Секс без презерватив

  • 35 206
  • 407
# 315
По време на цикъл лесно се намират алтернативи. Не винаги е нужно да има проникване и лизане, за да получавате оргазми.
Какви? Я сподели, че няма заспя днес. Как се получава оргазъм по друг начин? Време е и аз нещо ново да науча.

Що за въпрос.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 316
Аз пък се предпазвам с прекъснат полов акт и до сега не съм имала фал. Две деца имам и двете планирани и правени точно на овулацията.
 


И в моя семеен живот така беше..
Но факт,че непланувана бременност нямаше да е стрес голям

Но пък с младежа,бях досадна много..Да говоря до досада,колко важен е презерватияа.
Виж целия пост
# 317
Ааа, това ли било. Ама на голо ли или през превръзката?
СорЕ на аудиторията, ако някой вечеря късно!
За ППА, ако се случи няма нужда да се търси кой чул и има ли, ще е от първо лице директно. Нещо като сблъсък с влака.
Какво пазене е това? Пази ви мъжа.
Виж целия пост
# 318
Ти като си в цикъл 24/7 ли си с превръзка?
Един душ и внимателно с портата от страна на партньора ти гарантира дузина оргазми без да се притесняваш от теч в системата. И топй да знае, какво, къде и как Grinning
Виж целия пост
# 319
То не е само до сблъсъка, но е стрес (вероятно за мъжа още по-голям), а секс и стрес - няма да си го причиня повече.
Както някой по-напред писа, че първия път без кондом е бил великолепие.
А сексът без пазене е двойно по-голямо великолепие, кеф ти игри с играчки, кеф ти без. Не го мислиш, нирваната е пълна и за двамата.
Другото е гимнастика, както при честа смяна на партньорите. Няма градация, само фрикции и упражнения.
Всеки си знае, различни хора.
Виж целия пост
# 320
Ти като си в цикъл 24/7 ли си с превръзка?
Един душ и внимателно с портата от страна на партньора ти гарантира дузина оргазми без да се притесняваш от теч в системата. И топй да знае, какво, къде и как Grinning

Правилно ли съм разбрала? Гнус те е от мъзга, но не те е гнус от менструална кръв. Дискусията става все по-изумяваща.
И да, 24/7 съм с превръзка аз, а и много други жени. Какъв душ? Понякога не мога да сваря от душа до хавлията и "рисувам" по пода... В последните дни е една идея по-добре, но като цяло сексът или каквито и да е други сексуални ласки по време на цикъл за мен са табу. И не само защото е кърваво. Нямам желание за това нито психически, нито тялото ми - физически. Не е като да не съм пробвала, но... суха работа. Останалите 23 дни от месеца са ми предостатъчни за любоФ, не виждам защо трябва да се мъча и във въпросните 7.
Виж целия пост
# 321
Мъзга звучи брутално като дума Grinning
 
Но да кажем, че има няколко вида сокчета и половината не ме кефят.
За менструалната кръв обясних, че няма такава. Но дори в твоя случай, има тампони, за час не е фатално.

Но вие сте различни. Ето - едната казва - по време на цикъл съм най-разгонена, другата й било суха работа и й стигало любов през другото време.
Виж целия пост
# 322
Диди,всяка жена е различна.
Първите два дни от цикъла може да са табу.Некомфорт
Ама..
Когато живееш с един мъж,знам ли..
Да държа мъжа си далеч,след като го желая..Защо?
Виж целия пост
# 323
Някои жени не използват тампони. Аз не можах да си сложа дори когато трябваше за една операция... По-късно прочетох, че при жените с обърната матка е трудна работа.  А и не ми се струва много възможно жена в цикъл, със запушалка, да изпита оргазъм...

Диди,всяка жена е различна.
Първите два дни от цикъла може да са табу.Некомфорт
Ама..
Когато живееш с един мъж,знам ли..
Да държа мъжа си далеч,след като го желая..Защо?


Да, аз самата казах по-рано, че една с една не си приличаме.
Ами аз живея с мъж. Така ни е добре. Аз не го държа на далеч, след като го желая. Никакъв мъж не желая когато съм в цикъл. Той също няма мераци да се среща от близо с менструацията ми. Евентуално някаква свирка може да се измисли в последните дни, по изключение, защото наистина съм много асексуална в червените си дни. А като правя каквото и да е, обичам да го правя с желание и да ми е хубаво и на мен, не само на мъжа. И той усеща, когато на мен не ми е хубаво и не му е приятно.
Виж целия пост
# 324
Ти като си в цикъл 24/7 ли си с превръзка?
Един душ и внимателно с портата от страна на партньора ти гарантира дузина оргазми без да се притесняваш от теч в системата. И топй да знае, какво, къде и как Grinning

Правилно ли съм разбрала? Гнус те е от мъзга, но не те е гнус от менструална кръв. Дискусията става все по-изумяваща.


Аз го помолих Bratan да разясни точно от какво го е гнус, щото не разбрах - той отказа Grinning нещо му е неудобно явно.

За всичко останало - Диде, просто различни жени. Аз пък само тампони ползвам и ако остана на сухо по време на цикъл, ще изджасам. За тва се мислят варианти.
Виж целия пост
# 325
тоя форум си е образователен за мъжете от всякъде.
Виж целия пост
# 326
Да държа мъжа си далеч,след като го желая..Защо?
Явно не всички, разбира се, но повечето мъже по мои наблюдения се държат сами далеч по време на цикъл.
Виж целия пост
# 327
тоя форум си е образователен за мъжете от всякъде.
Бе то и за жените си е образователен. Попадала ли си на теми тип "Бременна ли съм"?
Виж целия пост
# 328
Така е..
Едно съвместо съжителсто те сблъсква с много неща и пази боже ако си гнуслив и липсва достатъчно близост и интимност.
Виж целия пост
# 329
Оф, Братан с тоя афинитет към проститутки. Те вярно бачкали и в цикъл. В "Съдебен спор" даваха една, която си слагаше гъба за миене на чинии долу, че да не тече при клиентите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия