Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 28

  • 64 321
  • 730
# 360
_limonche_ , каква е плънката на този апетитен пилец?
Скрит текст:
Пилешки дробчета, магданоз, много лук, червен пипер и сол. Обикновено слагам и малко воденички и сърчица , но сега не ми се занимаваше, че те трябва първо да се кипнат. Освен пилето от вътре, отлепям и кожата над гърдите и там пълня. Така се овкусяват хубаво и стават много сочни, а и се побира повече плънка. И лимон не сложих този път, но въпреки това стана много вкусно.[/spiler]
Виж целия пост
# 361
_limonche_ Благодаря много!  Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 362
Разкошен селски терин от два вида месо.Чудесно извинение,към постната манджа.
Виж целия пост
# 363
Maliкa$, има сотиран спанак, да. Имаше и морковчета, ама не се виждат.

Едно пиле от снощи:
Виж целия пост
# 364
След като се каня от години, снощи за първи път приготвих разкошния сладкиш на Селма "Тръбички с вишни". Това, което промених е, че вместо от компот, използвах замразени вишни и леко увеличих захарта. Получи се много свеж и лек десерт. 😋🍒🥄 Прекрасен следобед ви пожелавам, момичета! 🌞🤗
https://---shoretner923-3cPejRt

Скрит текст:
Виж целия пост
# 365
Лимонче, и аз не устоявам на топъл хляб. Пак, че е оставила нещо за снимане Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Пържен сафрид

Печени картофи

Пържена бакла,много ни хареса. Благодаря за споделянето

Хляб

Кроасани с масло.Само ги изпекох

Мама Яси,и моите станаха капризни. Имам чувство,че колкото повече им угаждам,толкова повече проявяват капризи Worried
Виж целия пост
# 367
Аз навреме се сещам да покажа закуската на детето
Виж целия пост
# 368
Пълнен патладжан с домати и кашкавал
Виж целия пост
# 369
Иланг-иланг, може ли рецепта за терина? Изглежда наистина прекрасно! Незнам дали ще се справя, но бих искала да опитам. Може и на лично съобщение.
И за да не е спам,
кюфтенца от тиквички на фурна с чеснов сос
Виж целия пост
# 370


Мусака от тиквички с ориз и кайма + зелена салатка и сладко от череши втори дубъл. Чудно!
Виж целия пост
# 371
mama iasi, заради това задаване на менюто, всеки ден готвя едно и също, нямам мегдан за експерименти.

Снощната ми салатка, днешния закуско-обяд и вечерята.







Скрит текст:
И хляба от преди час, по-малкия вече го няма, само с масло и шарена сол замина.

Виж целия пост
# 372
Вкусен кашкавал на фурна, любимо и не снимана млечна супа.
Виж целия пост
# 373
След бурята захладня и е идеално за пилешка кавърмичка

и любимите на децата пилешки хапки

Виж целия пост
# 374
Две класики за вечеря днес - гриловани тиквички с копър и зехтин, салата с розов домат, краставица, моцарела и босилек.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия