Страсти – градините в София, кампания 2020/2021 - тема 1

  • 37 838
  • 763
# 510
https://dariknews.bg/regioni/sofiia/predlagat-promeni-v-klasiran … i-gradini-2237835
Виж целия пост
# 511
Пак ли ще изм. и доп. наредбата, по колко пъти и през колко време. Току що приключиха с изменения.
Виж целия пост
# 512
Някой може ли да ми каже как е положението в Росна Китка тази година? Има ли човешки и нормални условия за децата набор 2016?
Виж целия пост
# 513
Дещеря ми е набор 2018 година, самотна майка съм, мъжът ми почина, в момента съм с детегледачка от общината по програма Родители в заетост, до другата година. Днес влязох в сайта и добавих 4 избира за детска градина. Уви нищо не мога да разбера. Би трябвало да я приемат 2021 година, а не сега тази година нали така и кога излизат класиранията. На сайта пише, че пред някпко дена излизат някакви класирания, но нищо не мога да разбера, благодаря
Виж целия пост
# 514
Дещеря ми е набор 2018 година, самотна майка съм, мъжът ми почина, в момента съм с детегледачка от общината по програма Родители в заетост, до другата година. Днес влязох в сайта и добавих 4 избира за детска градина. Уви нищо не мога да разбера. Би трябвало да я приемат 2021 година, а не сега тази година нали така и кога излизат класиранията. На сайта пише, че пред някпко дена излизат някакви класирания, но нищо не мога да разбера, благодаря

Диди, вижте последното мнение на предна страница, #509, написано от schofito. Щом искате детенце да започне другата есен, то ще започнете кандидатстване май 2021. Вашето детенце в момента при тези обстоятелства ще е с повече точки, т. Е. И шансът да бъде прието на класирането в петък е голям. Махнете кандидатурите, щом не желаете да запишете детето от този септември. успех!
Виж целия пост
# 515
Дещеря ми е набор 2018 година, самотна майка съм, мъжът ми почина, в момента съм с детегледачка от общината по програма Родители в заетост, до другата година. Днес влязох в сайта и добавих 4 избира за детска градина. Уви нищо не мога да разбера. Би трябвало да я приемат 2021 година, а не сега тази година нали така и кога излизат класиранията. На сайта пише, че пред някпко дена излизат някакви класирания, но нищо не мога да разбера, благодаря

Диди, вижте последното мнение на предна страница, #509, написано от schofito. Щом искате детенце да започне другата есен, то ще започнете кандидатстване май 2021. Вашето детенце в момента при тези обстоятелства ще е с повече точки, т. Е. И шансът да бъде прието на класирането в петък е голям. Махнете кандидатурите, щом не желаете да запишете детето от този септември. успех!


Много ви благодаря! 😊
Виж целия пост
# 516
Предстои ми смяна на работа от 1-ви септември (без прекъсване на трудов стаж). Ако детето ми има небивал късмет и е прието на класирането на 29-ти, нали ни би било проблем да занеса бележка от новата месторабота, където обаче няма да съм се водила по време на самото красиране? Реално последният ми работен ден в едната фирма е понеделник (31-ви), първият в другата-1-ви.
Виж целия пост
# 517
Не следва да е проблем.
Виж целия пост
# 518

Трудовото правоотношение не следва ли да се декларира към датата на класиране и оттам съответно да е необходима бележка от стария работодател?
Виж целия пост
# 519
Документите при записване трябва да са в съответствие с реалната фактическа обстановка. Явно жената ще е служител на друг работодател към момента на записване.
Виж целия пост
# 520
Сега видях календара. На 28 заключват системата , а класирането на 29.08. Това означава, че тогава теглят и качват списъка ли?
Виж целия пост
# 521
На 29 в 6 сутринта ще се извърши класирането ако помня правилно.
Виж целия пост
# 522
Здравейте! Ако детето е класирано в ясла сега, която обаче е неудобна и далечна, какви са възможностите за преместване и евентуално кандидатстване в друга? Губи ли се мястото в текущата? Благодаря!
Виж целия пост
# 523
Не се губи мястото. Кандидатсвате наново, ако ви приемат го записвате в новата ясла и отписвате от старата. А междувременно може да търсите размяна с някое дете от същия набор за ясла, която ви е по-удобна.
Виж целия пост
# 524
Ако детенцето е прието в ясла по първо желание, т. Е сте използвали 3 точки, сега при нова подредба на желаните кандидатури за първо място ще имате 2т. Броят от 3т ще се възстанови догодина, или ако отпишете детето от ясла преди кандидатстването сега, което не ви съветвам, ако нямате 200% сигурност, че ще влезете в новата градина, за която ще кандидатствате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия