
Цената за 3D преглед на бебето може да варира в зависимост от клиниката. Важно е да се уточни цената предварително. За ползите и необходимостта от 3D преглед, можете да се консултирате с наблюдаващите ви лекари. За запис на 3D прегледа обикновено се използва касета, а в някои случаи и DVD. Важно е да обсъдите това с клиниката преди прегледа.
-
Какво е мнението за училището за бременни?
-
Какви са общите възприятия за свекървите?

Бебо си има всичко, за сега няма тревожни данни и сме 275 грама!
Не знам за коя маса става въпрос, но и аз едва ли ще дойда по-рано от 9:15, защото в противен случай трябва да тръгна в ранни зори от вкъщи.
Ще гледам да съм там към 9. Същата като миналия път ли?

ама като гледам колко сте изписали и маи няма да успея да ви про4ета днеска :crazy:4е бая багаж ме 4ака да разопаковам.купих и някой работи на бебо и съм много доволна
за сега во оставям ама по късно ще пиша.